GENEL BİLGİLER

Temple Bar bölgesine 10 dakika, Trinity College’a 15 dakikalık mesafede ve Dublin’in kalbinde bulunan Delfin English School dil okulu öğrencilere hem eğlenceli hem de kaliteli bir dil kursu deneyimi sunmaktadır.

Çeşitli sosyal programları, öğrencilerin aldıkları dil eğitiminin ardından bol bol İngilizce pratiği yapmalarına imkan sunmaktadır. 33 adet sınıf kapasitesine sahip Delfin dil okullarında, minimum yaş 16’dır. Her sınıf maksimum 15, minimum 12 öğrenciden oluşmakta ve okulda öğrenciler için bilgisayar odası, dinlenme alanı, çalışma alanı ve cafe bulunmaktadır. Bununla birlikte binada öğrencilerin kullanım yapabileceği ücretsiz wi-fi ve kütüphane mevcuttur.

Okul İrlanda’da dil eğitimi alan öğrenciler için Genel İngilizce programlarının yanı sıra Sınav ve İş İngilizcesi gibi programlar da sunmaktadır. En önemli noktalardan bir tanesi olan konaklama konusunda ise uygun fiyatları ile Dublin dil okulları arasında ön plana çıkan bir okuldur.

Dublin’de dil eğitimi almanın öğrencilere avantajlarından biri, eğitim alırken aynı zamanda yeni yerler keşfetmelerine olanak sunmasıdır. Örneğin öğrenciler okula sadece 20 dakika mesafede bulunan Phoenix Park’ın mükemmel doğasında bisiklete binebilir, içinde bulunan hayvanat bahçesini ziyaret edebilir , Dublin Kalesini görüp muhteşem fotoğraflar çekebilir , İrlanda’nın eşsiz publarında güzel müzikler dinleyebilirler. Delfin dil okulları her yönü ile öğrencilere hitap eden bir dil okuldur.

FİYAT TABLOSU

Delfin dil okulu, İrlanda’da dil kursları arasında fiyat yönünden en avantajlı ve öğrencilere uygun maliyetlerle dil eğitimi sunan bir okuldur. Yılın belirli dönemlerinde Türk öğrencilerine özel %15 civarında indirimler uygular. Erken dönemde kayıt avantajları olan bu okulda konaklama konusunda da uygun maliyetler sunulmaktadır. İrlanda dil okulu ücretleri ve Delfin dil okulu promosyanları hakkında ELT danışmanlarından ücretsiz bilgi alabilirsiniz.

Dil Okulu Fiyatları

Katalog Fiyatıdır İndirimli Fiyat Al
OkulProgram2 Hafta8 Hafta12 Hafta16 Hafta24 Hafta36 HaftaKur

SUNULAN PROGRAMLAR

Genel İngilizce
Bu kurs türünde öğrencilerin, okuma, yazma konuşma ve dinleme becerilerinin geliştirilmesi ile dil bilgisi ve kelime hazinelerini arttırmak esas alınmıştır. Dersler, genellikle günlük konulara dayanmaktadır ve aktif olarak öğrencilerin katılım sağlaması istenmektedir. Öğrenciler sabah (GEM15) veya öğleden sonra (GEA15) eğitim seçeneğine sahiptir. Her hafta kurs başlangıcı olan bu programa her seviyeden öğrenci katılım sağlayabilmektedir.

Genel İngilizce Plus
Genel İngilizce Plus kursu, öğrencilerin tarafından tercih edilen en popüler kurs türüdür. Öğrenciler sabah veya öğleden sonra eğitim alma seçeneğine sahiptir. Öğrenciler, okuma, yazma konuşma ve dinleme becerilerini geliştirmek dışında, tartışmalar, rol ve sınıf projeleri ile dil pratiğini en etkili şekilde yapabileceklerdir. İş dünyası ve seyahat için konuşma becerilerine ihtiyaç duyan öğrenciler için idealdir. Genel İngilizce Plus kursu her Pazartesi başlamaktadır.

Genel İngilizce Yoğun
Bu kursu alan dil eğitimi öğrencileri hafta içi her gün sabah ve öğleden sonra derslere katılım yapmaktadır. Haftada toplam 30 saat eğitim verilen bu kurs türünde, öğrencilere sunulacak konular özenle seçilmiştir. Öğrencilerin daha kısa sürelerde daha hızlı öğrenmesini hedef almış yoğun bir programdır ve öğrenciler her hafta pazartesi bu kursa başlayabilirler.

Sınav Hazırlık
Delfin English School’da sınava hazırlık kursları, iyi bir gelecek hedefleyen özellikle akademik amaçlı öğrenciler için sınav tekniklerine yönelik hazırlanmış bir programdır. Haftalık 15 saatlik bir İngilizce kursu olan sınav hazırlık programı, öğrencilerin en iyi şekilde gelişimine destek vermektedir. Cambridge Language Assessment ve IELTS sınav hazırlık programları İrlanda’da sınav hazırlık kursu almak isteyen öğrenciler için oldukça iyi bir seçenek olacaktır , üstelik her pazartesi öğrenciler bu programa başlayabilmektedirler.

