CES Dil Okulu

blank

Centre of English Studies (CES) – Dublin – İrlanda

Yaklaşık 30 yıllık bir tecrübe ile başta Dublin olmak üzere İngiltere’nin de birçok şehrinde eğitim veren ödüllü bir dil okuludur.

Dublin şehir merkezinde iki ayrı binaya sahiptir. Özellikle öğrenci geri dönüşlerinin ve memnuniyet düzeyinin en yüksek olduğu, İrlanda’nın en iyi dil okullarından bir tanesidir. Öğrenciler Dublin’de eğitim alırken aynı zamanda haftalık 20 saat part-time çalışma iznine de sahip olurlar. Çalışma izni ayrıcalığı yalnızca 25 hafta ve üzeri dil okuluna kayıt yaptıran öğrencilere tanınmıştır. CES Dublin Dil Okulu, iş arayışında olan öğrencilere iş bulma konusunda da rehberlik ve yol göstericilik yapmaktadır.

2019 Eylül ayında eğitimde kırkıncı yılını kutlayan CES Dil okulları; MEI, English UK, IALC, EAQUALS, ALTO ve Languages Canada üyesidir. Üç büyük yöneticisi de sektörün yapılanmasında ve gelişmesinde büyük rol oynamıştır.

İlk olarak 1979’da Dublin’de kurulan okul, 2005 yılında sonra farklı ülkelerdeki okulları da bünyesine katarak global bir hale gelmiştir.

ELT Yurtdışı Eğitim, her yıl 80 ülkeden 25.000 öğrenci ağırlayan CES Dil Okullarının resmi Türkiye temsilcisidir. Sadece okul kayıt ücreti ödeyerek yerinizi ayırtabilirsiniz.

CES Dil Okulu Konaklama Seçenekleri

CES Dil Okulu, hem aile yanı konaklama hem de öğrenci apartmanları opsiyonları sunmaktadır. Öğrenciler diledikleri konaklama şeklini tercih edebilirler.

Atlas Dil Okulu’nda alabileceğiniz İngilizce programları

  • Genel İngilizce
  • Yoğun İngilizce
  • Sınav İngilizcesi
  • Akademik İngilizce
  • İş İngilizcesi
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank