LSI

LSI

LSI – UK

50 yılı aşkın zamandır hizmet veren LSI, tüm dünyada 15 şehirde öğrencilerle buluşmaktadır. Yıllardır edinilen tecrübe ile sürekli gelişime olanak veren LSI, ELT öğrencileri tarafından her daim tercih edilen popüler okullar arasındadır. İngiltere genelinde 3 şehirde, 4 farklı lokasyonu olan LSI, çeşitli gruplara yönelik verdiği farklı eğitimlerle öğrencilerin büyük bir oranı tarafından tavsiye edilmektedir. Akademik hazırlık programları da bulunan LSI, yurtdışında üniversite okumak isteyen öğrenciler için ideal bir eğitim noktası.

Konaklama seçeneği olarak LSI öğrencilerinin ilk tercihi İngiliz aileler ile kalmak oluyor. Yurt seçeneği de sunan LSI’da hangi konaklama tipini tercih ederseniz edin, güzel bir deneyim yaşayacağınızdan emin olabilirsiniz.

Önerilen programlar:

  • Genel İngilizce
  • Yoğun İngilizce
  • IELTS/Cambridge sınav hazırlık
  • Uluslararası Sömestr Yılı
  • Akademik İngilizce
  • Premium Kurslar

LONDON CENTRAL

Londra şehir merkezinde yer alan LSI London, öğrencilere sunduğu çeşitli kurslarla istedikleri programa katılarak dil eğitimini keyifli hale getiriyor. Okul, Britisih Museum ve Soho gibi popüler yerlere yürüyüş mesafesindedir. Derslerden sonra okulda düzenlenen aktivite programlarını okulun panosundan takip edebilir ve İngilizcenizi sosyalleşerek geliştirebilirsiniz. Konaklama seçeneği olarak Londra’nın çeşitli bölgelerinde bulunan aileler, ilk tercihtir. Maliyet olarak uygun olması ve İngilizce pratik açısından avantaj sağlaması dolayısı ile ELT olarak tavsiyemiz bu yöndedir.

ELT Tavsiyesi: Fish and Chips yemeden Türkiye’ye dönmeyin!

LONDON HAMPSTEAD

Londra şehir merkezine 20 dk. Uzaklıkta bulunan Hampstead bölgesi, dil eğitimi almak için çok ideal bir bölge. Civarda bulunan cafe, restoran ve mağazalar hem şehir merkezine göre daha uygun hem de sıcak bir ortam sağlıyor. LSI dil okulu Londra Hampstead bölgesinde ki sayılı dil okullarındandır ve sizde Londra’nın kalabalığından uzak olmak istiyorsanız, LSI Hampstead sizin için uygun bir okul. Londra’nın en büyük parkı Hampsted Heath’i de için alan bu bölgede kesilnlikle hem güvenli hemde kaliteli bir dil eğitimi alacaksınız.

BRIGHTON

Eşsiz Pieri ve aktif öğrenci hayatıyla Brighton her daim öğrencilerin dil eğitimi için en çok tercih ettiği şehirlerden birisidir. Dil eğitiminizi aldıktan sonra sahilde denize girebilir, renkli binaların fotoğrafını çekebilir veya piere karşı kahvenizi yudumlayabilirsiniz. Dünyanın bir çok yerinden gelen öğrencilerin oluşturduğu uluslararası kültürel ortamda sizde kendinize çok şey katacaksınız. LSI Brighton, 2016 senesinde geliştirdiği kapasitesi ile öğrencilere çok daha iyi hizmetler vermektedir. Özellikle Genel ve Yoğun İngilizce alanında öğrencilerin sıkça tercih ettiği LSI Brighton, ELT öğrencilerininde ilk tercihlerinden!

CAMBRIDGE

Sanat galerileri, müzeleri, tarihi binaları ve tabiki meşhur üniversitesi; evet Cambridge’ten bahsediyoruz. Çoğunlukla üniversite öğrencilerinin tercih ettiği bu eşsiz şehirde sizde kendinizden bir parça bulacaksınız. LSI Cambirdge, 10 adet modern sınıfı ile, sessiz ve huzurlu bir bölgede öğrencilere hizmet vermektedir. Kısa bir yolculuk ile şehir merkezine inebilir ve Cambridge’ın mimari güzelliğinde kaybolabilirsiniz.

ELT Tavsiyesi: Cambirdge Üniversitesini ziyaret edin ve hocalarla konuşma fırsatı yakalayın!