GENEL BİLGİLER

1952 tarihinde kuruluşundan bu yana, düzeyiniz ve amacınız ne olursa olsun İngiltere’de dil eğitimi konusunda profesyonel hizmet sunmaktadır, dünyada 10, İngiltere’de 4 farklı şubede eğitim vermektedir. Stafford House dil okulları Cast Cambridge grubunun dil okulu ailesinden olmakla birlikte Cambridge Üniversitesi, Oxford Üniversitesi gibi yüksek çaplı okullara öğrenci yerleştirmesi ile bilinir. Okulun en ilgi çekici özellikleri şunlardır.
Sizi geliştirmek ve teşvik etmek amacıyla tüm öğretmenleriniz size özel çalışma planı hazırlayacak ve ilerlemenize bağlı olarak size geri bildirim verecektir. Bunun yanında üstün nitelikli eğitmenleriniz kendinizi ifade etmeniz ve okulda ki mutluluğunuz konusunda her daim destek olacaktır.

Tüm Stafford House öğretmenlerinin amacı size en iyi eğitimi vermek ve amacınıza ulaştırmaktır. Öğretmenlerinin tümü ‘Kalifiye Personel’ sertifikasına sahiptir.
Ortalama 10 kişilik küçük sınıflarda, ses tonunuz her ne olursa olsun öğretmen sizi dinleyip ilgilenecektir böylece daha kaliteli eğitim almış olacaksınız. Modern okul binasında ki tüm dersliklerde en son teknoloji kullanılmaktadır. Tüm sınıflarda interaktif beyaz yazı tahtası kullanılır.

STAFFORD HOUSE BRIGHTON DİL OKULU FİYATLARI

Stafford House Brighton’da dil eğitimi ücretleri ihtiyacınız olan programın türü, saati ve süresine göre değişiklik gösteririr, okul yıl boyu promosyon uygular. Güncel indirimler için ücretsiz bilgi istek formumuzu doldurarak danışmanlarımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.
Sizin için oluşturduğumuz tabloda Stafford House Brighton dil eğitimi ve diğer ücretleri detaylı olarak görebilirsiniz.

SUNULAN PROGRAMLAR

Genel İngilizce
Bu kurs konuşma, yazma, okuma, dinleme ve tabiki akıcı bir İngilizce bilgisine sahip olmak isteyen kişilerin seçebileceği en ideal kurstur. İlk etapta gireceğiniz yerleştirme testi seviyenize en uygun sınıfta eğitim alabilmeniz için tasarlanmıştır. Dilediğiniz takdirde yoğun veya süper yoğun bir kursada katılabilirsiniz.

Modül Seçenekleri
Yoğun veya süper yoğun kurs programlarına katılan tüm öğrenciler belirli modülleri ekleyerek programlarını zenginleştirebilirler. Bu modüller öğrencilerin hedeflerine uygun konularda çalışmalarına olanak sağlar.

Haber ve gazete
Arkadaş kazanma ve insanları etkileme
Pre-IELTS: Grammer
Küresel konular
Hikaye anlatımı için dil
Telaffuz kliniği

Sınav Hazırlık
Tüm sınav hazırlık kursları seçtiğiniz sınav alanında ve sınav teknikleri kullanımı yoluyla başarılı olmanıza yöneliktir. Stafford House bu noktada size sınavda başarılı olmak için gerekli becerileri ve sınav puanınızı arttırmak için ihtiyacınız olan stratejilerle alakalı olarak profesyonel hizmet sağlar.

IELTS Hazırlık
İngilizce becerilerinizi ve IELTS sınavları tekniklerinizi geliştirmek için bu kursu programınıza katabilirsiniz. IELTS yurtdışında İngilizce eğitim veren okullara girebilmek için zorunlu olan dil belgesidir.

