GENEL BİLGİLER

1957 yılında İngiltere’nin Bournemouth şehrinde ilk şubesini açan King’s Education Dil Okulu dünyanın en kaliteli ve en iyi uluslararası dil okullarından biridir. Amerika ve İngiltere olmak üzere toplam 2 ülkede, 8 büyük merkezde dil eğitim vermektedir. New York, New Jersey, Los Angeles ve Boston Amerika’daki şubeleridir. İngiltere’de ise Londra, Bournemouth, Brighton ve Oxford şehirlerinde merkezleri vardır. İngilizce dil eğitimi haricinde üniversite yerleştirme programları da olan King’s Education’ın üniversite eğitimi öncesi verdiği akademik hazırlık eğitimi uzman olduğu bir başka konudur. King’s Education’ın üniversite hazırlık programına katılan öğrenciler, İngiltere ve Amerika’nın iyi ve seçkin üniversitelerine doğrudan yerleşmektedirler. Akademik portföyü diğer college ve dil okullarına göre oldukça fazla olan bu eğitim kurumdan üniversite hazırlık eğitimi aldıktan sonra doğrudan geçiş yapabileceğiniz bazı üniversiteler vardır. Bunlardan bazıları, Bristol Üniversitesi, Kingston Üniversitesi ve Aston Üniversitesi’dir. Daha genç olan öğrenciler için yaz okul programları vardır ve Sanat, Tiyatro, Fotoğrafçılık gibi birbiri ile ilintili alanlarda yapılan dersler ve etkinlikler içerik olarak sunulur. Bu alanlarda kendini geliştirmek isteyen spesifik öğrenci grupları için harika bir tercih olabilir.

King’s Education aynı zamanda A-Level Eğitimi veren bir okuldur. 2 yıl süren bu eğitimin ardından Birleşik Krallık’ta bulunan en iyi İngiltere üniversiteleri için hazır hale gelmiş olacaksınız. Tıp Fakültesi, Oxford University veya Cambridge University gibi hedefleriniz var ise A-Level Programını King’s Education’da alırsanız zorunlu olan bu hazırlık eğitimini keyifli ve öğretici bir gelişim programı olarak ön görebilirsiniz. Farklı alanlarda alabileceğiniz A-Level programlar ortalama 9 kişilik sınıflarda, son teknoloji materyaller ile verilir. Eğitim alınan sınıflar program içeriklerine uygun dizayn edilmiş özel sınıflardır ve süreç içerisinde uzman öğretmenler A-Level eğitimi alan uluslararası öğrencilerin yanında bulunur.

Kings Education, rakiplerinin arasında lider konumda olan okullardan bir tanesidir ve bunun sebebi eğitim kadrosunda bulunan öğretmenlerin akademik geçmişlerinin çok zengin olmasıdır. King’s Education öğretmenlerinin birçoğu doktora eğitimi almış oldukça tecrübeli ve donanımlı eğitmenlerdir. Merkezi yaklaşımı öğrenci olan okul, İngilizce dil eğitimini her yaştan ve her seviyeden öğrenciye muntazam bir plan ve üst düzey bir kalite ile aktarır. Özellikle İngiltere ve Amerika’da dil eğitimi almak istiyor ve dil okulları arasında bir tercih yapıyorsanız, diğer ELT Öğrencileri gibi King’s Education’ı tercih edebilirsiniz.

Kings Education Brighton dil okulu, lokasyon olarak kentin kuzey tarafında şehir merkezine ve meşhur sahil bölgesine 7-15 dakikalık yürüyüş mesafesindedir. Okulun bulunduğu bölge kafeler, parklar, alışveriş dükkanları, toplu taşıma durakları, barlar ve restoranlar ile donatılmış bir haldedir. Yapılan farklı şehir seyahatleri için önem teşkil edecek tren istasyonuna ise sadece 5 dakikalık yürüme mesafesindedir. 2017 yılında açılmış olan King’s Education’ın Brighton merkezi İngilizce dil eğitimi için inşa edilmiş en yeni ve modern dil okulu merkezidir. Son derece ferah ve üst düzey teknoloji materyallerinden oluşan sınıfların bulunduğu binada konaklama şansıda mümkündür. Okulun üst katında tek kişilik konaklama sunan rezidanslar vardır. Bunun yanı sıra en alt katta 3 öğün yemek yiyip, vakit geçirebileceğiniz alternatifi bol lüks bir kafeterya mevcuttur.

KINGS EDUCATION BRIGHTON DİL OKULU FİYATLARI

Kompakt ve son derece kaliteli bir eğitim sunan King’s Education Dil Okulu, her yıl yüz farklı milletten öğrenciye ev sahipliği yapmaktadır. Uzun soluklu arkadaşlıkların ve eşsiz şehir deneyimlerinin yanı sıra öğrencilerin asıl hedefi olan İngilizce dil eğitiminde de mükemmel bir eğitim hizmeti sunmaktadır. İngiltere dil okulları arasında lider dil okullarından biri olan King’s Education’ın farklı dönemlerde yaptığı promosyon ve indirimleri öğrenmek için ELT danışmanları ile iletişime geçmenizde fayda olacaktır. Aşağıda okulun sunduğu dil programları, konaklama, kayıt ve diğer tüm ücretleri dahil ederek sizin için hazırladığımız tabloyu inceleyebilirsiniz.

Dil Okulu Fiyatları

Katalog Fiyatıdır İndirimli Fiyat Al
OkulProgram2 Hafta8 Hafta12 Hafta16 Hafta24 Hafta36 HaftaKur
KINGS EDUCATION (Brighton)
Eğitim
Genel İngilizce (20) 680 2720 3660 4880 6600 9720GBP
Yoğun İngilizce (28) 840 3360 4500 6000 7680 11160GBP
IELTS Hazırlık 840 3360 4500 6000 7680 11160GBP
Konaklama
On Campus Oxford Place (-18)8403360504067201008015120GBP
Pavillion - Studio - Özel Banyolu Yemeksiz (+18)8603440516068801032015480GBP
Pavillion - Studio - Özel Banyolu YP (+18)9903960594079201188017820GBP
Pavillion - TK Oda - Özel Banyolu Yemeksiz (+18)730292043805840876013140GBP
Pavillion - TK Oda - Özel Banyolu YP (+18)8503400510068001020015300GBP
Aile Yanı Yarım Pansiyon TK Oda45018002700360054008100GBP
Aile Yanı Yarım Pansiyon ÇK Oda38015202280304045606840GBP
Diğer
Kayıt Ücreti 85 85 85 85 85 85GBP

SUNULAN PROGRAMLAR

Yoğun İngilizce

Hemen hemen her seviyeden öğrencilerin katılabileceği İngilizce kurs türüdür. Yoğun İngilizce programları genel olarak sabahları haftada 20 derstir ve öğleden sonra 10 saat seçmeli dersler olarak alınmaktadır.

Sınav Hazırlık Kursu

King’s Education’ın öğrencilerine IELTS ve Cambridge English sınavlarına hazırlanmak için tasarladığı programdır. Minimum B1 düzeyinde İngilizcesi olan öğrenciler katılım sağlayabilir. Sınav taktikleri, zaman idaresi ve temel iletişim becerilerinin akademik anlamda gelişimi destekleyen popüler bir kurs türüdür.

A Level İngilizce Kursu

A Level, İngiltere’deki ve dünyanın geri kalanındaki en iyi üniversiteler için “Altın Standart” anlamına gelen üniversite öncesi hazırlık programıdır. Belirli düzeyde İngilizce dil seviyesi olan öğrenciler bu kursa dahil olabilir. Oxford, Cambridge ve çoğu tıp fakültesi de dahil olmak üzere en iyi üniversiteler, yalnızca olağanüstü A Level notları olan öğrencileri kabul etmektedir.

GCSE

İngiltere üniversitesine girmeden önce A seviyelerine geçmek isteyen 14 yaş üstü öğrenciler için tasarlanmıştır. GCSE, dünya çapında istisnai bir resmi lise niteliği olarak tanınmaktadır. İngiltere’de daha fazla akademik eğitim çalışması için ideal giriş kapısıdır.

Oxbridge Hazırlığı

Oxford veya Cambridge tarafından kabul edilmek için alınan kurs türüdür. Hedefleri İngiltere’nin bu top olan 2 üniversitesinden birinde eğitim almak isteyen öğrenciler için hazırlanmış programdır.

Sanat ve Tasarım

Sanatsal yetenek ve seçtikleri disiplini geliştirme taahhüdünü gösterebilecek öğrenciler için tasarlanmıştır. King’s Education’ın Sanat ve Tasarım programı hem İngiltere hem de uluslararası öğrenciler için eşit derecede uygundur. Esnek bir sanat müfredatını, ihtiyaç duyanlar için temel beceri geliştirme ve dil desteği ile birleştirerek sunmaktadır.