İş İngilizcesi
Delfin English School iş İngilizcesi programı, öğrencileri iş dünyasına hazırlayan ve haftada 20 saat olarak sunulan bir programdır. Programın amacı, öğrencilere iş yerleri için beceriler kazandırmak ve iş hayatında karşılaşabilecekleri önemli noktalar için bilgi vermektir. Cv hazırlama, raporlama, telefon görüşmeleri gibi en çok ihtiyaç duyulan konular üzerine eğitim verir.

Akademik Yıl Programı
Akademik yıl programlarında öğrenciler Genel İngilizce 15, 20 ya da 30 ders ve sabah veya öğleden sonra olacak şekilde eğitim alabilirler. 25 hafta ve üzeri programlar Akademik yıl programı olarak sunulmaktadır. İrlanda’da çalışma izni fırsatı da veren bu program, dil eğitimi almak isteyen öğrenciler için oldukça popülerdir. Bu programa kayıt yaptıran öğrenciler, İrlanda’ya vardıktan sonra, oturum başvurusu ve banka hesabı açmak gibi işlemleri yapmak zorundadırlar.

VİDEO

SOSYAL AKTİVİTELER

Delfin Dublin dil okulu öğrencilerin boş zamanlarını en iyi şekilde değerlendirmeleri için elinden geleni fazlası ile sunmaktadır. Dublin ve İrlanda’nın eşsiz kültürü ve tarihi, gezilecek yerler ve aktivitelerin çok fazla sayıda oluşu okulun etkinliklerini oldukça iyi hale getirmektedir. Chester Beatty Kütüphanesi ve Trinity College ziyareti, canlı müzik sahnesi, müze gezisi, tiyatro, Pub gecesi, hafta sonları için günlük Galway turu gibi çok fazla sayıda aktivite Delfin dil okulları tarafından öğrencilere sunulmaktadır.

KONAKLAMA

Aile Yanı Konaklama
Öğrencilerin yeni bir kültürü en hızlı şekilde alması ve dil pratiği yapmasının en iyi yolu aile yanı konaklamada kalmaktır. Özellikle ilk ay, şehre uyum sağlayana kadar aile ile olmak öğrenciler için en iyi yoldur. Genellikle şehir merkezinin dışında yer alan aile yanı konaklamaları, tek veya ortak odalar, yarım veya tam pansiyon ve özel veya ortak banyo şeklinde sunulmaktadır. Aile yanında kalan öğrenciler aynı zamanda yeni yemekler tatma ve yeni insanlar tanıma şansına da sahip olacaklardır.

Apart Konaklama
Özel bir alana sahip ancak uluslararası öğrenciler ile aynı ortamda olmak isteyen öğrenciler apart konaklaması tercih edebilirler. Ortak mutfak ve çamaşır yıkama alanları ile öğrencilerin temel ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik olarak tasarlanmış bu apartlar, sosyal bir ortamda konaklamak isteyen tüm dil okulu öğrencileri için uygundur.

Hostel Konaklaması
Bu konaklama şekli Dublin’de düşük bütçeli konaklama arayan öğrenciler için sunulmaktadır. Eğer aile yanı ya da apart daireler öğrencilere uygun değilse, okulun sunduğu bu 3. Seçeneği değerlendirmek oldukça doğru bir tercih olacaktır.

DUBLIN ŞEHRİ

Dublin şehri İrlanda’nın başkenti ve aynı zamanda herkesin ziyaret etmek istediği dopdolu bir şehirdir. Modern mimarisi, tarih ve kültür, alışveriş, yemek, gece hayatı ve görülecek sayısız yeri ile İrlanda’da dil eğitimi alan öğrencilere harika bir deneyim yaşatır. Bu şehirde keşfetmek için çok fazla nokta bulunacaktır. Uluslararası ünlü kültürel mekanlar, müzeler ve eğlence merkezleri ile öne çıkan Dublin’de hayvanat bahçesini ziyaret etmek, bir kalede yemek yemek ya da müzikal gibi farklı seçenekler olacaktır. Birkaç kilometre uzaktaki Curragh’ı ziyaret etmek ve İrlanda’nın muhteşem manzaralarını izlemek, Cork, Limerick, Drogheda gibi yeni şehirler görmek Dublin’de yapabileceğiniz ön plandaki seçeneklerdendir.

Ortalama 1.5 milyon kişinin yaşadığı Dublin şehrinde bulunan Phoenix park, Avrupa’nın en büyük kentsel parkıdır, bu özellik şehrin önemli detaylarından bir tanesidir.

Dublin şehrinin öğrencilere sağladığı en önemli avantaj 25 hafta ve üzeri programlara kayıt yaptıran öğrencilere çalışma izni vermesidir. Dublin, iş olanaklarının fazla olduğu ve öğrencilerin çok büyük bir çoğunluğunun iş bularak hem sosyal bir çevre oluşturup hem de kendi paralarını kazanabildiği bir şehirdir. Ayrıca Türkiye ile arasında zaman farkının çok olmaması ile uçuşların kolay olup kısa sürmesi sebebi ile Dublin oldukça tercih edilen bir şehir haline gelmiştir.

ULUSLARARASI ÖĞRENCİ

SOKAK GÖRÜNTÜSÜ

HARİTA