London School of English

London School of English

LONDON SCHOOL OF ENGLISH – İNGİLTERE

London School of English, İngiltere’de akreditasyonu en eski olan dil okuludur. Kuruluş tarihi 1912 olan okulun Londra’nın tam kalbinde yer alan iki kampüsü ve Canterbury’de merkezi bulunmaktadır.

100 yıllık eğitim deneyimine sahip olan okul kurulduğu günden bu yana binlerce kişiye İngilizce dil eğitimi vermiştir. London School of English, öğrencilerine kişisel hizmet verecek kadar küçük, içinde mükemmel eğitim olanakları için gerekli olan her şeyi barındıran bir tesise sahip olacak kadar büyük bir dil okuludur. Özellikle özel amaçlı dil kurslarında da İngiltere Dil Okulları arasında rakipsiz bir deneyime sahiptir.

Eğitime başladığınız ilk günden, ülkenize dönene kadar son derece eğlenceli ve faydalı bir deneyim yaşayacağınızdan emin olabilirsiniz.

LSE’DE Eğitim Alabileceğiniz Dil Programlar

  • Genel İngilizce
  • Genel İngilizce 30+
  • 30 Yaş ve Üzeri Profesyoneller İçin İngilizce Programları
  • Hukuk İngilizcesi
  • Akademik İngilizce
  • Sınav Hazırlık Kursları
  • Birebir özel dil kursları
  • Ses ve aksan eğitimi
  • Kültürler arası dil eğitimi
  • TEFL / TESOL

LONDRA HOLLAND PARK GARDENS

Londra’nın, sessiz ve güzel bir bölgesinde yer alan okul, alışveriş merkezlerine, restoran, bar ve kafelere yakın mesafede bulunmaktadır.

Holland Park Gardens merkezi, Londra’nın en iyi yerleşim bölgelerinden birinde, Zone 2’de bulunmaktadır.

İş İngilizcesi ve profosyenollere özel amaçlı İngilizce kursları sunan merkez, Londra’nın en iyi yerleşim bölgelerinden birinde bulunmaktadır. Notting Hill’e sadece 10 dakikalık yürüme mesafesinde, Kensington’ın güzel bir bölümünde geleneksel bir binada yer almaktadır. Sessiz ve yeşil bir alanda bulunmasına rağmen Oxford Street’e de metroyla 15 dakikada ulaşmak mümkündür. Avrupa’nın en büyük alışveriş merkezi olan, içinde 265 tane ünlü mağazanın bulunduğu Westfield London Shopping Centre ise 5 dakika yürüme mesafesinde uzaklıktadır.

LONDRA WESTCROFT SQUARE CENTRE

Genel İngilizce ve sınav merkezi olan LSE Westroft, Chiswick ve Hammersmith arasında,  yüksek kaliteli bir yerleşim bölgesinde yer almaktadır. Merkezin yakınlarında kafe, bar ve mağazalar bulunmaktadır. Aynı zamanda Thames Nehri’nden sadece kısa bir yürüme mesafesindedir. Hemen yakınında yer alan Stamford Brook metro istasyonundan Londra’nın merkezine ulaşım yalnızca 20 dakikadır.

CANTERBURY

LSE Canterbury merkezinde İngilizcesini hızlı bir şekilde geliştirmek isteyen öğrencilere yönelik programlar sunulmaktadır. Okul, Canterbury’in sakin bir bölgesinde yer alır.

Okula 15 dakika yürme mesafesinde bulunan Canterbury West Station’dan Londra’nın merkezine 50 dakikada ulaşım mümkündür.