GENEL BİLGİLER

Fransa’nın Başkenti Paris’de yer alan şubesi ile Fransızca dil becerilerini geliştirmek isteyen öğrencilere hizmet veren Sprachcaffe Paris Dil Okulu oldukça rağbet gören okullardan biridir. 1983 yılında kurulan okul kaliteli eğitimi ve tecrübeli kadrosu ile Paris’in önde gelen okullarından biridir.

Sprachcaffe Paris, Fransızca dil eğitimi almak isteyenlerin ilk tercihleri arasındadır. Okul, “Arrondissement de l’Opera”da sessiz bir cadde üzerindedir. Boulevard Hausmann, birçok restoranı, kafe, mağaza ve butikleri ile okula yakın bir mesafededir. Metro ile şehrin birçok merkezi noktasına ulaşım sağlayabilirsiniz. Tam donanımlı sınıflar ve profesyonel kadro ile Fransızca eğitimi alabilirsiniz.

Sprachcaffe Paris, öğrencilerin yoğun ilgisini çekmektedir. Doğal ve rahat ortamda her seviyeye uygun çoklu seçenekler ile eğitim almak isterseniz,  Sprachcaffe sizin için iyi bir tercih olacaktır.

SPRACHCAFFE PARİS DİL OKULU FİYATLARI

Okul deneyimli ve zengin içeriğinin yanı sıra fiyatlama konusunda da dikkat çekmektedir. Her bütçeye uygun seçenekler sunan okul yıl içerisinde yapmış olduğu kampanya ve indirimler ile daha da cazip hale gelmektedir.

SUNULAN PROGRAMLAR

Modern ve donanımlı sınıflar ve zengin içeriği ile öğrencilere pek çok program ve kurs seçeneği sunmaktadır. Bu zengin seçenekleri öğrencilerin dil gelişimine katkı sağlamakta ve öğrenme sürecini hızlandırmaktadır.

Standart Fransızca Kursları

Fransızca’yı haftada 20 ders eğitim alarak hızlı ve etkili bir şekilde öğrenmek isteyen öğrenciler için sunulan bu kurslar okulun en popüler programlarındandır.

Yoğun Fransızca Kursları

Fransızcayı daha hızlı ve yoğun şekilde öğrenmek isteyen öğrenciler için okul yoğun program seçeneği de sunmaktadır. Bu kurs türünden öğrenciler haftalık 30 derslik yoğun bir programa dahil olmaktadır.

Sınav Kursları

8 haftadan başlayan süreler ile haftada 20 ders eğitim alacak şekilde planlanmış bu kurslarda öğrenciler iş hayatı ve eğitimi için ihtiyacı olan sınav sertifikasına yönelik eğitim almaktadır.
Delf sınavı Fransız Eğitim Bakanlığı tarafından tanınan bir sınavdır.

Çalışma Kulübü

Haftada 2 ders olarak planlanmış 45 dakikalık ücretsiz çalışma kulüpleri ile eğitiminize katkı sağlama imkanı bulmaktasınız.

Seçmeli Dil Kursları

Haftada 10 ek ders ve iş Fransızcası olarak tercihe edebileceğiniz kurslardır.

Birebir Kurslar

Bu kurslar kalış süresinin öncesi ve sonrası olacak şekilde online olarak alınabilmektedir. Haftalık günde 2 ders,4 ders ya da 6 ders olacak şekilde planlanmıştır.

Gençler İçin Kurslar

Genç öğrencilerin katılabildiği bu programlarda özgüvenlerinin gelişimlerinin desteklenmesi planlanmıştır. Bunun yanı sıra öğrencilerin okuma, yazma, anlama ve konuşma becerilerinin gelişimi için destekler nitelikte eğitimler verilmektedir. Öğrenciler bu programlar süresinde hem dil becerilerini geliştirecek hem de eğlenceli ve keyifli zaman geçirecektir.

SOSYAL AKTİVİTELER

Işıklar şehiri olan Paris katedral, park, bahçe ve saraylar ile tarih, moda, sanat ile oldukça zengin bir şehridir. Sprachcaffe Dil Okulları öğrencilerin eğitim alırken bu eşsiz ve güzel şehri gezme ve tanıma imkanı sunmaktadır.

Pazartesi: Şehir Turu ve Notre Dame
Çarşamba: Louvre Gezisi
Perşembe: Sainte Chapelle Gezisi
Cumartesi: Parque de la Science Gezisi (tüm gün)
Pazar: Versay Gezis (tüm gün)

KONAKLAMA

Okul öğrencilere Paris kentinden konforlu kaliteli iki tür konaklama imkanı sunmaktadır. Bunlar Aile Yanı Konaklama ve Yurt Konaklaması seçenekleridir

Aile Yanı Konaklama

Okula toplu taşıma ile 25 dakikalık ulaşım mesafesinde yer alan bu konaklama seçeneğinde öğrenciler yemek de alabilmekteler. Yarım Pansiyon ve Oda Kahvaltı olarak yemek planı sunulmaktadır. Tek veya çift kişilik konaklama seçenekleri size uygun maliyetli konaklama deneyimi sunmaktadır. Fransız kültürünü tanıma imkanı bulabileceğiniz güler yüzlü ve misafirperver aileler ile keyifli bir konaklama süreci geçirebilirsiniz.

Otel

Okulunuza sadece 5 dakikalık mesafede yer alacak olan konaklama yeriniz aynı zamanda yemek planı ile de size uygun maliyetli konaklama imkanı sunacaktır.Özel banyo, tv ve telefon imkanları ile oteliniz cazip hale gelecek ve sizi en iyi şekilde misafir edecektir.

PARİS ŞEHRİ

Fransa’nın başkenti olan Paris dünya genelinde rağbet görmektedir. Tüm dünyada tarihi, sanatı ve kültürel yapısı ve bunun yanı sıra politik ve ekonomik merkezlerden biri olması ile de tanınmakta. Uluslararası taşımacılığın geçiş noktalarından biri olan Paris oldukça avantajlı bir konumda yer almaktadır.

Dünyaca tanınan Notre Dame Katedrali, Louvre Müzesi, Eyfel Kulesi gibi Paris tarihinin eşsiz eserlerini eğitim süreniz boyunca ziyaret etme imkanı bulacaksınızdır. Sanat, müzik ve dans ile bezenmiş büyülü sokakları Paris’in en dikkat çeken özelliklerindendir. Paris aynı zamanda eşsiz modası ile de dünya genelinde tüm gözleri üzerine çekmekte ve alışveriş merkezi olarak rağbet görmekte.

Bütün bu tarihi ve sanatsal güzellikleri ile birlikte Paris’ de enfes lezzetleri de tatma imkanı bulacaksınız. Paris’e gitmişken 400 çeşit peynirden en azından bir kaçını tatmadan dönmek olmaz. Kruvasan ve çay eşliğinde bir sabah kahvaltısı da çok keyifli olacaktır.

ULUSLARARASI ÖĞRENCİ ORANI

37 yıllık geçmişi ile Sprachcaffe Paris Dil Okulları uluslararası öğrencilere geçmişten bu güne ev sahipliği yapmıştır. Farklı ülkelerden ve kültürlerden gelen öğrenciler ile keyifli ve eğlenceli zaman geçirmeniz mümkündür. Birlikte eğitim alacağınız eğitim arkadaşlarınız ile yıllarca sürecek dostluklar edinmeniz kaçınılmazdır.

SOKAK GÖRÜNTÜSÜ

HARİTA