French in Normandy Dil Okulu

Rouen’de dil eğitimi almak isteyen öğrenciler için en iyi seçeneklerden biri olan French In Normandy Dil Okulu 1992’den bu yana hizmet vermektedir. Fransa Hükümeti tarafından tanınan ve Qualite Fle Kalite Akreditasyonuna göre 3 yıldızı bulunan okul kaliteli eğitim anlayışı ile ön plana çıkmaktadır.

Okul Fransızca öğrenmek ve Fransızca dil becerilerini geliştirmek isteyen öğrenciler için doğru eğitim anlayışı ile geçmişten bugüne dil eğitimi vermektedir. Okul Binası Rouen’in şık ‘Jardin des Plantes’ (Botanik Bahçeleri) bölgesinde son derece yeni bir tesiste yer almaktadır. Zemin katta yer alan 600 metrekarelik bağımsız bir bina ile hareket kabiliyeti kısıtlı olanlar için erişim olanağı bulunan 12 geniş sınıf ve bir öğrenci kaynak merkezi ile konforlu ve kaliteli eğitim sunmaktadır.

French in Normandy Dil Okulu Fiyatları

French in Normandy Dil Okulu öğrencilerin bütçelerini düşünerek yıl içerisinde uygun fiyatlama ile hizmet vermektedir. Bunun yanı sıra okul her bütçeye uygun farklı kurs seçenekleri ile de rahatlıkla eğitim alınmasına imkan kılmıştır. Yıl içerisinde yapılan özel kampanya ve indirimler ile de ücretler oldukça cazip hale gelmektedir.

Programlar

Kaliteli eğitimi ile ön plana çıkan French In Normandy Dil Okulu zengin program ve Kurs İçerikleri ile de öğrencilerin yoğunluklu olarak tercih ettiği okullardan biri olmasının temel nedenlerinden biri. Her yaş grubuna hitap eden her dil seviyesine uygun kurslar ile doğru eğitimin adreslerinden biridir.
French In Normandy Dil Okulu Program ve Kurs İçerikleri;

Genel Fransızca
Fransızca Dil Becerilerini geliştirmek isteyen öğrencilere yönelik olan kurslardır. Her seviyeden öğrenciye hitap eden kurslar okuma, yazma, anlama ve dinleme becerilerini en iyi şekilde geliştirmek için planlanmıştır.

Sınava Hazlık ve Diploma Programları
Sınava hazırlık ve diploma programları olarak verilen kurslar öğrencilerin eğitim hayatlarında gerekli olan sertifika ve sınav başarılarını elde etmeye yöneliktir.

İş Fransızcası
Profesyonel İş Hayatına yönelik hazırlanmış kurslardır. Öğrenciler iş hayatlarında gerek duydukları profesyonel dil becerilerini bu kurslar ile gelişme fırsatı bulmaktadır.

Pathway Programları
Bu programlar ile eğitimine Normandy’ da devam etmek isteyen öğrencilere Lisans ya da Yüksek Lisans Eğitimi öncesi yeterli seviyeye kadar dil becerilerini geliştirmesi için verilen kurslardır.

50+ Yaş Fransızca
50+ yaş üstü bireylerin kendi akranları ile eğitim süresi boyunca hoş sohbetler zengin arkadaşlıklar ile keyifli zaman geçirmeyi deneyimlemesini sağlayan kurslardır.

Fransızca Yemek Kursu
Normandiya’nın zengin mutfağının yemeklerini yapmayı öğrenirken aynı zamanda Fransızca öğrenebileceğiniz kurslardır.

Çocuk Programı
Bu programlar öğrenirken çocukların kendi yaşıtları ile eğlenceli ve zengin aktiviteler ile dolu dolu zaman geçirmesini ve sosyalleşerek özgüvenlerinin artmasını sağlamaktadır.

A Level Fransız Revizyon Programı
Maksimum 12 kişilik gruplar ile bire bir ders, bireysel çalışma saatleri ve 15 saatlik grup dersleri ile öğrencilerin A Level Fransızca öğrenmesi sağlanmaktadır.

Öğretmen Eğitimi
Fransızca Öğretmenlerinin Eğitim ve Öğretim becerilerinin geliştirilmesine yönelik kurslardır.

Video

Sosyal Aktiviteler

French In Normandy Dil Okulu Rouen ve Normandy’ nin görülmeye değer eşsiz güzelliklerinin tanınması ve öğrencilerin pratik yapma imkanlarının arttırılması için sosyal aktivitelerini zengin tutmuştur.

Okul bu lokasyonların tarihi, sanatsal ve doğal güzelliklerini en iyi şekilde öğrencilere tanıtmaktadır. Bu sayede ders saatleriniz dışındaki zamanlarınızı verimli bir şekilde geçirmiş ve kendinizin yapması gereken gezileri okul eşliğinde yapmış olacaksınız. Bu size hem pratik yapma imkanı hem de sosyalleşme imkanı tanıyacaktır.

Bu gezilerden Mont Saint Michel gezisi, Calvados Experience gezisi, Honfleur gezisi bunlardan sadece bir kaçıdır. Bunun gibi pek çok gezi ile zamanınızı en iyi ve en eğlenceli şekilde geçirmeniz mümkündür.

Konaklama Seçenekleri

French In Normandy Dil Okulu sadece dil eğitimi ile değil konaklama seçenekleri ile de öğrencilere kaliteli bir deneyim sunmaktadır.
Sunmuş oldukları 3 çeşit konaklama türü ile öğrenci memnuniyeti en iyi okullardan biridir. Konaklama seçeneklerinin çeşitli olması size tercih yapmada özgürlük alanı sağlayacak ve kendinize en uygun konaklama türünü bulmuş olma imkanı sağlayacaktır.

Aile Yanı Konaklama

Konaklama maliyetlerini en aza indirmek ve Fransız aile kültürünü yaşayarak öğrenmek isteyen öğrenciler için en ideal konaklama türüdür. Güler yüzlü ve misafirperver Fransız Aileleri ile keyifli ve konforlu zamanlar geçirebilirsiniz.

Yurt Konaklaması

Residence Les Estudines konaklaması ile okula sadece 9 dakikalık mesafede konaklama imkanı bulabilirsiniz. Konforlu ve ferah bu residence konaklamasında bütün lokasyonlara yakın olacaksınız ve şehrin tadını çıkarabileceksiniz.

Otel ya da Pansiyon

Özel ve daha lüks bir konaklama isteyen öğrenciler için hazırlanmış bu konaklamalar rahat bir konaklama deneyimi yaşamanızı sağlayacaktır.

Rouen Şehri

Rouen Fransa’nın Kuzeybatısında yer almaktadır. Yukarı Normandiya bölgesi ve Seine Maritime’ın Merkezidir. Şehri ortadan ikiye ayıran Sen nehri görülmeye değer güzelliklerden biridir.

Normandiya Bölgesinin tarihi ve sanatsal merkezi olan Rouen şehri tüm dünyadan her sene çok sayıda turist çekmektedir. Harika tarihi ve sanatsal zenginlikleri ile görülmesi gereken şehirlerden biri olan Rouen size unutamayacağınız zamanlar yaşatacaktır.

Paris’e sadece 1 saatlik mesafede yer alan Rouen alışveriş mağazaları ve modasıyla da dikkat çekmekte. Bunca tarihi ve doğa zenginliğinin yanı sıra modanın bu şehre kattığı canlılık ile sosyal yaşam bu şehirde oldukça haraketlidir. Bu sayede eğitiminiz boyunca hareketli ve renkli zamanlar geçirmeniz kaçınılmaz olacaktır.

Uluslararası Öğrenci Oranı

1992 yılından bu yana hizmet veren Franch In Normandy Dil Okulu her yıl kaliteli eğitim anlayışı ile uluslararası çok sayıda öğrenci çekmektedir. Şehrin de turist çekmesi ve oldukça ziyaret edilen bir lokasyon olması nedeni ile de okulun bilinirliği çok daha gelişmiş durumda bu da pek çok ülkeden öğrenci tarafından tercih edilmesinde ikinci bir etkendir.

SOKAK GÖRÜNTÜSÜ

HARİTA