GENEL BİLGİLER

Frances King dil okulu, 1973 yılında Londra’da kurulmuştur. Eğitime verdiği büyük önemle, yılda yaklaşık 4000 öğrenciyi ağırlayan lider İngilizce dil okullarından birisidir. Londra ve Dublin şehirlerinde merkezleri bulunmaktadır. İrlanda’nın önde gelen İngilizce dil okullarını temsil eden MEI derneğinin üyesidir. Dublin’deki okul da ACELS tarafından akredite edilmiştir.

Frances King Dublin dil okulu; Dublin şehir merkezinin kalbinde, Merrion Meydanı’nda yer almaktadır. Okuldan sadece 200m uzaklıkta Ulusal Galeri, Doğal Tarih Müzesi, Trinity College ve çok daha fazlasını bulabilirsiniz. Büyük bir binada eğitim veren okul, modern öğretim tesisleri ve öğrenciler için mükemmel ortak alanlar ile donatılmıştır. Deneyimli öğretmen kadrosu ile hedeflerinize ulaşabilirsiniz.

FİYAT TABLOSU

Frances King, İrlanda dil okulunda eğitim almak isteyen öğrenciler için kaliteli eğitim karşılığı, uygun fiyatlar sunmaktadır. Frances King ile Dublin’de İngilizce dil eğitiminizi daha ekonomik hale dönüştürebilirsiniz.

Frances King Dublin dil okulu ücretleri, program ve süre bazında değişiklik göstermektedir. Dönem dönem %20’ye varan indirimler uygulanmaktadır.

Detaylı fiyat listesi için ELT ofisleri ile irtibata geçebilirsiniz.

SUNULAN PROGRAMLAR

Yıl boyunca İngilizce’nin her seviyesinde eğitim Frances King Dublin dil okulu, öğrencilerin dil gereksinimlerine ve hedeflerine uygun çeşitli kurs seçenekleri sunmaktadır.

Genel ve Yoğun İngilizce Kursu

Öğrenciler, yeni başlayanlardan ileri seviyeye kadar tüm seviyelerde eğitim alabilirler. Sınıf mevcudu en fazla 15 kişi olmakla beraber, İngilizce okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerini geliştirmektedirler. Haftada yoğunluklarına göre değişen 20 veya 28 ders verilmektedir.

Work and Study Programı

Bu program, uzun süreli İngilizce dil eğitimi almak isteyen ve AB üyesi olmayan öğrenciler için idealdir. 25 hafta olarak sunulan program, öğrencilere dil eğitimi alırken yarı zamanlı çalışma hakkı vermektedir. Çalışma ortamında İngilizce pratik yapabilir, uluslararası bir deneyim yaşayabilir ve eğitiminizi daha ekonomik hale getirebilirsiniz. Program; dinleme, konuşma, okuma ve yazma gibi İngilizce dil becerilerinizi geliştirmeye odaklanmıştır. Haftada 20 ders olarak sunulmaktadır. Her İngilizce seviyesinden öğrenciyi kabul etmektedir.

İş İngilizcesi Kursu

İş hayatında kariyer planlayan ve iş yerinde İngilizce iletişim kurmak isteyen profesyoneller için tasarlanmıştır. Program, minimum B2 İngilizce seviyesi ile öğrenci kabul etmektedir. Uluslararası alanda profesyonel iletişim kurmanız ve iş görüşmelerinde başarılı olmanız için gereken dil becerilerini İş İngilizcesi programı ile kazanabilirsiniz.

Birebir İngilizce Kursu

Birebir İngilizce dil kursları tamamen kişiye özeldir. Kurs başlamadan önce ihtiyaçlarınız ve hedefleriniz belirlenir. 1 ila 3 kişilik sınıflarda eğitim alırsınız. Derslerinizin yoğunluğunu kendiniz belirleyebilirsiniz.

IELTS Sınav Hazırlık Kursu

IELTS, uluslararası alanda kabul gören bir İngilizce yeterlilik sınavıdır. Öğrencilere gelecekteki iş yaşantısında veya İngilizce eğitim veren bir üniversiteye girişte yardımcı olmaktadır. Yoğun program seçen öğrenciler için sabah Genel İngilizce kursu ve öğleden sonra IELTS hazırlık kursu olmak üzere haftada 28 ders olarak sunulmaktadır. Minimum B1 İngilizce seviyesinde öğrenci kabul etmektedir.

Aile Programı (6-16 yaş)

6-16 yaş arası çocuklar için İngilizce kursu, ebeveynler ve diğer aile üyeleri için isteğe bağlı kurslar program dahilindedir. Yaz aylarında mevcut olan programda, dünyanın dört bir yanından ailelerle İngilizce öğrenebilir ve yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Heyecan verici etkinlik programı Dublin’i ailenizle birlikte keşfetmenize yardımcı olur.

Gençlere Yönelik İngilizce Kursu (12-17 yaş)

12-17 yaş arası gençler için Dublin sahilindeki Dalkey kampüsünde eğitim verilmektedir. Sınıflar muhteşem sahil şeridine bakmaktadır. Haftada 20 ders olarak sunulan programda, sınıflar maksimum 15 kişiden oluşmaktadır. İngilizce dil eğitiminin yanı sıra öğleden sonra çeşitli sosyal ve kültürel etkinlikler ve hafta sonu tam gün geziler düzenlenmektedir.

