GENEL BİLGİLER

Kariyer seçeneklerinizi geliştirmek ve genişletmek adına yaklaşık 30 yıldır, 8 farklı ülkede, 24 şubesi ile eğitim veren EC English Dil Okulları dünyanın en büyük İngilizce dil eğitimi veren kurumlarından bir tanesidir. Amerika, Kanada, Birleşik Krallık, İrlanda, Malta, Güney Afrika, Avustralya ve Yeni Zelanda’da bulunan son derece modern ve lüks yapısıyla EC English merkezleri, akademik eğitim kadrosu, güler yüzlü çalışanları ve en büyük, en geçerli veri tabanı olan ‘’EC Online’’ ile siz öğrencilerini bekliyor olacak! EC English tarafından sunulan kurslar tüm seviyelere uygundur ve seçilen spesifik alanlarla alakalı birçok farklı entegre program bulunabilir. Ticari, akademik veya Genel İngilizce programlarından birini tercih edebilir, Londra, New York, Sydney, Toronto veya Los Angeles gibi heyecan verici şehirlerde eğitiminizi alabilirsiniz. İngilizce dil eğitimi hedefi olan ve farklı seviyelerde birçok farklı milletten öğrenciye ev sahipliği yapan EC English’in deneyimli öğretmenleri, son teknolojiye sahip tesisleri ve seçilmiş özel ders materyalleri ile tartışmasız en iyi dil eğitimi hizmetini EC öğrencilerine vermektedir.

EC Dil Okullarının akademik kadrosu profesörlerden, yayınlanmış eserleri olan yazarlardan ve ileri eğitim teknolojilerinden oluşturulmuştur. Öğrencinin, mümkün olan en iyi ilerlemeyi yapmasını sağlamak için son trendleri ve öğrenme yöntemlerini İngilizce dil kursu aldığınız zaman içerisinde sürekli göreceksiniz. Kursun temel bileşenlerine ek olarak, öğretmenler tarafından yürütülen ücretsiz oturumlar sunulmaktadır. Dil atölyeleri ve boş zaman etkinlikleri, öğrenme deneyiminizi olabildiğince geniş tutar ve çeşitlendirir. Sürekli olarak alacağınız geri bildirim sistemi ile hem sınıf içerisi eğitiminiz hem de sosyal yaşantınızı olumlu etkileyecek, şüphe duymadan gelişim kat etmeye devam edeceksiniz.

İngiliz yazlarının en keyifli geçtiği yer olan Brighton, İngiltere’de dil eğitimi için en doğru şehir tercihlerinden biri olacaktır. İkonik bir şehir kasabası olarak da nitelendirilen bu güney şehri, birçok uluslararası dil eğitimi ve üniversite eğitimi alan öğrenciye ev sahipliği yapmaktadır. Şehrin en iyi dil okullarından biri olarak ifade edilen EC English’in, okyanus kıyısındaki kampüsünde eğitim almak hiçte fena bir fikir olmayacaktır. Aydınlık ve geniş bir merkez içerisinde tam 33 farklı sınıfta alacağınız eğitim merkezi EC English’in İngiltere’de bulunan en büyük ve en güzel şubesidir. Alacağınız dil eğitiminin yanı sıra, eski ve yeni birçok yapıt görebileceğiniz Brighton’da ücretsiz birçok sanat galerisi, devasa ulusal parkların yanında genç nüfusun asla bitmediği barlar sokağı da sizi bekliyor olacaktır. İngiltere’de dil kursu düşünen öğrenciler için EC English Brighton Dil Okulu her zaman ilk tercihlerden biri olmayı başarmıştır.

EC ENGLISH BRIGHTON DİL OKULU FİYATLARI

EC English Dil Okulları birçok farklı ülkede hizmet veren zincir bir dil okulu olmasına karşın, çeşitli bölgeler ve programlarda uygun fiyatlar sunmaktadır. Eğitim ve öğretmen kalitesi, ders içi uygulamalar ve ders dışı aktiviteler öğrencilerin yanı sıra aileleri tarafından da takdir edilmektedir. İngilizce dil eğitimi alma fikrinizi ELT Yurtdışı Eğitim öğrencisi olarak EC English ile birleştirmeniz, yıl boyu yapılan çeşitli promosyon ve indirimden yararlanabilmeniz anlamına gelir demektir. Aşağıda, okulun sunduğu dil programları, konaklama, kayıt ve diğer tüm ücretleri dahil ederek sizin için hazırladığımız tabloyu inceleyebilirsiniz.

Dil Okulu Fiyatları

Katalog Fiyatıdır İndirimli Fiyat Al
OkulProgram2 Hafta8 Hafta12 Hafta16 Hafta24 Hafta36 HaftaKur
EC ENGLISH (Brighton)
Eğitim
Uzun Dönem Akademik İngilizce (30 Ders) 7920 11880GBP
Uzun Dönem Akademik İngilizce (20 Ders) 6360 9540GBP
IELTS Hazırlık (20 Ders) 2840 3720 4960GBP
Yoğun İngilizce 890 3560 4500 6000GBP
Cambridge Exam Hazırlık (30 Ders) 890 3560GBP
İş İngilizcesi(30 ders) 890 3560 4500GBP
Şehirde İngilizce (30 ders) 890GBP
Konaklama
Aile Yanı TK Oda Yemeksiz39015602340312046807020GBP
Aile Yanı ÇK Oda Yarım Pansiyon *42016802520336050407560GBP
Aile Yanı TK Oda Yarım Pansiyon48019202880384057608640GBP
Aile Yanı TK Oda Kahvaltı Dahil42016802520336050407560GBP
Diğer
Sağlık Sigortası 20 80 120 160 240 360GBP
Kayıt Ücreti 55 55 55 55 55 55GBP
Konaklama Kayıt Ücreti 35 35 35 35 35 35GBP

SUNULAN PROGRAMLAR

Genel İngilizce

Genel İngilizce kursu öğrencinin haftada 20 ders aldığı bir program türüdür. İngilizce seviyesi başlangıç ve ileri düzey olan her öğrenci için uygundur. Yapılan online test ile durumunuz öğrenilir ve seviyenize göre olan bir sınıfa yerleşebilirsiniz. İngilizce konuşma, dinleme, okuma ve yazma konusunda güven kazanmanızı hedefleyen bu program en popüler İngilizce kurs türüdür. Farklı program modülleri ile genel İngilizce programınızı bağlayabilir, 20 dersinizi uzatmayı ve yoğunlaştırmayı da seçebilirsiniz.

Şehirde İngilizce

İngilizce dil eğitimini daha kompakt bir hale getirmek isteyen öğrenciler için hazırlanmış Yoğun İngilizce türüdür. Haftada 20 ders olan Genel İngilizce Programı ile entegre olan “Şehir İngilizce Kursu” akıcılığı geliştirme, temel becerileri hedeflemek ve hedefini kendi diliyle gerçekten deneyimlemek isteyenler için doğru tercih olacaktır.

İş İngilizcesi

Sahip olduğunuz işi veya hedeflediğiniz sektörü dünyanın herhangi bir yerinde icraata koymak isteyen, belirli seviyede İngilizcesi olan öğrenciler için tasarlanmış programdır. Finans, Bilim ve başka birçok meslek dalını ortak dili olan İngilizce, seçmiş olduğunuz iş için size gerekli güven ve donanımı sağlamanızda yardımcı olacaktır.

Cambridge ve IELTS Sınavlarına Hazırlık 

Sınav için gerekli becerilerini maksimum seviyeye getirmek isteyen öğrenciler için tasarlanmış kurs türüdür ve haftada 40 derstir. EC English, sınav hazırlık eğitiminizi aynı hedefe sahip başarılı uluslararası öğrencilerle almanızı sağlar. En son teknolojiyle donatılmış modern sınıfla kullanılan özel ücreti ders materyalleri ile mümkün olan en iyi ortamı yaşayacak ve EC Online olarak bilinen kontrol paneli ile ilerlemenizi ölçerken, izlemenize ve en üst düzeye çıkarma fırsatına sahip olacaksınız.

Uzun Dönem Akademik Eğitim

Uzun dönem İngilizce eğitimi almak veya akademik anlamda bir hedefe sahip olan öğrenciler için hazırlanmış minimum 24 haftalık program türüdür. 20 veya 30 ders olarak tercih edilebilen bu İngilizce kursu aynı zamanda, Birleşik Krallık’ta bulunan üniversiteler ve ileri eğitim sonrası iş arama konusunda rehberlik alma fırsatını içeren akademik eğitim hizmeti sunuyor.

