GENEL BİLGİLER

Eurocentres Dil Okulları, 1948 yılında ‘Bir fikir bir okula dönüşüyor’ düşüncesiyle ilk dil okulunu İngiltere’de kurdu. Eurocentres’ta dil eğitiminin amacı; dili eğlenceli bir şekilde zamanını kullanarak öğrenmek, geliştirmek, zenginleştirmek ve kültürlerarası anlayışı arttırmaktır. Günümüzde dünya genelinde eğitim vermekte olan Eurocentres, her yıl ortalama 13.000 öğrenciyi ABD, İngiltere, İrlanda, Malta, Fransa, Kanada, Avustralya, Yeni Zellanda, Güney Afrika ve Japonya olmak üzere 6 kıtada ağırlama imkanı sunar. Eurocentres yeni sınıf tasarımı, çoklu ortamda öğretim merkezlerinde kendi kendine öğrenme kavramı ve ‘CALL’ yani bilgisayar destekli dil eğitimi konusunda çığır açmaya devam etmektedir. İngiltere dil okulları arasında Eurocentres önemli bir yere sahiptir. 

EUROCENTRES BRIGHTON DİL OKULU FİYATLARI

Dil öğreniminde 70 yıllı aşkın deneyime sahip olan Eurocentres Brighton Dil Okulu en yüksek standartlarda hizmet sunmayı taahhüt etmektedir. Öğrencilerine sunduğu kaliteli dil eğitimini yıl boyu düzenlediği farklı kampanyalar ile özellikle Türk öğrenciler için uygun hale getirmektedir.  Aşağıda İngiltere’de dil okulu araştırması yapan öğrenciler hazırladığımız güncel fiyatlarını görebilirsiniz.

EUROCENTRES Brighton Dil Okulu Fiyatları

Katalog Fiyatıdır İndirimli Fiyat Al
2 Hafta8 Hafta12 Hafta16 Hafta24 Hafta36 Hafta Kur
Konaklama
Phoenix Halls Res. TK Yemeksiz Özel Banyolu52020803120416062409360 GBP
Aileyanı TK/YP 37014802220296044406660 GBP
Britannia Study Res. TK Yemeksiz Özel Banyolu580232034804640696010440 GBP
Aileyanı TK/YP Özel Banyolu40016002400320048007200 GBP
Aileyanı ÇK/YP 33013201980264039605940 GBP
Aileyanı TK/BB32012801920256038405760 GBP
Diğer
Online Erişim 36 hf. (Zorunlu) GBP
Online Erişim 24 hf. (Zorunlu) GBP
Online Erişim 12 hf. (Zorunlu) GBP
Kayıt Ücreti GBP

SUNULAN PROGRAMLAR

İngilizce Genel Dil Becerileri

Genel İngilizce programı sadece konuşma becerilerinizi geliştirmek için değil aynı zamanda okuma, yazma ve dinleme pratiği yapmanız içindir. Ders esnasında sınıfı canlı ve enerjik tutmak, kelime haznesini geliştirmek ve dersleri ilgi çekici kılmak programın en önemli amacıdır.

İngilizce ve Yurtdışı Tecrübesi

Alışılmış olduğu gibi dil için belirlenen hedef dersten önce öğrenciyle bizzat görüşülecektir. Öğretmen ile yapılan düzenli görüşmeler eksiklerin gerektiği şekilde ele alınmasına yardımcı olur. Genel dil eğitiminin dışında bazı dersler gelecekteki mesleki yaşama dönük olacaktır.

TOEFL Hazırlık

Toefl kursu sabahları genel İngilizce dersi ve öğleden sonra rehberli sınav alıştırmaları derslerinden oluşur. Sabah programı, iletişim etkinlikleri ve yenilikçi materyaller ile akıcı ve kusursuz İngilizceyi hedefler. Bu program aynı zamanda daha üst düzey yazılı ve sözlü İngilizceyi kullanarak sözcük üretme konusuna odaklanmaktadır.

Fransızca Genel Dil Becerileri

Eurocentres Fransızca programı sadece konuşma becerilerini değil aynı zamanda okuma, yazma ve dinleme pratiğinin gelişmesini hedefleyen bir programdır.

Özel Dersler

Derslere başlamadan önce öğretmen sizden detaylı bir ihtiyaç analizi yapmanızı isteyecektir. Öğretmeniniz derslerini buna göre planlar ve en iyi şekilde geliştirmeniz için 1’e 1 olarak ders verir.

Cambridge Sınavlarına Hazırlık

Eurocentres Cambridge programı C1 Advanced sınavının tüm bölümlerine odaklanır. Kursunuz boyunca sınav tekniği üzerine kapsamlı bir kılavuzluk, ayrıca düzenli bir geri bildirim ve değerlendirme alacaksınız.

IELTS Hazırlık

İngilizcenin kullanıldığı ülkelerde eğitim almak ya da çalışmak isteyenlerin İngilizce dil seviyelerini değerlendirmek için yapılan bir sınavdır. Bu sınav derin talimatlar ve karmaşık bir puanlama sistemi ile çok özel bir formata sahiptir. Eurocentres bu noktada profesyonel hizmet sağlamaktadır.

DELF

Bu kurslar sabah ve öğleden sonra derslerinden oluşur. Sınav alıştırmaları, konuşma-dinleme- okuma-yazma becerilerini değerledirmek üzere testin 4 farklı bölümüne odaklanır.

İş İngilizcesi

Eurocentres iş İngilizcesi kursları e-posta yazmak, iş görüşmeleri yapmak, pazarlık etmek ve toplantılar ayarlamak gibi alanlarda faaliyet göstermek isteyen kişilere odaklanır.

Ara Yıl

Öğrenciler genel dil derslerine sabahları katılır öğleden sonraki dersler çağdaş konular ve temalar aracılığıyla küresel algınızı geliştirmeye odaklanır.

VİDEO

SOSYAL AKTİVİTELER

Eurocentres Brighton, İngiltere’de dil eğitimi için bulunan öğrencilerine birden çok sosyal aktivite seçeneği sunar. Bunlardan bazıları;

Paris Gezisi: Paris’i, Versay Sarayı’nı ve Disneyland’ı 3 gece 4 gün gezme fırsatına sahipsiniz. Seyahat ve konaklamanız bilet fiyatınıza dahil olmakla birlikte bir çok eğlenceye katılmak mümkündür.

İngilizce Konuşma Buluşmaları: Eurocentres Brighton tarafınca düzenlenen ve yaş sınırı olmayan bu aktivite Brighton’ın sıradan pub veya kafelerinde arkadaş canlısı, kafa dengi insanlarla kaynaşmanızı ve İngilizce pratik yapma imkanı sunar.

Salsa Geceleri: Profesyonel dans öğretmenleri ile birlikte farklı bir deneyim sunar.

KONAKLAMA

Eurocentres Brighton öğrencilerine her yönden farklı konaklama seçenekleri sunmaktadır. Bunlar;

Phoenix Halls: 8 tek kişilik odadan oluşur, her odada çalışma masası ve banyo tuvalet mevcuttur. Mutfak, yemek masası ve oturma odası ortak kullanım alanıdır. Ayrıca otomatlardan atıştırmalık alabileceğiniz mekanizmalar bulunur. Okula yürüme mesafesi 15 dakikadır.

Britannia: Kendine has bir otel olmakla birlikte tesis sakinlerine kafeterya ve geniş ortak kullanım alanları sunmaktadır. Okula yürüme mesafesi 10 dakikadır, toplu taşıma ile bu süre 5 dakikaya kadar düşmektedir.

Aile Yanı Konaklama: Herkese uygun çok sayıda aile yanı konaklama Eurocentres Brighton’da mevcuttur. Çocuklu ailelerden, tek yaşayanlara, emekli çiftlere kadar tercihinize göre birçok seçenek mevcuttur.

BRIGHTON ŞEHRİ

Brighton, Londra şehir merkezine 45-50 dakika uzaklıkta ve İngiltere genelinde, güneşli iklimi, klasik Victoria dönemi mimarisi ve harika okyanus manzarası ile tanınan küçük bir şehirdir. Kozmopolit ve tarihi yapıları, trend butikleri, zengin tiyatro ve müzik etkinlikleri ile öğrencilerin gözde merkezlerinden biri haline gelmiştir. Deniz esintileri ve eğlence dolu bir atmosferin tadını çıkarmak için gelen yerli İngilizlerin yanı sıra yabancılar tarafından da sıklıkla ziyaret edilir. Hem tarihin hem de eğlencenin modern karışımıdır.

Brighton’da Gezilebilecek Yerler

Brighton gece hayatı ile ünlü olsa da gündüzleri yapılabilecek ve gezilebilecek birçok aktivite ve mekan vardır. Başlıca Brighton Palace İskelesi düzenli olarak partilere ve konserlere ev sahipliği yaparken bünyesinde bulunan roller coasterlarla birleştiren bir lunaparka ev sahipliği yapar. Bunun haricinde Royal Pavillon, Brighton Marina, Brighton Müzesi, Nort Laine görülmesi gereken yerler arasındadır.

SOKAK GÖRÜNTÜSÜ

HARİTA

blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank