GENEL BİLGİLER

1991 yılında Robert Darell ve David Brown tarafından kurulmuş Oxford International dil okulu, an itibari ile İngiltere, Amerika ve Kanada’da şubeleri olan kalite standartları yüksek bir eğitim kurumudur. İngilizce dil eğitimini yurtdışında almak isteyen öğrencilere tartışmasız mükemmele yakın bir hizmet sunan bu zincir okulun, İngiltere’de Londra Greenwich, Oxford ve Brighton’da; Amerika’da, San Diego’da; Kanada’da ise, Toronto ve Vancouver’da olmak üzere 6 farklı şubesi bulunmaktadır. British Council onaylı Oxford İnternational, öğrencilerine fırsatların kilidini açmalarını, güvenilir dostluklar oluşturmalarını ve dünya toplumuna fayda kazandıracak birey olmalarını sağlamak adına yenilikçi ve yüksek kaliteli eğitim sunmaktadır. Oxford International verdiği akademik eğitim ve yaptığı anlaşmalarla da ön plana çıkan bir okuldur. Esnek eğitim saatleri, çeşitli genel İngilizce programları,çalışmış olduğu kolejler ve üniversiteler, her öğrenciye uygun nitelikte programların olmasına vesile olmuştur. Aynı zamanda, öğretmenler için TESOL eğitimi veren programları vardır. Bangor Üniversitesi, De Montfort Üniversitesi, Dundee Üniversitesi ve Greenwich Üniversitesi ve Oxford International’in çalıştığı üniversitelerden bazılarıdır. Akredite olan eğitimi, çok geniş portföyü, harika alanlara konumlanmış büyük merkezleri ve anlaşmalı olduğu diğer eğitim kurumları ile İngiltere, Amerika veya Kanada’da alacağınız İngilizce Dil Eğitimi için doğru adres Oxford International olacaktır. Rakiplerine göre yeni sayılabilecek kuruluş tarihine kıyasla Oxford International şu an en iyi dil okulları arasında rahatlıkla yerine almış durumdadır. Gerçek bir ilgi, öğretmeye adanmış, hevesli ve eğlenceli eğitim kadrosu siz değerli öğrencileri bekliyor olacak!

Oxford International dil okullarının Brighton merkezi, şehrin tarihi bir bölgesinde güzel bir binada İngilizce dil eğitimini sunar. Öğrenciler, Brighton’ın enerjisi ve heyecan dolu hayatı ile havalı bir İngilizce eğitimi alacaklar. İster iskelede bir rollercoastera binin, ister sahilde geleneksel İngiliz ‘balık ve cips’ yiyin, ya da arkadaşlarınız ile bir şeyler içerken muhteşem Brighton sahilinde canlı müzik dinleyin! Brighton’da bir dil okulu öğrencisine isteyebileceği her şey var. OIES Brighton merkezinde sınırsız internet paylaşımı, çeşitli sosyal paylaşım alanları, büyük bilgisayar odaları ve her seviyeye uygun İngilizce dil kursları mevcuttur. İngiltere’nin bu sahil kenti, muhteşem manzaralara, çakıllı plajlara ve gelişen bir sanat yaşantısına sahiptir. Brighton’da az veya uzun bir müddet kalmak hem turistler hem de öğrenciler için popüler bir seçimdir. Geleneksel bir Brighton Regency binasında yer alan OIES Merkezi, dinamik ve arkadaş canlısı bir üniversite topluluğuna sahiptir. Şehrin tam kalbindedir. Kafeler, şık mağazalar ve restoranlarla çevrili olan okul, plaja sadece üç dakikalık mesafededir. Olası yapılacak şehir ziyaretleri için önemli olan tren istasyonuna da yirmi dakika uzaklıktadır.

OXFORD INTERNATIONAL BRIGHTON DİL OKULU FİYATLARI

Dünya çapındaki öğrencilerin kişisel ve profesyonel olarak gelişmelerine yardımcı olan ve gelecekteki fırsatları zenginleştirecek yaşam artırıcı deneyimler sunmayı hedefleyen Oxford International, İngiltere dil okulları içerisinde doğru tercihlerden biri olacaktır. İngilizce dil eğitimi için çeşitli programlara sahip olan dil okulunun yıl boyunca yapılan promosyon ve indirimlerinden faydalanmak için ELT Danışmanları ile iletişime geçmeyi unutmayın!

Aşağıda Oxford International’ın sunduğu dil programları, konaklama, kayıt ve diğer tüm ücretleri dahil ederek sizin için hazırladığımız tabloyu inceleyebilirsiniz.

Dil Okulu Fiyatları

Katalog Fiyatıdır İndirimli Fiyat Al
OkulProgram2 Hafta8 Hafta12 Hafta16 Hafta24 Hafta36 HaftaKur
OXFORD INTERNATIONAL (Brighton)
Eğitim
Yoğun İngilizce (30) 806 2872 3816 4640 6552 9828GBP
IELTS Hazırlık (20) 626 2272 3060 3744 5424 8136GBP
Genel İngilizce (Morning 20) 626 2272 3060 3744 5424 8136GBP
Süper Yoğun İngilizce (40) 960 3456 4692 5872 8448 12672GBP
Konaklama
Aile Yanı TK BB44017602640352052807920GBP
Shared Student House Terrie's TK Paylaşımlı (Minimum Yaş 18) 560224033604480672010080GBP
Shared Student House Terrie's ÇK Paylaşımlı (Minimum Yaş 18) 51020403060408061209180GBP
Aile Yanı TK YP 49019602940392058808820GBP
Diğer
Kayıt Ücreti 70 70 70 70 70 70GBP
Ders Materyalleri 70 70 70 70 70 70GBP
Sağlık Sigortası 16 64 96 128 192 288GBP

SUNULAN PROGRAMLAR

Genel İngilizce

Haftada 20 ders veya yoğun İngilizce programı ile 30 ders alınabilen program türüdür. Aynı zamanda öğleden sonra olan sınıflarda mevcuttur. Bunun yanı sıra 30+10 derslik ‘’tam gün yoğun’’ genel İngilizce programı da vardır. Öğrenci seviyelerine uygun her pazartesi başlayan sınıflarda okuma, yazma, konuşma, dinleme becerileri üzerinde yoğunlaşılır. Birebir öğreticiler kullanarak bireysel öğrenme ihtiyaçları akademik OIES Kadrosu ile karşılanır.

Akademik İngilizce

Bu akademik İngilizce programı, IELTS Hazırlık kursu (Uluslararası İngilizce Dil Test Sistemi) sınavına hazırlanmak isteyen, minimum B1 Düzeyinde olan öğrenciler için tasarlanmıştır. İngilizce becerilerini ve sınav tekniğini geliştirecek içeriklere sahip olan program, haftada 20 veya 30 ders olarak alınabilir.

İş İngilizcesi

İngiltere’deki bu kariyer odaklı kurs, minimum B1 Düzeyinde İngilizce Dil yeterliliği olan öğrencilerin iş yerinde başarılı olmak için ihtiyaç duyulan çok çeşitli dil becerilerini geliştirmelerine yardımcı olur. Entegre bir programdır. Alınan 20 derslik standart İngilizce programının ardından 10 derslik farklı iş gruplarının oluşturduğu 10 derslik Mesleki İngilizce eğitimi alırlar.

Öğretmen Eğitimi

Oxford International öğretmen eğitimi programı, geleceğin İngilizce öğretmenlerini geliştirmek için uluslararası düzeyde tanınan, sertifikalı ve pratik kurslar düzenlemektedir. Eğer kariyer planlarınızda İngilizce eğitim veren bir yerde öğretmen olmak varsa veya zaten aktif olarak öğretmen olup becerilerinizi daha da geliştirmek istiyorsanız bu kurs içeriklerinden yararlanabilirsiniz. Size başarılarınızı bir yenisini ekleyen, var olan nitelikleri geliştirmenize yardımcı olacak öğretmen eğitimi programı 4-12 hafta arası sürer ve Trinity College London tarafından akredite edilmiştir.