VİDEO

SOSYAL AKTİVİTELER

Etkinliklere katılmak; yeni arkadaşlar edinmek, Dublin ve tarihi hakkında daha fazla bilgi edinmek ve aynı zamanda İngilizcenizi geliştirmek için harika bir yoldur. Sosyal etkinlik programı, tüm öğrencilerin zevk alması için Dublin çevresindeki günlük aktiviteleri içerir! Frances King ile Dublin’de geçireceğiniz zamanın tadını çıkarın!

Hafta içi İngilizce dil eğitiminizden sonra konuşma ve telaffuz derslerine, film gecelerine, bowling ve masa tenisi turnuvalarına katılabilirsiniz. Hafta sonu da popüler destinasyonlara tam gün geziler düzenlenmektedir. Kuzey İrlanda’daki Devler Kaldırımı, Moher Kayalıkları, Galway, Connemara ve Wicklow Dağları gibi yerlere heyecan verici gezilerle, İrlanda ziyaretinizi unutamayacağınız bir anı haline getirin!

Yıl boyunca İrlanda’da gerçekleşen birçok heyecan verici festivali deneyimleyin. Yaz aylarında The Electric Picnic, Forbidden Fruit, Killarney Music & Food ve Body & Soul gibi birçok müzik festivali arasından seçim yapabilirsiniz. Keyif alabileceğiniz diğer etkinlikler arasında Dublin Film Festivali, St. Patrick Günü ve Sokak Sahne Sanatları Festivali sayılabilir.

KONAKLAMA

Dublin’de dil eğitimi alırken, kendinizi rahat ve güvende hissedeceğiniz doğru konaklama türünü seçmek çok önemlidir. Frances King, aile yanı konaklama, öğrenci rezidansı, paylaşımlı öğrenci evi ve stüdyo daire gibi çeşitli konaklama seçenekleri sunmaktadır.

Aile yanı konaklamada İrlandalı yerel bir ailenin evinde kalabilir ve İrlanda kültürünü daha yakından tanıyabilirsiniz. Sınıfta öğrendiklerinizi, anadili İngilizce olan aile bireyleri ile pratik yapabilirsiniz. Konaklamanızdan okula ulaşım 15-50 dakika aralığında sürmektedir. Kahvaltı ve akşam yemeği hafta boyunca sunulmaktadır. Hafta sonları öğle yemeği de dahildir. Evlerin kalitesi, konumları, temizliği ve güvenliği ile kendinizi evinizde gibi hissedebilirsiniz.

Daha bağımsız bir yaşam tarzı için paylaşımlı öğrenci evi ve stüdyo daire gibi konaklamaları tercih edebilirsiniz. Farklı milletlerden öğrenciler ile tanışabilir, yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz.

Frances King Dublin dil okuluna başvuru yaparken, ELT’nin profesyonel desteği ile hayallerinizdeki eğitim ve yurtdışı tecrübesine sahip olabilirsiniz. ELT’nin size özel belirlediği bir danışman ile başvuru işlemleri beraber yürütebilirsiniz. Başvurudan İrlanda’ya gidene kadarki süreçte her türlü soru, görüş ve problemlerinizi ELT’ye ulaşarak çözüme ulaştırabilirsiniz.

DUBLIN ŞEHRİ

İrlanda’nın başkenti olan Dublin, Kuzeybatı Avrupa’nın en popüler şehirlerinden birisidir. Bir zamanların Viking kenti Dublin’in tarihi Kelt’lere dek uzanmaktadır. Dublin Kalesi, St. Patrick’s Katedrali, Christ Church Katedrali, St. Stephen’s Green Parkı ve Temple Bar şehrin en turistik noktalarıdır.

İrlanda’nın büyüleyici başkenti; Google, Facebook, JP Morgan ve Citibank gibi şirketlere ev sahipliği yapmaktadır. Avrupa’nın en hızlı büyüyen ekonomilerinden birine sahip olan Dublin’de İngilizce dil kursuna katılın!

Avrupa’daki en çok genç nüfusa sahip olan şehirlerden biri olan Dublin’de halkın sıcakkanlı, yardımsever olması ve sohbet etmeyi sevmesi Dublin dil okuluna gelen öğrenciler için büyük bir avantajdır. Dublin, yerel insanlarla tanışmak ve İngilizcenizi geliştirmek için bolca fırsat sunmaktadır. Hem ulaşım açısından hem de ekonomik açıdan öğrencilere rahatlık sağlamaktadır. Dublin’de kendinizi her zaman evinizde gibi hissedeceksiniz.

ULUSLARARASI ÖĞRENCİ ORANI

Bir öğrenci şehri olan Dublin, her yıl dünyanın dört bir yanından gelen binlerce öğrenciye ev sahipliği yapmaktadır. Frances King Dublin’deki uluslararası öğrenci çeşitliliği, farklı zaman dilimleri, kurslar ve seviyelere göre değişiklik göstermektedir. Yıl boyunca İngilizce dil eğitimi alan öğrencilerin yaşları 18-23 aralığındadır. Okulda uluslararası öğrenciler Avrupa, Güney Amerika ve Asya kıtaları arasında yoğunluk göstermektedir.

SOKAK GÖRÜNTÜSÜ

HARİTA