Bursa Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Bursa, Balıkesir, Yalova ve komşu şehirlerde yaşayıp Yurtdışında Eğitim planlayan öğrenciler için en güvenilir seçenek: ELT Yurtdışı Eğitim Bursa. Kaliteli ve güvenli danışmanlık hizmeti için ELT Bursa ofisini tercih edin!

ELT Bursa ofisi deneyimli danışman kadrosu ile binlerce öğrenciye yurtdışında üniversite, yüksek lisans, dil okulu, work and study ve sertifika programları kapsamında danışmanlık hizmeti verdi. Şimdi sıra sizde…

Dünyanın ilk 500 üniversitesinde eğitim görmek, akıcı bir yabancı dil konuşmak, farklı kültürleri keşfetmek ve yurtdışı deneyimi edinmek istiyorsanız, ELT size çok yakın. Türkiye’nin en büyük zincir eğitim danışmanlık firmalarından olan ELT güvencesi ile Yurtdışı Eğitim deneyimine Bursa’dan katılabilirsiniz. ELT Bursa, hayallerine ulaşmak isteyenler öğrencilerin her zaman yanında.

İmkan, İhtiyaç ve Hedeflerinize en uygun Çözüm

ELT’nin kurucusu olan ve yönetimini üstlenen idari kadro, eğitim sektöründe yılların deneyimine sahip uzmanlardır. ELT’nin öğrencilerine önerdiği yurtdışı eğitim programları bu tecrübe ve ilkelerle belirlenmekte; öğrencilerin imkan, ihtiyaç ve hedeflerini göz önünde bulundurularak, özenle seçilmektedir.

İngiltere, ABD, Kanada, İrlanda, Almanya, Avusturya, Macaristan, Polonya ve Malta başta olmak üzere, dünyanın birçok ülkesinden çok sayıda üniversite, kolej ve dil okulunun Türkiye temsilciğini başarı ile yürüten ELT, her yıl yüzlerce öğrencinin yurtdışında eğitim görmesinde ve kariyerlerini şekillendirmesinde kilit rol oynamaktadır. Hizmet vereye başladığı 2000 yılından itibaren sektöre yön veren şirketlerinden olan ELT, bugüne değin on binlerce öğrenciye danışmanlık hizmeti vermiştir.

Neden ELT Yurtdışı Eğitim Bursa?

Eğitim kararı, kişilerin hayatlarına doğrudan etki eden çok önemli bir tercihtir. ELT olarak bu önemli görevin bilincindeyiz. Bu nedenle “Kariyer Danışmanlığı” alanında öğrencilerimizi en doğru şekilde yönlendirmek ve sorumluluk almayı bir misyon olarak görüyor, bu görevi en iyi biçimde yerine getirmek için var gücümüzle çalışıyoruz.

Güvenilir bir Yurtdışı Eğitim Deneyimi

Yurtdışında ihtiyaçlarınıza en uygun, sizin için en doğru kurumu seçmek gerçekten zor ve stresli bir süreçtir. Üstelik daha önce böyle bir deneyim yaşamadıysanız veya çevrenizde yurtdışında eğitim alan biri bulunmuyorsa… Karamsar olmanıza gerek yok, ülkemizde, yurtdışında eğitim ihtiyaçlarınıza en doğru çözüm sunacak bir danışmanlık firması var: ELT Yurtdışı Eğitim.

Çok sayıda uluslararası akreditasyona, yılların deneyimine ve yüksek öğrenci memnuniyetine sahip olan ELT; sorunsuz, güvenilir ve ekonomik bir Yurtdışı Eğitim deneyimini garanti etmekte.

ELT Bursa ile Yurtdışında Dil Okulu

Herkesin en az bir yabancı dil bilmesi günümüz şartlarında artık bir gereklilik. Bu amaçla yabancı dil kurslarına, özel hocalara gittiğimiz olmuştur. Tuğla kalınlığında kitaplar, harcanan uzun saatler, mobil cihazlara indirilmiş nice uygulama kısmen faydalı olsa da, şu evrensel bir gerçektir ki; yabancı dil konuşulduğu ülkede öğrenilir.

Her geçen yıl daha fazla talep gören yurtdışı dil okulları, yabancı dilini geliştirmek isteyen öğrenciler için en faydalı çözümdür. Farklı ihtiyaç ve beklentilere en uygun seçeneği sunmak için yurtdışında birçok dil okulu ile irtibat halinde olan ELT, size çok yakın. Türkiye’nin en büyük zincirlerinden biri olan ELT güvencesinde bir yurtdışı eğitim deneyimine Bursa’dan katılabilirsiniz.

Sizi de başarılı referanslarımız arasında görmekten mutlu olacağız.

ELT Yurtdışı Eğitim Bursa Ofisi İletişim Bilgileri

Adres:1453 FSM Plaza A Blok D:50 Nilüfer
E-mail: [email protected]
Tel: 0224 205 03 83