TOEFL Hazırlık
25 milyon İngilizce dil öğrenen öğrenciler tarafından alınan TOEFL testi yaygın ve saygın İngilizce dil testidir. Kuzen Amerika üniversitelerinin çoğu dahil olmak üzere üniversite düzeyinde İngilizce kullanma yeteneğini ölçen ve 130’dan fazla ülkede 8.000’i aşkın kurumlar tarafından tanınan bir sınavdır.

Cambridge Sınav Hazırlık
Tüm dünyada okullar, üniversiteler ve uluslararası şirketler tarafından tanınan sınavlardır.

İş İngilizcesi
Bu ders sunum, toplantı ve görüşmeler gibi iş alanlarında çeşitli İngilizce becerilerinizi geliştirecektir. Müfredat gelecekteki müşterileriniz ve iş arkadaşlarınızla doğru iletişim kurmanız için endüstriye özgü dil kombine etmiştir.

Bire Bir İngilizce
Stafford House birebir İngilizce kursları tamamen ihtiyaçlarınıza ve hedeflerine yönelik uygulanacaktır. Bu dersler çok özel ihtiyaçları olan veya yoğun eğitim almak isteyen öğrenciler için idealdir. İhtiyaçlarınıza göre ders içeriği hedeflerinizde başarılı olmanıza yardımcı olacak şekilde kişiselleştirilerek programlanacaktır. Kendi kişisel öğretmeniniz ile çalışmak, size ihtiyacınız olan kendinizin belirlediği konularda daha hızlı öğrenme şansı tanıyacaktır.

VİDEO

SOSYAL AKTİVİTELER

Yoga ve meditasyon kulübü
Konuşma klübü
Vatikan müze ziyareti
Yemek dersi
Kitap kulübü
Karaoke-düetler
Sanat kulübü

KONAKLAMA SEÇENEKLERİ

Stafford House, Brighton’da dil eğitimi alacak öğrencilere çeşitli konaklama seçenekleri sunmaktadır. İster öğrenci yurdunda bağımsız olarak yada İngilizce konuşulan bir ailede yaşamayı tercih edin, sizin için esnek bir konaklama seçeneği her daim vardır.

Aile Yanı Konaklama
En popüler konaklama seçeneklerinden biri olan aile yanında konaklama, aile hayatına adapte olabilmeniz için ve İngilizcenizi sınıf dışında aktif olarak kullanabilmeniz için pratik yapmanıza yardımcı olur. Aile yanı seçtiğiniz yerde yaşamak ve okumak için eşsiz bir konaklama seçeneğidir. Aile yanında konaklamalardan birinde kalarak İngiliz kültürünü tam anlamıyla yaşayacaksınız.

Öğrenci Evi
Bir rezidansa benzeyen ama daha fazla bağımsızlık sunan, diğer öğrencilerle birlikte yaşayacağınız ev arkadaşlarınızla kalıcı arkadaşlık kurabileceğiniz mobilyalı ve mutfaklı bir ev.

Premium Konaklama
Briannia Residance, Brighton’da tren istasyonuna ve deniz kıyısına yakın bir yerde bulunan son teknoloji ürünü yeni bir konaklamadır. ‘Ultra modern’ yatak odaları ve kanepeler, yemek masaları, düz ekran Tv ler ve tam takım mutfaklar ile donatılmıştır.

BRIGHTON ŞEHRİ

Brighton, İngiltere’nin güney doğu bölgesinde Manş Denizi kıyısında bulunan küçük bir kenttir. Genellikle denizdeki Londra olarak adlandırılan Brighton, modern şehir yaşamı, son moda sanatlar, müzik kültürü ve geleneksel İngiliz deniz kenarı hayatının tam yansımasıdır. Bir yanda kumsal diğer yanda şehir merkezi ile Brighton tam da heyecanın kalbine kurulmuştur. Brighton’ın ünlü bir naiplik binasında bulunur. Küçük kafeleri, kumsalda kahve içilen şezlongları, resim atölyeleri, mükemmel peyzajlı parkları, kolay ulaşım imkanları ile Brighton bir öğrenci için mükemmel bir şehirdir.

SOKAK GÖRÜNTÜSÜ

HARİTA