Good Hope Studies

Good Hope Studies

Good Hope Studies ile Cape Town, Güney Afrika’da dünyanın en güzel şehirlerinden birinde İngilizce öğrenin. Good Hope Studies, büyük iki merkezden oluşan uluslararası akredite bir İngilizce dil okuludur. Good Hope, son derece verimli, eğlenceli ve uygun fiyatlı benzersiz bir öğrenme deneyimi sunar. EAQUALS ve IALC tarafından uluslararası olarak akredite edilmiştir. Öğretmenlerin hepsi CELTA veya Delta yeterliliğine sahiptir.

Good Hope Studies’te, misafirperver ve sessiz bir ortamda İngilizce öğrenebileceğiniz güvenli ve elverişli konumlarda şık tesisler bekleyebilirsiniz. Derslikleri, bol doğal ışık, geniş alan ve geniş çalışma masasıyla çalışmak için harika yerlerdir.

Genel İngilizce Kursları, günlük iletişim becerilerinizi geliştirmek istiyorsanız ve diğer öğrencilerle birlikte bir sınıfta çalışmayı tercih ediyorsanız idealdir. Küçük sınıflar ve iyi eğitimli öğretmenler hızlı ilerlemeyi garanti eder. Sabah grup kurslarını, daha hızlı ilerleme için ya da kişisel hedeflere odaklanmak için öğleden sonra farklı özel ders seçenekleriyle birleştirebilirsiniz.

Yarı Yoğun ve Yoğun İngilizce kursları, öğleden sonraları tam gün öğrenme için seçerek çalışma sürelerini optimize etmek isteyen öğrenciler için idealdir.

Ayrıca İş İngilizcesi, sınav hazırlık programları, Cambridge sınav programı ve akademik eğitim programları da seçenekleriniz arasındadır.

Good Hope Studies Dil Okulları

Good Hope Studies, Cape Town’da iki kampüsde eğitim vermektedir. Bir kampüs Cape Town şehir merkezinde, diğer kampüs Newlands’da yer almaktadır. Cape Town’da şehir merkezinde St. Georges Alışveriş Merkezinde güzel bir ofis binasında yer almaktadır. Burada şehir hayatının koşuşturmacasını hissediyorsunuz ve şehrin çok iyi bilinen çok kültürlü karışımından keyif alıyorsunuz.

Dil okulu, Metrorail ve otobüs istasyonuna yakın bir mesafededir. Diğer kampüs ise Newlands’in yemyeşil, üst düzey yerleşim bölgesinde özel bir binada yer almaktadır. Burada hoş bir ortamda rahat bir ortamda eğitim alabilirsiniz. Her türlü konaklama tesisi yakındır ve bölgenin ticaret merkezi Claremont’a yürüyerek kolayca ulaşılabilir. Konaklama seçeneği olarak, ev sahibi bir aile ile kalmak, dil kursunuza çok faydalı bir katkıdır. Onlarla, yeni edinilen dil becerilerinizi, ülke ve insanları hakkında daha fazla şey öğrenirken pratik yapabilirsiniz. Ayrıca, Güney Afrikalı ev sahibi aileler, onların dostluğu ve misafirperverliği ile tanınır. Bu yüzden çoğu öğrencini aile yanı konaklama tercih eder. Bunun dışında paylaşımlı evler ve öğrenci evleri gibi seçenekler de tercihlerinize göre sağlanmaktadır.

Good Hope Studies Güney Afrika
Good Hope Studies Cape Town
Good Hope Studies Cape Town
Good Hope Studies Güney Afrika
Good Hope Studies
Good Hope Studies Dil Okulu