Genişletilmiş Proje Yeterliliği

Motor Mühendisliği, Yapay Zeka, Ürün tasarımı, Politika (Amerikan ve Rus), Moda, İngiliz Edebiyatı gibi seçilecek üniversite bölümleri için hazırlanmış alana giriş programlarıdır. Alınacak akademik eğitimden önce profesyonel bir hazırlık ve eğitim isteyen belirli seviyede İngilizce dil seviyesi olan öğrenciler için uygundur.

VİDEO

SOSYAL AKTİVİTELER

King’s Education Brighton merkezi, kaykay pisti, spor salonları, dans stüdyoları, yüzme havuzları, oyuncak müzeleri, ulusal dev parklar, bisiklet yolu ve plaj sporları gibi farklı birçok alan ve tesise sadece yürüme mesafesindedir. Bunun yanı sıra, hafta içi yapılan ders sonrası aktivitelerde, şehir içi geziler, öğrenci kulüpleri ve hafta sonları farklı şehirlere planlı geziler düzenlenmektedir.

KONAKLAMA

Brighton’da İngilizce dil eğitimi alan öğrencilerine sunduğu yüksek standarttaki eğitimini sunduğu konaklama seçenekleriyle de tescilleyen King’s Education farklı ve aynı konfora sahip seçeneklerde konaklama imkanı sunmaktadır.

Rezidans Konaklama
Lüks ve son derece modern dizayn edilmiş rezidans statülü konaklama seçeneği içerisinde kahvaltı veya yarım pansiyon yemek içerikleri de mevcut olan bu seçenekler 15 yaş üzeri öğrenciler içindir. Bu seçenekler Okul binasının üst iki katında bulunan ve okula 20 dakikalık yürüme mesafesinde olmak üzere 2 ye ayrılır. Ensuite olan oda seçeneklerinin de bulunduğu konforlu ve özgür bir yaşam sizi bekliyor olacak! Karar aşamasında uzman ELT Danışmanları size yardımcı olacaktır.

Aile Yanı Konaklama
Yurtdışı eğitim için gidilen ülkenin kültürünü yakından tanıyıp benimsemek, İngiliz kültüründen insanlarla aynı ortamı paylaşmak ve bu sayede daha doğru bir yabancı dil pratiği yapabilmek için aile yanı konaklama doğru bir tercih olacaktır. Okula otobüs yolcuğu ile ortalama 25-35 dakika mesafededirler ve tam pansiyon veya yarım pansiyon yemek seçenekleri vardır.

Öğrenci Evleri
Farklı toplumlarda yetişmiş ve İngilizce dil eğitimi için Brighton’a gelen King’s öğrencilerinin bir arada olduğu, ortak kullanım alanlı son derece rahat ve konforlu bir konaklama seçeneğidir. Hızlı ve etkili bir sosyal hayat için doğru karar olacaktır.

BRIGHTON ŞEHRİ

Londra’ya 1 saat uzaklıkta olan güney kenti Brighton’da gezilmesi ve görülmesi gereken birçok yer vardır. Mesela, Saray İskelesi, Kraliyet Köşkü ve yepyeni British Airways i360 gibi Brighton’da gezerken keşfedebileceğiniz bazı yerlerdir. Şehir aynı zamanda kültürel lezzetlerin yanı sıra büyük isim dükkanlarına ve yüzlerce bağımsız butiklere ev sahipliği yaptığını alacağınız İngilizce dil eğitimi süresince göreceksinizdir. Brighton’ da klasik balık ‘cipslerinden yaratıcı vejetaryen restoranlarına, hatta sıfır atık restoranına kadar her zevke hitap eden birçok ödüllü restoran bulunmaktadır. Brighton & Hove ayrıca bisiklet, yürüyüş ve diğer aktiviteler için güzel bir yer olan South Downs Milli Parkına sahiptir. Aynı zamanda çarpıcı Sussex kırsalını keşfetmek için mükemmel bir başlangıç noktasıdır. Yani, yurtdışı dil eğitiminizi Brighton’da almanın size ve alacağınız eğitime birçok artı yanı olacaktır.

ULUSLARARASI ÖĞRENCİ ORANI

SOKAK GÖRÜNTÜSÜ

HARİTA