St. Giles

St. Giles

St. Giles – UK

1955 yılında İngiltere’de kurulan St. Giles International, 60 yılı aşkın bu sürede dünyanın farklı noktalarında hizmet vermektedir. Tüm dünyada 8 ayrı nokta eğitim veren St. Giles’ın İngiltere’de 3 şehirde, 4 farklı merkezi bulunmaktadır.

Bulunduğu tüm ülkelerde akredite edilmiş olan St. Giles International, dünyanın her yerinden gelen öğrencilere zaman zaman yaptığı promosyonlarla hem uygun hem de kaliteli eğitim alma şansı sunuyor.

Sınav hazırlık ve profesyonellere yönelik sunduğu özel programlarla ön plana çıkan St. Giles International, öğrencilerin yanında iş dünyasından da birçok kişiye hizmet veriyor.

Önerilen programlar:

  • Genel İngilizce
  • Yoğun İngilizce
  • Sınav Hazırlık Programları
  • İş İngilizcesi
  • Uluslararası Sömestr Yılı

LONDON CENTRAL

Hem modern hemde tarihi noktaları bulunan, İngiltere’nin başkenti Londra’da eğitim almak her öğrencinin en büyük hayallerinden. Dil eğitiminizden sonra sizde Big Ben’i ziyaret etmek, Thames Nehrine karşı İngiliz çayınızı içmek istiyorsanız, St. Giles London sizi bekliyor. 100 yıllık tarihi bir binada modern sınıflarda hizmet veren St. Giles London, eğitim sonrasında sunduğu sayısız aktivitelerle öğrenciyi cezbediyor. Aile yanı ve yurt seçenekleri sunulan okulda dilediğiniz konaklama tipini seçebilir ve Londoner olmaya başlayabilirsiniz.

LONDON HIGHGATE

Londra şehir merkezinden sadece 20 dk. Uzaklıkta bulunan Highgate bölgesi, yeşil alanları ve tarihi binaları ile öğrencilere ev sahipliği yapıyor. Kuzey Londra’da ki en iyi dil okullarından birisi olan St. Giles Highgate iyi bir seçenek olarak karşımıza çıkıyor. Dil eğitimi sonrası şehri keşfetmek isteyen öğrenciler kısa bir yolculukla Londra merkeze ulaşıyor ve hem şehir hayatını yaşayıp hem de güvenli ve uygun bir bölgede yaşamanın avantajını hissediyor. 24 adet modern sınıfı ile eşsiz bir binada hizmet veren St. Giles, ELT öğrencilerinin memnun kaldığı lokasyonlar arasında yer alıyor.

ELT Tavsiyesi: Haftasonu Highgate’in yeşil alanlarında arkadaşlarınızla piknik yapın.

EASTBOURNE

İngiltere’nin güneyinde küçük bir şehir olan Eastbourne, 100.000 kişilik nüfusu olmasına rağmen, yıl boyunca 4 milyonu aşkın turist tarafından ziyaret edilir. Dil eğitimi için gelen öğrenciler küçük ama güvenli bu şehirde istedikleri verimi alacaklarından emin olabilirler. Aydınlık bir şehir olarak anılan Eastbourne’da en iyi dil okullarından birisi olan St. Giles’ta eğitim alırken sizde kendinizi bu sıcak atmosferin bir parçası olarak hissedeceksiniz. Aile yanı konaklamaların yakın mesafede olduğu bu sevimli şehir özellikle yaz sezonunda çok fazla tercih ediliyor.

ELT Tavsiyesi: Yerel pazarlara gidin ve İngilizce pazarlık yapın!

BRIGHTON

Güney’in incisi olan Brighton’da dil eğitimi alan öğrencilerin ilk tercihlerinden olan St. Giles Brighton, şehir merkezinde yer alan mükemmel binasında 45 farklı sınıfta hizmet vermektedir. Okul kapasitesi oldukça yüksek olan St. Giles’ta eğitim alırken farklı milletlerden gelen yüzlerce öğrenci ile kültür mozaiği yaşayacaksınız. Eğitim sonrasında okulun düzenlediği aktivitelere katılarak sosyalleşme imkanı bulabilirsiniz. Özellikle üniversite öğrencileri tarafından sıklıkla tercih edilen St. Giles Brighton’da Genel ve Yoğun İngilizce programları en çok tercih edilen kurslardır.

ELT Tavsiyesi: Hafta sonu tren ile 50 dk.da Londra’ya ulaşın ve büyük bir şehri keşfedin!