GENEL BİLGİLER

2000 yılında kurulan Malvern House dil okulu, 2003 yılında British Council tarafından onaylanmıştır. Okul, kısa ve uzun süreli öğrencilerin hem de profesyoneller ve İngiltere’de üniversiteye başlamak isteyen öğrencilerin eğitimi üzerine yoğunlaşır. Malvern House öğrencilerine değişik kültürlerden birçok öğrenciyle tanışıp fikir alışverişinde bulunabileceği dinamik bir ortam sunar. Okulun öğretim yöntemi öğrenci merkezlidir. Yani, öğrenciler onlar için seçilen en ilgi çekici konularla sınıf içi tartışmalara dahil edilerek dil konusunda güvenlerinin artması sağlanır.

Malvern House Brighton, 2019 yılında kurulan ve Malvern House London’nın kardeş okulu olan bağımsız bir İngilizce kursudur. Okul, kentin olanaklarına ve Brighton’nın merkezindeki cazibe merkezlerine yakın ideal bir konuma sahiptir. Tren istasyonuna sadece 5 dakika, otobüs durağına ve deniz kıyısına 15 dakika ve şehir merkezine 5 dakika yürüme mesafesindedir.

MALVERN HOUSE BRIGHTON DİL OKULU FİYATLARI

Malvern House Brighton, uygun ücretleri uyguladığı indirimlerle ön plana çıkar. Güncel okul fiyatları ve yıl boyunca devam eden promosyonlar ile ilgili bilgi almak için bizimle iletişime geçmeyi ve size en yakın ELT ofisini ziyaret etmeyi unutmayın!

SUNULAN PROGRAMLAR

Genel İngilizce

İngilizce geliştirme sebebi ne olursa olsun tüm öğrencilerin sağlam bir tabana ihtiyacı vardır ve Malvern House Brighton size öncelikli olarak bunu sağlar. Eğlenceli ve ilgi çekici olan Genel İngilizce kursu okuma, yazma, konuşma ve dinleme becerilerinin dördünü de net ve etkili bir şekilde iletişim kurma yeteneğinizi geliştirmeye yardımcı olur.

Akşam İngilizce Kursu

Brighton’da her Salı ve Perşembe günü haftada 2 akşam 18:30-20:30 saatleri arasında düzenlenen İngilizce kursları açıktır. Bu kurslar gün içinde öğrenim görmek için zamanı olmayan, iş veya çalışma için İngilizce becerilerini geliştirmek isteyen öğrenciler için tasarlanmıştır.

İngiliz Kültürü için İngilizce

Malvern House Brighton’daki İngiliz kültürü için İngilizce kursu, İngiliz tarihi, monarşi, politika, yiyecek, müzik, moda, mizah, İngiliz sosyal ahlakı, serbest zaman, spor ve tabiki çay içmek için en doğru programdır.

İş İngilizcesi

İngilizce, uluslararası ticaret dilidir. Malvern House Brighton’daki İş İngilizcesi kursları, yenilikçi proje tabanlı kurslar ile öğrencileri iş İngilizcesi becerilerini geliştirerek küresel iş dünyası için donatır.

VIP İngilizce

Program öğrencilerin karma milliyet sınıflarından yararlanmalarına, günlük öğretmenler ile daha fazla etkileşime girmelerine ve ister bir beceri ister İngilizce için belirli bir konu olsun öğrenmelerini belli bir konuya odaklama şansı sağlayan grup ve bireysel derslerin bir karışımını sunar. Tıp, Hemşirelik, Medya, Ağırlama, Hesap ve Finans, Petrol ve Gaz ve daha fazlası.

Cambridge Hazırlık

Cambridge dil sınavı, dil yeterliliğinin güvenli bir göstergesi olarak işverenler, üniversiteler ve devlet bakanlıkları tarafından tanınan bir sınavdır. Bu noktada öğrenci Malvern House Brighton’dan profesyonel eğitim alır.

IELTS Hazırlık

IELTS akademik İngilizcede dünya çapında tanınan, uluslararası alanda tanınmış nitelikte bir sınavdır. Üniversiteye giriş ve bazı mesleki kuruluşlar için standart bir niteliktedir. Malvern House sınava hazırlıkta özel gereksinimlerinize ayrı ayrı odaklanacağınız kapsamlı sınav uygulamalı bir eğitim sunar.

Seyahat ve Turizm İngilizcesi

Bu modül, yaygın olarak kullanılan dili uygular ve seyahat, turizm ve konaklama sektörlerinde çalışmaya mükemmel hazırlık sağlayarak iletişim becerilerini arttırır.

SOSYAL AKTİVİTELER

Okul her ay düzenli olarak sosyal aktiviteler düzenlemektedir. Bunların içinde ücretsiz film gösterimi, futbol kulübü ve parti geceleri aktivitelerden yalnızca bir kaçıdır. Diğer şehir dışı geziler ve programlar ücrete tabii tutulabilir. Malvern House programlarından bazıları; Brighton keşif gezisi, Film geceleri, Brighton oyuncak ve model müzesi gezisi, Konuşma kulüpleri, Sinema geceleri, Arudel Kale gezisi, Cambridge ve Greenwich gezisi, Madam Tussauds gezisi, Londra gezisi, Stonehenge ve Bath gezisi, Kraliyet Köşkü buz pisti.

KONAKLAMA

Malvern House Brighton tarafından sunulan tüm konaklama yerleri, şehirde ve çevresinde konaklayabileceğiniz uygun fiyatlı, konforlu ve samimi yerler olduğundan emin olmak amacıyla sık sık denetlenir. Konaklamayı doğru yapmak, çalışma ve seyahat deneyiminin en önemli parçalarından biridir. Yıl boyu hizmet veren aile yanı konaklama ve rezidans seçenekleri ile Brighton’da harika bir konaklama sağlamak mümkündür.

Aile Yanı Konaklama

Malvern House aile yanı konaklamalar genelde okula otobüsle veya trenle 25-35 dakika arası değişir. Aile yanı konaklamalar İngiliz kültürü hakkında daha fazla bilgi edinmek ve İngilizce sohbetlerinizi uygulamak için mükemmel bir fırsattır. Oda kahvaltı veya yarım pansiyon olarak iki seçenekte hizmet verilir.

Rezidans Konaklama

Yurtta kalmayı tercih ediyorsanız, Brighton’nın merkezinde okula sadece 10-15 dakikalık yürüme mesafesinde yer alan bir yazlık konut olan Britannia Study Hotel’de kalmanız tavsiye edilir. 134 yatak odalı bir öğrenci otelidir. Her katta büyük aletler, mutfak eşyaları, tencere seti ve sofra takımları dahil olmak üzere tam donanımlı mutfaklar/salonlar mevcuttur.

BRIGHTON ŞEHRİ

Brighton ve Hove şehri, öğrenciler ve turistler için popüler bir şehirdir, mükemmel üniversiteleri ile deniz kenarına kuruludur. Londra’dan trenle 50 dakika uzaklıktadır. İkonik Brighton İskelesi ve Kraliyet Pavyonuna ev sahipliği yapar. Brighton birçok sanat festivaline ve müzik etkinliğine ev sahipliği yapar, dolaşmak veya otobüsle gezmek kolaydır. Gün boyunca kumsalın yanı sıra birçok bar, restoran ve kafe ile bol çeşitli ve eğlenceli bir gece hayatı sunar.

SOKAK GÖRÜNTÜSÜ

HARİTA