GENEL BİLGİLER

1946 yılında Erhard Qaespi tarafından Bournemouth’da kurulan Eurocentres, dil eğitimini kişisel bir serüvene dönüştürme amacı ile yola çıkmıştır. 1959 yılında Migros’un kurucusu Duttweiller tarafından yönetilmeye başlanan okul Floransa, Barselona ve Köln gibi şehirlerde de merkezler açmaya başladı. Duttweiller okulu geliştirerek Eurocentres’ın günümüzdeki temellerini attı ve yıllık öğrenci sayısını 4300’e ulaştırdı. 70’li yıllara gelindiğinde okul Fransa, İspanya ve ABD’deki okullarla işbirliği içerisine girdi. Avrupa Konseyi tarafından kurulan Eurocentres 20.000 öğrenci sayısına ulaştı. Avrupa Konseyi “Eşik Seviyesi” değerlendirmelerini Bournemouth’da yapmaya başladı.

Günümüzde dünyanın birçok yerinde kampüsü bulunan Eurocentres her yıl 13.000’i aşkın öğrenciyi dünyanın çeşitli bölgelerindeki okullarına kabul ediyor. Yüksek standartta verdiği eğitimler sayesinde dünyanın sayılı okulları arasına giren Eurocentres, 1968 yılından bu yana Avrupa Konsey’inde danışmanlık yapmaktadır. Eurocentres’ın yabancı dil öğrenimi konusunda orta ölçütlerin hazırlanmasında önemi oldukça büyüktür. Eurocentres birçok akreditasyona sahiptir. Sadece kalite standartlarını sağlayabilen kurumların alabilceği üyeliklerden bazıları: British Council, English UK, EAQUALS, Neas, Imagine, LanguagesCanada, Edusa Fle, Souffle, EQA, Instituto Cervantes, Acels, Aaiep, L’Office. Aynı zamanda Eurocenters, Migros’un toplum sorumluluğu adına çalışan Migros CulturalPercentahe’e bağlıdır. Bildungspool, Klubschule, AusbildungWeiterbildung, Alto ve Dreamstudies ile ortaklaşa çalışmalar yürütmektedir.

BAYSWATER-EUROCENTRES BOURNEMOUTH DİL OKULU FİYATLARI

Bayswater-Eurocentres Bournemouth Dil Okulu‘nda ücret hesaplaması gittiğiniz döneme, kaldığınız süreye ve aldığınız kursun türüne göre değişiklik gösterir. Bayswater-Eurocentres Bournemouth yıl boyunca devam eden ve ELT öğrencilerine özel indirimler uygulamaktadır. İngiltere’de dil eğitimi almak isteyen öğrenciler için Bayswater-Eurocentres Bournemouth Dil Okulu’nun aşağıda yer alan güncel fiyatlarını inceleyebilirsiniz. ELT öğrencilerine özel olarak hazırlanmış programlar ve yıl boyunca devam eden promosyonlar için bizimle iletişime geçmeyi unutmayın!

BAYSWATER COLLEGE Bournemouth Dil Okulu Fiyatları

Katalog Fiyatıdır İndirimli Fiyat Al
2 Hafta8 Hafta12 Hafta16 Hafta24 Hafta36 Hafta Kur
Eğitim
Yoğun İngilizce (25 Ders) 610 2440 3060 4080 5400 8100 GBP
Genel İngilizce (20 Ders) 510 2040 2520 3360 4440 6660 GBP
Süper Yoğun İngilizce (30 Ders) 710 2840 3300 4400 6120 9180 GBP
Konaklama
Aile Yanı TK Oda YP35014002100280042006300 GBP
Aile Yanı ÇK Oda* YP33013201980264039605940 GBP
Aile Yanı TK Oda BB29011601740232034805220 GBP
Diğer
Sağlık Sigortası 16 64 96 128 192 288 GBP
Konaklama Kayıt Ücreti 30 30 30 30 30 30 GBP
Ders Materyali 10 40 60 80 120 180 GBP
Kayıt Ücreti 70 70 70 70 70 70 GBP

SUNULAN PROGRAMLAR

Genel İngilizce

Bayswater-Eurocentres’ın Genel İngilizce kursu ilgi çekici, etkileşimli dersler sunmak için alanında lider kurs materyallerini kullanır. Öğretmenler, tutarlı ve yapılandırılmış bir öğrenim sunmak için bilinen kurs kitapları ve online çalışma platformları dahil olmak üzere çeşitler kaynaklar kullanır. Bu kurs öğrenciyi, İngilizceyi günlük yaşam koşullarında kullanmaya hazırlar.

Yeni Başlayanlar için İngilizce

Bayswater-Eurocentres’ta yeni başlayanlar için ingilizce, İngilizce’yi çok az bilen öğrencileri barındıran, destekleyici ve yapılandırılmış bir kurstur. Öğrenci kendisiyle aynı seviyede olan diğer öğrencilerle bu kursta adım adım temel bilgileri ediniz ve güven oluşturma fırsatı yakalar.

IELTS Kursu

IELTS sınavı ayrıntılı talimatlar ve çok parçalı bir puanlama sistemi ile özel bir formata sahiptir. Öğrencilerin IELTS’ten yüksek bir puan almaları için, sadece iyi dil becerilerine sahip olmaları değil, aynı zamanda girecekleri sınavı iyi anlamaları da çok önemlidir.

Özel Dersler

Ana derslerini bire bir özel derslerle takviye eden öğrenciler, öğretmenlerinin tüm dikkatiyle ihtiyaçlarına göre yapılandırılmış derslerinden yararlanır. Özel dersler son derece esnek olabileceğinden, birçok öğrenci bu özgürlükten memnun kalır.

VİDEO

SOSYAL AKTİVİTELER

İngiltere’de dil okulu için Bournemouth şehrine gelen öğrenciler için Bayswater-Eurocentres Bournemouth’un düzenlediği aktivitelerin asıl amacı kişinin diğer öğrenciler ile tanışması ve hem eğlenip hem İngilizce pratik yapmasıdır. Aktiviteler her gün yapılır ve sinemaya gitmek, yemek yemek, kahve içmek, sohbet etmek, el sanatları ile uğraşmak, spor yapmak gibi pek çok faaliyeti içerir. Yakın bölgeler ve İngiltere çevresindeki diğer güzel şehirler ve hatta Avrupa’daki diğer şehirlere hafta sonu gezileri düzenlenmektedir.

KONAKLAMA

Aile Yanı Konaklama

Bayswater-Eurocentres Bournemouth’ta herkese uygun çok sayıda aile yanında konaklama mevcuttur. Yanında kalacağınız bütün aileler özenle seçilip düzenli şekilde denetlenirler. Yatak odaları temiz ve konforludur. Tüm öğrencilere sessiz bir çalışma ortamı sağlanmaktadır. Talep üzerine haftalık ekstra ücret dahilinde helal, glutensiz, vegan, laktoz intoleransı veya koşer gibi özel beslenme biçimlerine yönelik yiyecekler sunulur. Oda temizliği, Wifi, havlu, nevresim takımı ve çamaşırların yıkanması konaklama ücretine dahildir. İngiltere dil okulları arasında konaklama konusunda Bayswater-Eurocentres Bournemouth Dil Okulu en iyi seçeneklerden biridir. 

BOURNEMOUTH ŞEHRİ

İngiltere’de deniz, kum ve güneş denilince akla gelen ilk şehir Bournemouth’tur. Uzun altın plajları, İngiltere’nin genel kasvetli havası ile tezat yazları pırıl pırıl olan havası ve güneşi ile Bournemouth, İngiltere dil okulları için en ideal eğitim ve kültür şehridir. Bournemouth şehrini ayrıcalıklı ve özel yapan en önemli özelliklerinden biri, 12 mil uzunluğundaki sahilin pek çok noktasında yıl boyunca 100’ün üzerinde farklı etkinlik yapılmasıdır. Kültürel etkinliklerin dışında her mevsim farklı etkinliklere ev sahipliği yapan Bournemouth, dünyanın farklı coğrafyalarından gelen yüzlerce turisti ağırlamaktadır. Bournemouth, İngiltere’nin güneyinde bulunmasına karşın gelişmiş ulaşım ağı sayesinde birçok şehre yakındır. Bristol, Bath, Brighton gibi turist cenneti şehirlerin yanı sıra Bournemouth, Londra1ya trenle 1,5 saat uzaklıktadır. Özellikle Heathrow ve Gatwick havaalanlarından Bournemouth’a ulaşmak oldukça kolaydır. Bournemouth genel olarak bir öğrenci şehridir. Öyle ki her yıl 20.000’den fazla öğrenci üniversite veya dil eğitimi almak için Bournemouth şehrine gelmektedir.

Neden Bournemouth?

Plaj ve sahil tesislerine yakın olan güney sahilinde yaşamak için,
Sıcak iklim ve birçok açık hava aktivitesinin tadını çıkarmak için,
Büyükşehirde yaşamak istemeyen ancak yinede çeşitli aktivitelere katılmak isteyenler için,
Hem modern şehir merkezinin hem de güzel kırsal alanın tadını çıkartmak için Bournemouth’ta eğitim almak en güzel seçim olacaktır.

Bournemouth’ta Görmeniz Gereken Yerler

Oceanarium Bournemouth: Okyanusu andıran devasa akvaryum. Son teknolojiyle donatılan akvaryumda ilk interaktif dalış kafesi de sergilenmektedir.
Russel-Cotes Müzesi: 1897’den kalma bir müze ve sanat galerisi.
Poole Limanı: Tarihi bir doğal liman. Buzul çağının bitiş sürecinde oluşmuştur ce antik dönemlerden Roma’ya ait bulgulara rastlanmıştır.
Brownsea Island: Halka açık olan ada, uçurumları, yaban hayatı, ormanlık alanları ile mükemmel bir manzara sunmaktadır. Her yıl binlerce turist ziyarete gelmektedir.

SOKAK GÖRÜNTÜSÜ

HARİTA

feltom
Felca
EnglishUK
British Council
ialc
UED
Quality English
icef