Öğrencimiz Ece, Kanada George Brown College’da, Graphic Design bölümünde diploma programı eğitimi alacak.

Danışmanlığını, Bursa ofisimizden Zülal Hanımın yaptığı Ece‘ye, eğitim ve kariyer hayatında başarılar dileriz.

Sertifika – Diploma Programı Nedir?

Diploma programları, üniversiteler ve kolejler tarafından verilmektedir. Program kapsamında belirli bir uzmanlık alanına ve beceriye odaklanır. Diploma programları, genellikle lisans veya lisansüstü programlara göre daha kısa süreli mesleki kurslardır. Katılımcıların, belirli bir alanda, iş hayatının gerektirdiği donanıma daha kısa sürede sahip olmaları sağlanır.

İşletme, Uluslararası Ticaret, Pazarlama, Lojistik, Muhasebe, Turizm ve Otelcilik, Aşçılık, Sağlık Bilimleri gibi pek çok alanda sertifika programı bulunmaktadır.

Sertifika – Diploma Programlarına Başvuru Şartları Nedir?

Bir diploma programına kabul için lise diplomasına sahip olmanız genellikle yeterli olacaktır.

Diploma Programları ne kadar Sürede Tamamlanır?

Sertifika programlarının süresi; seçmiş olduğunuz programa, ders yoğunluğuna, eğitim alacağınız üniversiteye göre değişmekle birlikte genellikle bir sürer. Eğitim dönemini tamamlayan ve sınavlarda başarılı olan katılımcılar sertifika almaya hak kazanır. Sertifika programları lisan programlarına göre daha kısa süreli ve daha ekonomiktir.

Sertifika programları hakkında, uzman danışmanlarımızdan ücretsiz bilgi almak isterseniz, size en yakın ELT ofisini arayabilir, bilgi istek formunu doldurabilirsiniz.

Sahi, ELT ile seçeneklerinizin farkında mısınız?

Ücretsiz Bilgi Al

Hangi ülkeler hakkında bilgi almak istiyorsunuz?