ATLAS Dil Okulu

ATLAS Dil Okulu

ATLAS Dil Okulu – Dublin – İrlanda

ATLAS Dil Okulu, İrlanda’nın ve sosyal medyanın başkenti Dublin’in merkezinde, 2003 yılında kurulmuştur.  Şehrin tarihi dokusu, insan canlısı halkı öğrencilerin her zaman ilgisini çekmiştir.  Yurtdışında dil eğitimi almak isteyen öğrenciler için son yıllarda en popüler ülkelerden biri haline gelen İrlanda’da Atlas Dil Okulu birçok öğrencinin eğitim almak istediği kurslar arasındadır.

ATLAS Language School

Tarih ve modernliğin birleşmesinden oluşan ATLAS Dil Okulu, öğrencilerin verimli eğitim aldığı ve son derece mutlu döndüğü İrlanda dil okullarının başında gelmektedir. Butik okul anlayışını benimsemesi de öğrencilere aile ortamı sıcaklığında eğitim alma şansı vermektedir.

Konaklama konusunda uzun yıllardır aynı ailelerle çalışan okul aynı zamanda paylaşımlı öğrenci daireleri alternatifi de sunmaktadır.  Öğrenci daireleri okula yaklaşık otobüs ile 10 dakika mesafede yer almaktadır.

Atlas Dil Okulunda Sosyal program

Yurtdışı dil eğitiminde sosyalleşmenin çok önemli olduğunun farkına varan Atlas Dublin, İrlanda’da öğrencilerin ders dışı kalan zamanlarını en verimli şekilde geçirmeleri için sosyal program oluşturmuştur. Bu programın aynı zamanda bir koordinatörü de vardır. Neredeyse her gün düzenlenen çeşitli aktivitelere ve turlara katılmak için “Activity Board”u takip etmeniz yeterli. İster sanat galerilerini ziyaret edin, ister akşamları futbol ya da yoga kurslarına katılın Atlas’ta mutlaka yapacak bir şey bulacaksınız.

Atlas Dil Okulunda alabileceğiniz İngilizce programları

  • Genel İngilizce
  • Yoğun İngilizce
  • Sınav İngilizcesi
  • Profesyoneller için İngilizce