TWIN Dil Okulu

Twin Dil Okulları 1993 yılında kurulmuştur. Okulun, Londra ve Eastbourne’da olmak üzere iki şubesi bulunmaktadır.
Eastbourne, Londra’nın güneyinde, Londra merkeze trenle yaklaşık bir buçuk saat mesafede yer almaktadır. Bu şehir, ılıman iklimi ve oldukça hareketli bir şehir olması sebebi ile turist çekerek öğrencilere pek çok kültürü tanıtma fırsatı sunacaktır. Burada eğitim alırken aynı zamanda şehirdeki sosyal imkanlardan faydalanabileceksiniz. Okulun oldukça güzel dizayn edilmiş modern bir binası bulunur. Derslikler rahat ve samimi bir ortamda eğitim alabilmeniz için planlanmıştır. Bu okulda diğer şubelerinde olduğu gibi öğrencileri bir araya getiren aktivite programları eğitim sonrası size sosyalleşme imkanı verecektir.

Diğer lokasyon olan Londra şehrinde dil eğitimi planlıyorsanız Twin Dil Okulları Greenwich şubesi ile size güzel bir seçenek sunacaktır. Londra merkeze ortalama 40 dk mesafede bulunan bu şehirde yeşillikler içerisinde yaşayıp farklı bir ortamda ve Londra merkeze kıyasla daha düşük rakamlar ödeyerek dil eğitimi alabilirsiniz.Toplu taşımaya yakınlığı , alışveriş merkezlerine ve cafelere yürüme mesafesinde oluşu ile konum olarak size avantaj sağlayacaktır.

Twin Dil Okullarında eğitimin yanında aile ve yurt konaklama seçenekleri bulunmaktadır. Aile yanında kalarak yeni kültürler tanıma, yeni tatlar deneme ve dil pratiği yapma şansı bulacaksınız. Yurt konaklamaları ise öğrencilerin bir arada olduğu ve genellikle okullara yakın konumlanmış bir alanda kalmayı size sunacaktır. Yurtlarda kontenjan kısıtlı olduğunu unutmayınız ve özellikle yaz dönemi için erken rezervasyon şansını kaçırmayınız.

Twin Dil Okulu İngiltere
Twin Dil Okulu İngiltere
Twin Dil Okulu İngiltere
Twin Dil Okulu İngiltere
Twin Dil Okulu İngiltere
Twin Dil Okulu İngiltere
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank