Stafford House

Stafford House

Stafford House – UK

Cats grup bünyesinde yer alan Stafford House, tüm dünyada 10, İngiltere’de ise 4 farklı şubesiyle hizmet vermektedir. Çeşitli programlar sunan Stafford House, öğrencilerine vize sürecinden başlayıp dil eğitimlerini bitirene kadar her alanda yardımcı olmaktadır. British Council ve EnglishUK akreditasyonlar bulunan okul, her geçen gün yenilenen ve güçlenen eğitim anlayışı ile tüm dünyadan gelen öğrenciler ile buluşmaktadır.

Konaklama konusunda öğrencilerin taleplerine en doğru şekilde cevap verebilmek için çalışan Stafford House’ta dilediğiniz tipte konaklama bulabilir ve kendinizi evinizde hissedebilirsiniz.

Önerilen programlar:

  • Genel İngilizce
  • Yoğun İngilizce
  • Yarı Yoğun İngilizce
  • IELTS Hazırlık
  • Bire Bir Dersler
  • Cambridge Exam Hazırlık

LONDON

Dünyanın en büyük metropollerinden birisinde eğitim almayı düşündüyseniz, Londra sizi çağırıyor. Yaşamın hiç durmadığı bu büyüleyici şehirde, merkezde eğitim almak isteyen öğrencilerin ilk tercihlerinden birisi olan Stafford House, klasik bir İngiliz binasında, 20 adet modern sınıfı ile öğrencilerini bekliyor. Dil eğitiminizi alırken bir yandan da şehrin keyfini çıkartabilirsiniz. Ders sonrası aktiviteler çok önem verilen Stafford House’ta kesinlikle kendinizden bir şeyler bulacaksınız.

CAMBRIDGE

Tarihin, kültürün ve eğitimin birleştiği Cambridge’te eğitim almak için birçok neden bulunuyor. Cam Nehri’nin eşsiz güzelliği ile süslediği bu şehir, dil eğitimi almak isteyen öğrencilere çok güzel bir deneyim yaşama şansı sunuyor. 9 adet modern sınıfı ile tarihi Cambridge şehir merkezinde yer alan Staffor House, ELT öğrencileri tarafından çokça tercih edilen bir dil okulu. Dil eğitiminizden sonra sizde Fitzwilliam müzesini gezebilir, Cambridge Üniversitesi’nin eşsiz kampüslerinde kaybolabilirsiniz.

CANTERBURY

İngiltere’nin güneydoğu bölgesinde bulunan bu sevimli İngiliz şehri, dil eğitimi alacak öğrenciler için farklı bir deneyim yaşatıyor. Küçük bir şehir olmasından dolayı yaşamın ucuz olması ve güvenli olması bu şehri cazip kılan kriterler arasında ilk başta geliyor. Bu şehirde ki sayılı okullardan olan Stafford House, ELT öğrencilerinin Canterbury’de ki ilk tercihlerinden. Şehir merkezinde 3-4 dk. Mesafede bulunan Stafford House’ta derslerden sonra okulun geniş bahçesinde kahvenizi yudumlarken, eşsiz şatoları inceleyebilirsiniz.

ELT Tavsiyesi: Büyüleyici Canterbury Katedral’ini ziyaret edin.

BRIGHTON

Tüm Birleşik Krallığın en güzel plajlarına sahip olan Brighton, dil eğitimi için dünyanın dört bir yanından gelen öğrencileri kucaklıyor. Hem eğlenmek hem de eğitim görmek isteyen öğrencilere ilk tavsiyelerimizden olan Brighton’da eğitim alabileceğiniz en iyi kurumlardan olan Stafford House, şehir merkezinde modern sınıflarda eğitim olanağı sunuyor. Aile yanı, öğrenci evi ve yaz sezonunda sunduğu residence konaklama seçenekleri ile sizde kendinize en uygun konaklama tipini bulacaksınız.

ELT Tavsiyesi: Meşhur Brighton Marina’sında arkadaşlarınız ile güneşin batışını izleyin!