GENEL BİLGİLER

Griffith College, 1974 yılında Dublin’de kurulan İrlanda’nın en büyük özel üniversitesidir. Griffith Institute of Language ise Griffith College bünyesinde eğitim veren İrlanda’nın önde gelen İngilizce dil okullarından birisidir. Dublin, Limerick ve Cork’taki merkezlerinde, eğlenceli ve güvenli bir üniversite ortamında eğitim vermektedir. Kampüslerde, dil eğitiminin yanı sıra lisans, yüksek lisans ve kısa süreli sertifika programları sunmaktadır. Her yıl birçok farklı milletten öğrencinin eğitim aldığı Griffith College, İngilizce dil öğrencileri için dinamik bir ortam yaratır.

Griffith College Dublin dil okulu; 7 dönümlük bir kampüste, Dublin’in ana alışveriş bölgesine 20 dakikalık yürüme mesafesinde yer almaktadır. Kampüs, öğrencileri hem akademik hem de sosyal olarak desteklemek için donanımlıdır. Kampüs olanakları şunları içerir: kapsamlı bir kütüphane, bilgisayar laboratuvarları, spor salonu, oyun sahası ve restoran. Her öğrenci etkileşiminin bir öğrenme fırsatı olduğuna inanan okul, İngilizcenizi geliştirmeniz için önemli bir fırsat sağlar.

Uluslararası öğrencilerle vize merkezi arasında bağlantı kuran, İrlanda’nın önde gelen İngilizce dil okullarını temsil eden Marketing English in Ireland (MEI) programına üyedir. ACELS akreditasyonuna da sahiptir.

GRIFFITH COLLEGE DUBLİN DİL OKULU FİYATLARI

Griffith College Dublin dil okulu, öğrencilerine sunduğu uygun ücretleri ve kaliteli eğitimiyle İrlanda’nın en önemli dil okullarından birisidir. İrlanda dil okulunda eğitim almak isteyen öğrencilere kaliteli ve ekonomik bir eğitim sunmaktadır.

İrlanda dil okulu ücretleri İngiltere’ye kıyasla daha uygundur. Griffith College Dublin dil okulu ücretleri, program ve süre bazında değişkenlik göstermektedir.

Yıl boyunca sunulan avantajlı fiyatlar için size en yakın ELT ofisi ile irtibata geçebilirsiniz.

SUNULAN PROGRAMLAR

Griffith College Dublin dil okulu İngilizce dil eğitiminde başarı hedeflemektedir. Eğitime verdiği önemle, öğrencilerin dil eğitimi öncesi İngilizce seviye belirlenir ve seviyesine uygun bir sınıfa yerleştirilir. Dublin dil okulu, öğrencilerin dil gereksinimlerine ve hedeflerine odaklanan çeşitli programlar sunmaktadır.

Akademik İngilizce Kursu

Akademik amaçlı İngilizce kursu, haftada 15 saat akademik İngilizce, 2 saat sınav hazırlık ve 3 saat rehberlik dersinden oluşmaktadır. Kursun ana amacı Griffith College’ın akademik programına öğrenciyi hazırlamaktır ama öğrenci bu konudan bağımsız olarak da eğitim alabilmektedir. Öğrenci eğitim başlamadan önce Griffith College ’da akademik eğitim almak isteyip istemediğine karar vermelidir.

Work and Study programı

İrlanda, son yıllarda İngilizce dil eğitimi denilince akla gelen ilk ülkelerden birisi olmuştur. Bu durumun nedeni ise öğrencilere dil eğitimi alırken çalışma izni vermesidir. İngilizce dil eğitimi alan öğrenciler haftada 20 saat yarı zamanlı ve tatil dönemlerinde ise haftada 40 saat tam zamanlı çalışma hakkına sahip olabilmektedir. Öğrenciler için avantajlı ve ekonomik bir programdır.

Gap Year / Semester Abroad Kursu

İş dünyasında ya da devam eden eğitimleri sırasında kendisini belirli alanlarda geliştirmek ve aynı zamanda İngilizcesini ilerletmek isteyen kişiler için tasarlanmıştır. Program, minimum B2 İngilizce seviyesine sahip, C1 ve daha fazlasını hedefleyen kişiler için uygundur. Öğrenciler, Griffith College’ın sunduğu işletme, pazarlama, gazetecilik, medya, tasarım ve fotoğrafçılık gibi alanlarından akademik modül seçip haftada 15 saat İngilizce dersi ile destekleyebilirler.

VİDEO

SOSYAL AKTİVİTELER

İngilizceyi öğrenmek, sınıfın ötesine geçmelidir. Sınıf dışında dil öğrenimi, sınıfta öğrendiklerinizi daha doğal bir ortamda uygulamaya geçirmenin mükemmel bir yoludur. Griffith College Dublin dil okulu, dünyanın birçok farklı ülkesinden gelen öğrenciler ile kültürlerarası etkileşim hedeflemektedir.

Haftada 2-3 kez düzenli kültürel faaliyetler gerçekleşir, öğrenciler diğer uluslararası öğrencilerle sosyalleşebilir, yeni arkadaşlıklar kurabilir ve günlük yaşantıda İngilizce pratik yapabilir. 1932’den beri hizmet veren lezzetli Butlers çikolatasının fabrikasında harika bir deneyim yaşayabilir, Temple Bar’da kendinizi İrlandalı gibi hissedebilirsiniz.

Kilkenny Kalesi, Moher Kayalıkları ve Newgrange gibi İrlanda’da birçok yeri ziyaret etme fırsatı veren haftalık cumartesi gezileri de vardır. Öğrenciler bu gezilerle İrlanda kültürünü, tarihini ve doğal güzelliklerini daha yakından deneyimlemektedir.

KONAKLAMA

İyi bir konaklama, başka bir ülkede dil öğrenmenin önemli bir parçasıdır. İngilizce dil eğitimi alırken kendinizi evinizde hissetmenizi isteyen Griffith College Dublin, her öğrencinin isteklerine ve ihtiyaçlarına uygun konaklama seçenekleri sunmaktadır. Dublin’de aile yanı ve kampüs içi rezidans konaklaması mevcuttur. Konaklamalar belirli aralıklarla denetlenmektedir ve güvenlidir.

Griffith Halls of Residence, Griffith College Dublin’in arazisinde, amaca yönelik inşa edilmiş bir öğrenci konaklamasıdır. Dublin şehir merkezine sadece 15 dakikalık yürüme mesafesinde yer almaktadır. Farklı üniversitelerden hem İrlandalı hem de yabancı öğrenciler kalmaktadır. Bu uluslararası ortamda yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz.

Aile yanı konaklama seçeneği ile İrlandalı bir ailenin yanında kalarak, Dublin’de yaşamın ve İrlanda kültüründe yaşamanın gerçekten nasıl bir his olduğunu anlayabilirsiniz. Ailenin bir parçası olup, İngilizce dil becerilerinizi pratik yapabilir ve ömür boyu hatırlayacağınız harika bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Griffith College Dublin dil okuluna başvuru yaparken, ELT’nin size özel belirlediği bir danışman ile başvuru işlemlerini beraber yürütebilirsiniz. Başvurudan Dublin’e gidene kadarki sürecin tamamında ve eğitiminiz esnasında ELT size yol gösterip destek olacaktır. Bu süreçteki her türlü soru, görüş ve problemlerinizi ELT’ye ulaşarak çözüme ulaştırabilirsiniz.

DUBLIN ŞEHRİ

9. yüzyılda Vikingler tarafından kurulan Dublin, İrlanda’nın başkenti ve en büyük şehridir. Dublin, eğitim, sanat, ekonomi ve sanayi için tarihi ve çağdaş bir merkezdir. Microsoft, Google, Amazon, Facebook ve Twitter gibi şirketlerin Avrupa genel merkezlerine ev sahipliği yapmaktadır. Dublin “Avrupa’nın Teknoloji Başkenti” olarak bilinmektedir.

BBC tarafından Avrupa’nın en mutlu insanlarının yaşadığı ülke İrlanda seçilmiştir. Başkent Dublin’in sokakları, barları, kafeleri, sanat galerilerini gezebilir ve muhteşem mimarisi ile Temple Bar bölgesinde hoşça vakit geçirebilirsiniz. Dünyaca ünlü İrlanda’ya özgü siyah bira üreticisi Guinness’in fabrikasını gezebilirsiniz.

İrlanda, Avrupa’daki en iyi eğitim sistemlerinden birine sahiptir. İrlanda’nın yüksek öğrenim sistemi dünya çapında ilk 25 ülkeden biri seçilmiştir. Dublin’de yer alan Trinity Koleji’nde dünyaca ünlü Oscar Wilde, Jonathan Swift ve Drakula’nın yazarı Bram Stoker gibi yazarlar eğitim almıştır. Dil öğrenmek için Griffith College’ı tercih eden öğrenciler, Dublin’de keyifli vakit geçirirken, kaliteli bir eğitim almaktadırlar.

SOKAK GÖRÜNTÜSÜ

HARİTA