VİDEO

SOSYAL AKTİVİTELER

EC English Brighton Dil Okulu’nda alacağınız İngilizce dil eğitimi ve yaşanılacak sosyal hayat unutulmaz anıların birikimi demektir. EC English Dil Okulları’nın İngiltere’deki en büyük merkezi olan Brighton şubesi eğitime verdiği önemi sosyal aktivitelere de vermiş durumdadır. Farklı birçok içeriği sahip olan EC English aktivitelerinin birçoğu ücretsizdir. Aşağıda aktivite türlerini görebilirsiniz;

Anlatım Serisi: Bir öğretmen veya ana dili İngilizce olan başka bir konuşmacı ile gerçek hayatta var olan herhangi bir ortamda dinleme ve not alma becerilerini geliştirin.
Brighton Yürüyüş Turu: Brighton’ı öğretmenleriniz ve öğrenci arkadaşlarınız ile keşfedin.
Telaffuz Kliniği: Tüm öğrenciler ve belirli aksanları hedefleyen içerik için ‘genel’ telaffuz türlerinden birini seçin.
Konuşma Oturumları: Konuşma becerilerinizi farklı sınıflardan, seviyelerden ve milletten öğrencilerle pratik yapabilirsiniz. Bu rahat ve girişken oturumlarda, hangi konuları tartışmak istediğinizi seçebilirsiniz.
Yedi Kızkardeş’e Seyahat: Güzel İngiliz kırsalının tadını çıkarın

KONAKLAMA

İngiltere’de dil eğitimi almak isteyen öğrenciler için Birleşik Krallık’ın güneyinde yer alan bu eşsiz şehrinde EC English farkı ile İngilizce dil eğitimi almak, konaklama seçenekleri ve konforunda da fark yaratmak demektir. Şehrin çeşitli bölgelerinde yer alan EC English konaklama seçeneklerinin en popüler olanları aile yanı konaklama, öğrenci evleri ve çeşitli rezidanslardır.

Aile Yanı Konaklama

İngilizce dil eğitiminiz sırasında, Aile yanında kalmak, evden uzakta ev yaşamak için doğru bir yol olacaktır. Ev hayatının tüm konforlarından keyif alacaksınız: güvenlik, konfor ve ev yemekleri, artı benzersiz bir kültürel deneyime sahip olacaksınız (doğrudan İngiliz kültürünü öğrenmek için harika bir yol). Ayrıca, İngilizcenizi sınıf dışında doğal bir ortamda da kullanabilmeniz için harika bir fırsat!

Öğrenci Evleri

Standartlık kavramınızı kendinizi oluşturabileceğiniz, güzel, dört katlı, geniş bir binada yer alan karma öğrenci konutudur. Duşlu modern banyolar, bulaşık makinesi ve mikrodalga fırın içeren tam donanımlı mutfak ve yemek alanı vardır. Şehir merkezine 20 dakikalık yürüme mesafesindedir. Toplu taşıma araçlarını kullanarak 17 dakikada ulaşmış olursunuz.

Rezidans Konaklama

Farklı milletten gelen, çeşitli kültürlere sahip okul arkadaşlarınız ile beraber yaşama fırsatı ve özgürlüğünüzü doya doya değerlendirebileceğiniz konaklama seçeneğidir. Okula en yakın konaklama, rezidans konaklamalar olacaktır. Yürüme mesafesi ile 15 dakika iken popüler olan bisiklet kullanımı ile 5-10 dakika sürmektedir. 24 saat açık resepsiyon, Çamaşırhane, çalışma alanı, Wi-Fi ve bisiklet parkı, öğrenci rezidanslarının sunduğu diğer lüks imkanlardan bazılarıdır.

BRIGHTON ŞEHRİ

Manş Denizi’nin kıyısında bulunan Brighton şehri, önceki zamanlarda Brighthelm Stone olarak bilinmekteydi. İlk olarak Richard Russell isimli bir hekimin ilk adımını attığı deniz suyu tedavisi ile şehir popülarite kazanmış ve göç almaya başlamıştır. Demiryollarının 19. yüzyılda ulaşmış olduğu gelişim ile beraber şehir nüfusu iyice artmış, Londra’dan uzaklaşmak isteyenlerin yeni evi olmuştur. Özgürlük ve öğrenci şehri olarak da bilinen güney şehri akademik eğitimin konusunda da ciddi bir iddiaya sahiptir. Brighton ve Sussex Üniversitelerine ev sahipliği yapar ve uluslararası başarılı öğrenci sayısı diğer güney şehirlerine göre çok fazladır. Şehrin takımı olan Brighton Hove Albion futbol takımı, İngiltere Premier League’de oynamaktadır.

ULUSLARARASI ÖĞRENCİ ORANI

SOKAK GÖRÜNTÜSÜ

HARİTA