EC ENGLISH

EC ENGLISH

EC ENGLISH – UK

Bu sene itibari ile 25. Yılını tamamlayan EC English İngiltere’de 7 farklı merkezde hizmet vermektedir. Şehir merkezinde ve modern sınıflarda eğitim almak isteyen öğrencilerin ilk tercihlerinden olan EC English, eğitim dışında sunduğu imkanlarıyla da her daim popüler okullardandır. Eğitim sürecinizi henüz Türkiye’de yaptığınız online sınavlar ile başlatan EC English sizi İngiltere’den uğurlayana kadar eşsiz deneyimler tatmanıza imkan sağlıyor. EC Online ile dersten sonra da pratik yapma şansına sahip olurken, The Orange Carpet Experience ile kendinizi okulun ilk gününden VIP bir öğrenci olarak hissedeceksiniz. Bu eşsiz deneyimler için tek yapmanız gereken gitmek istediğiniz şehre karar vermek.

Önerilen programlar:

  • Genel İngilizce
  • Yoğun İngilizce
  • İş İngilizcesi
  • IELTS/Cambridge exam hazırlık
  • Akademik Sömestr
  • Yaz kampı
  • 30+ yaş üstü İngilizce
  • English in the city

LONDON

İngilizce eğitim için en fazla tercih edilen şehir olan Londra’da EC English’in 2 farklı merkezi bulunmaktadır. 30 yaş altı olan öğrenciler için EC London, şehir merkezinde bulunan konumu ile Euston Station’ın hemen yanında yer alıyor. Toeic sınav merkezi olan okul, 22 sınıf kapasitesiyle ve ders dışı aktiviteleri ile de öğrencilerine keyifli anlar yaşatıyor. Büyük şehir hayatının keyfini çıkartmak isteyen öğrenciler için ideal şehir olan Londra’da, birçok turistik yeri gezerek dil eğitimini eğlenceli hale getirebilirsiniz.

ELT Tavsiyesi: Madame Tussauds müzesine giderek, ünlüler ile arkadaş olun!

LONDON 30+

Dil eğitimi almak için yaşlı olduğunuzu mu düşünüyorsunuz? Bu düşüncenin yanlış olduğunu ispatlamak için hizmet veren EC London 30+ tam da sizin için ideal okul. Kendi yaşıtlarınızla eğitim alırken aynı zamanda iş hayatınız içinde uluslararası bir çevre edinebilirsiniz. Tüm dünyadan gelen 30 yaş üzeri öğrenciler size çok kültürlü bir ortamın kapılarını açacak. Okulda sunulan birçok aktiviteye katılarak sınıfta öğrendiklerinizi gerçek hayata uyarlarken, Londra’nın keyfini çıkartmak size kalıyor.

OXFORD

Adını meşhur üniversiteleriyle duyduğumuz bu şehirde dil eğitimi almak, her öğrencinin gerçekleştirmek istediği hayallerden. Oxford şehrinin merkez bölgesinde bulunan EC English ile sizde bu hayalinizi gerçekleştirebilirsiniz. 15 adet modern ve akıllı tahtalar ile donatılmış sınıfı bulunan EC English’te eğitim alırken, kendinizi bu sihirli şehrin bir parçası olarak hissedeceksiniz. Londra’ya 1.5 saat olan Oxford’ta boş zamanlarınızı seyahat ederek geçirebilir ve diğer İngiliz şehirlerinin keyfini çıkartabilirsiniz. Konaklama olarak aile yanı ve yurt seçeneği sunulan EC Oxford’ta kendinizi evinizde gibi hissedeceksiniz.

ELT Tavsiyesi: Oxford Üniversitesi’nin kampüslerini gezin ve üniversite hayatının tadını çıkartın.

CAMBRIDGE

Yıllarca en iyi üniversiteler listesinde zirvede bulunan Cambridge Üniversitesi’ne ev sahipliği yapan bu eşsiz şehirde dil eğitimi almanın en doğru adreslerinden bir tanesi EC English’tir. Şehirde bulunan diğer üniversite ve okullar sayesinde dil eğitiminiz süresi boyunca kendinizi bu akademik şehrin önemli bir üyesi olarak hissedeceksiniz. Şehir merkezinde bulunan EC English, 14 modern sınıfıyla hizmet vermektedir. Ders sonrası aktivitelerden bazıları; film geceleri, üniversite gezileri, Cam nehrinde tur ve botanik bahçe gezileridir. Bu güvenli bölgede eğitim alırken, gerçek İngiliz tarzını sonuna kadar hissedeceksiniz.

BRIGHTON

Türk öğrencilerin özellikle yaz döneminde tercih ettiği Brighton için özgürlükler şehri demek oldukça doğru bir tanımdır. Hem gerçek İngiliz halkı ile hem de turistik kesimle bolca vakit geçirebileceğiniz Brighton’da EC English, meşhur Brgihton Pier’inin orada yer alıyor. Geniş ve aydınlık sınıfları ile eğitim alırken asla sıkılmayacaksınız. 33 adet sınıfı bulunan bu okul EC English’in İngiltere’de ki en büyük ve en güzel lokasyonlu okuludur. Uzun plajları ve aktif hayatı ile özellikle yaz döneminde çok popüler olan Brighton, ELT öğrencilerinin de tercih ettiği ilk şehirlerdendir.

ELT Tavsiyesi: Dünya’da ki en güzel plajlara sahip şehirlerarasında ilk 10’a giren Brighton’da denizin keyifini çıkartın!

BRISTOL

Güney İngiltere’nin en büyük şehirlerinden olan Bristol, yeşil alanları ve Avon Nehri ile masal gibi bir görüntü oluştururken, dil eğitimi alacak öğrenciler içinde ideal şehirlerin başında geliyor. Gerçek İngiliz halkı ile kültür öğrenirken, İngilizcenizi ne kadar zorlayabildiğinizi göreceksiniz. Queen Square bölgesinde yer alan EC English, modern ve geleneksel bir binada hizmet vermektedir. Yoğun İngilizce programı için ideal olan EC Bristol, üniversite öğrencileri tarafından çok fazla tercih edilen bir lokasyondur. Türk öğrenci oranın yıl boyunca %7-8 civarında olduğu Bristol, gerçek İngiltere’yi yaşamak isteyenler için ideal bir lokasyon.

MANCHESTER

Kuzey İngiltere’nin en büyük şehri olan Manchester, tarih boyunca futbol, endüstri ve kültürel alanda ki başarıları ile ön plana çıkmış bir İngiliz şehridir. Yaşamın Londra’ya göre daha uygun olduğu şehir, hem ekonomik olsun hem de metropol şehir olsun isteyen öğrencilerin ilk tercihleri arasında geliyor. Liverpool’a sadece 30 dk. Mesafede bulunmasından dolayı öğrenciler her iki şehri de rahatlıkla keşfedebiliyor. EC English, şehir merkezinde bulunan lokasyonu ve 9 adet geniş sınıfı ile tüm dünyadan öğrencilere ev sahipliği yapıyor. Türk öğrenci oranının diğer şehirlere göre daha az olması da EC Manchester’ı cazip kılan noktalar bir diğeri.

ELT Tavsiyesi: Manchester United ve Manchester City derbisine gidin ve gerçek futbol deneyimi yaşayın!