Sprachcaffe

Sprachcaffe

SPRACHCAFFE DİL OKULU – İNGİLTERE

30 yıldan beri dünyanın farklı ülkelerinden gelen her yaştan insana dil eğitimi veren lider bir kuruluş olan Sprcahcaffe öğrencilere yüksek standartlarda hizmet sunmaktadır. Gerçek bir dil öğrenme deneyiminin sadece sınıfta verilen derslerle değil aynı zamanda gidilen ülkenin yaşam tarzını keşfederek de elde edileceğine inanan okul, dilin etkin olarak kullanılmasını sağlayan eğitim metodlarını kullanmaktadır. Kurs içeriklerini her öğrencinin kişisel ihtiyaçlarını, hedeflerini ve ilgi alanını göz önünde bulundurarak hazırlayan okul, en güncel ve en donanımlı eğitim materyallerini kullanmaktadır.

Derslere başlamadan önce düzey belirleme sınavına alınan öğrenciler kendilerine en uygun olan programa başlatılarak dönem ortalarında yapılan düzenli testlerle dil seviyelerinde ilerleme sağlanıp sağlanmadığı konusunda kontrol edilirler.

Sprachcaffe, 7 farklı dilde, 28 merkezde dil eğitimi veren yetkili akademik kurumlar tarafından onaylı bir dil okuludur.

Sprachcaffe Dil Okulu’nun Sunduğu İngilizce Dil Programları

  • Genel İngilizce
  • Genel İngilizce Öğleden Sonra Kursu
  • Seçmeli Dil Kursları
  • İş Kursu
  • Sınav Hazırlık Kursları
  • Üniversite Hazırlık
  • Birebir İngilizce Kursu

BRIGHTON

160.000 civarında nüfusu olan Brighton, İngiltere’nin diğer şehirlerinde rastlayamayacağınız görkemli, modern ve dinamik bir havaya sahiptir. Deniz kenarında, değişik kültürlerin bulunduğu genç ve modern bir şehirde eğitim almak istiyorsanız Brighton tam size göre!

1991’de açılan Brighton Dil Okulu, 150 öğrenci kapasiteli açık hava oturma alanı, mutfak ve öğle yemeği alanına sahiptir. Okulda ücretsiz internet erişimi mevcuttur. Öğrenci popülasyonunun büyük bölümünü Batı Avrupa’dan gelen öğrenciler oluşturmaktadır.

Sprachcaffe Brighton, tarihi şehir merkezine ve plaja kısa bir yürüyüş mesafesindedir. Aynı zamanda i360 ve Churchill Square Alışveriş Merkezinden de sadece birkaç dakika uzaklıktadır.

LONDRA

İngiltere’nin başkentinde dil eğitimi alırken başkentinde modanın ve kültürün heyecanını yaşayın!

Sprcahcaffe Londra Dil Okulu, Batı Londra’nın hızlı büyüyen bölgesi olan Ealing’de yer alır. Londra’nın merkezine 15 dakika mesafe uzaklıkta olan okulun çevresinde sinemalar, tiyatrolar ve restoranlar mevcuttur. Okulda tam donanımlı geniş sınıflar, ortak kullanım alanı, kütüphane, çalışma odası ve harika bir bahçe bulunmaktadır.

Londra’da dil eğitimi alırken, farklı ülkelerden gelen öğrencilerle dostluklar kurup bu heyecan verici şehri keşfedebilirsiniz.