VİDEO

SOSYAL AKTİVİTELER

Brighton’da alacağınız İngilizce dil eğitimi programlarınızı planlı ve en eğlenceli şekilde hazırlanmış sosyal aktivitelerde birleştirebilirsiniz. OIES Ekibi, kişisel gelişimi destekleyen, pratik eğitim içerikli seyahat turlarını hem sosyal medya hesaplarından hep okul içerisindeki panolardan duyurur. Yapmanız gereken tek şey katılmak istediğiniz aktivite için isminizi yazdırmanızdır.

KONAKLAMA

Brighton’da İngilizce dil eğitimi almak için Oxford International seçmeniz kaliteli bir eğitimin yanı sıra lüks ve konforlu konaklama seçeneklerinden de yararlanmanız demektir. Aile Yanı, Hotel, Öğrenci Evleri ve Rezidans konaklamalar, OIES Öğrencilerine sunulan özel konaklama seçenekleridir.

Aile Yanı konaklama

İngiliz yaşamını aile yanı seçeneği ile deneyimleyerek, lokal kültürü, gelenekleri ve yaşadığınız toplumu içerden biriymiş gibi öğrenebilirsiniz. Aile yanı konaklama seçeneği, en doğru pratik eğitimi yapmanızı sağlar ve masraf olarak uygun bir opsiyondur. Birkaç zaman sonra kendinizi bir İngiliz aile bireyi olarak hissedecek ve İngilizce dil gelişimindeki yükselişi fark edeceksiniz.

Hotel

Okula en yakın konaklama seçeneğidir. 5 dakikalık bir yürüme mesafesi ile şehir merkezi ve okula ulaşmanız mümkündür. İsmi Britannia Study Hotel olarak geçen bu konaklama yerinin kalite ve lüks bakımından rezidans konaklamalardan farkı yoktur. Ensuite olan odaların özel banyoları ve diğer seçeneklerde olmayan 24 saat destek ve hizmet alabileceği resepsiyonları vardır.

Öğrenci Evleri

Horie’de yer alan öğrenci evi, öğrencilere aydınlık, temiz ve ferah odalar sunmaktadır. Bu konaklama seçeneği, okula sadece 15 dakikalık yürüme mesafesindedir. Sıcak ve sade bir atmosfer suna öğrenci evlerinde farklı milletten birçok öğrenci ile arkadaş olma şansınız olacaktır. Ortak kullanım alanları bir süre sonra harika bir sosyal paylaşım yerleri haline gelecektir!

Rezidans Konaklama

Yaz aylarında hizmet veren son derece lüks konaklama seçeneğidir. Tek kişilik odalardan oluşan Phoenix Yurdu okula kısa bir otobüs yolculuğu kadar uzaktır. Temmuz-Ağustos ayları arası İngilizce dil eğitimi almak isteyen öğrenciler için en doğru tercih olabilir.

BRIGHTON ŞEHRİ

Londra’ya trenle 60 dakikalık ve Gatwick Havaalanı’na trenle sadece 30 dakikalık mesafede olduğu için Brighton’a seyahat etmek rahat ve kolaydır. Brighton İstasyonu tam şehir merkezinde olduğundan hem geliş hem gidiş esnasında denizin kokusunu rahatlıkla alabilirsiniz. Kompakt bir şehir olmasından kaynaklı dolaşmak keyifli ve zor değildir. Yürüyerek ya da toplu taşıma ile kolayca keşfedebileceğiniz çok fazla yer olacaktır. Hove dahil şehir köylerini de ziyaret etmek için zaman ayrılabilir. Bunlardan bazıları, Renkli plaj kulübeleri, Regency mimarisi, pitoresk, geleneksel bir İngiliz köyü olan Rottingdean’dır.

ULUSLARARASI ÖĞRENCİ ORANI

SOKAK GÖRÜNTÜSÜ

HARİTA