GENEL BİLGİLER

1948 yılında kurulan Eurocentres Dil Okulları güçlü eğitim kadrosu ve tecrübeli eğitim sistemi ile 70 yılı aşkın süredir uluslararası çok sayıda öğrenciye ev sahipliği yapmaktadır. 20’den fazla şubesi ile 7 dilde öğrencilere hizmet vermektedir.

Eurocentres Dil Okulları’nın Başkent Paris’deki şubesi Fransa’da en çok rağbet gören okullardan biridir. Notre Dame’a sadece birkaç dakikalık mesafede yer alan okul dil öğrenmek ve pratik yapmak için oldukça uygun bir konuma sahiptir. Merkezi konumda yer alan okul öğrencilere ferah, konforlu ve eğlenceli bir ortam sunmaktadır.

EUROCENTRES PARIS DİL OKULU FİYATLARI

Eurocentres Dil Okulları eğitim kalitesinin ve köklü geçmişinin yanı sıra fiyatları ile de ilgi çekmektedir. Yıl içerisinde uygulanan indirim ve kampanyalar ile okul öğrencilerin uygun bir eğitim almasını sağlamaktadır. Okulun Paris’de en çok rağbet gören okullardan biri olmasının temel sebeplerinin yanı sıra fiyatlarının uygun olması da yer almaktadır. Bu kadar güçlü bir eğitim sistemine sahip bir okuldan alacağınız eğitiminin maliyetlerinin bu denli uygun olması size de cazip gelecektir. Fransa dil okulu ücretleri ve Eurocenters dil okulu güncel indirimleri için ELT Yurtdışı Eğitim şubelerinden ücretsiz bilgi alabilirsiniz.

SUNULAN PROGRAMLAR

Eurocentres Paris Dil Okulu öğrencilere her seviyede ve her öğrencinin aradığı kurs türüne uygun Fransızca eğitimi vermektedir. Kurlarının ve programlarının çeşitliliği ile size uygun bir eğitim imkanı sunacaklardır. Okulun Paris şubesinde alabileceğiniz programlar ve kurs içerikleri aşağıda yer almaktadır.

Genel Fransızca Kursu

A1 seviyesinden C1 seviyesine kadar Fransızcanızı geliştirebileceğiniz bu kurs türünde 2 haftadan 52 haftaya kadar eğitim alabilmektesiniz. Genel Fransızca kursunda okuma, yazma, dinleme ve konuşma pratikleri yaparak öğrenme sürecinizi hızlandıracak ve dil becerilerinizi geliştirebileceksiniz.

Sınavlara Hazırlık Kursları

Bu kurs türünde Fransa Eğitim Bakanlığının tanıdığı Delf sınavına hazırlanabilir ve başarı elde edebilirsiniz. Bu programda okul öğrencilere Delf A2,Delf B1 ve Delf B2 kursları vermekte ve sınava en iyi şekilde hazırlanmalarını sağlamaktadır.

İş Fransızcası

İş hayatındaki becerilerini desteklemek ve Fransızcasını geliştirmek isteyen öğrenciler için hazırlanmış bu kurslarda modern eğitim sistemi ve özel materyaller ile eğitim verilmektedir. İş hayatında avantajlar sağlamak isteyen öğrenciler bu kurslarda başarı elde etmekte ve kendilerine gerek duydukları katkıyı sağlamış olmaktalar.

Özel Dersler

Tecrübeli öğretmenler ile bire bir ders alarak normal zamanda aldıklarını sınıf eğitimlerini desteklemek isteyen öğrenciler için oldukça ideal olan bu kurslar sizin becerilerinizi geliştirmeye yöneliktir.

VİDEO

SOSYAL AKTİVİTELER

Paris’in merkezinde yer alan okul eğitim alırken şehrin tadını çıkarma ve günlük hayatın keyfini yaşama imkanı sunmaktadır. Ancak okulun sunmuş olduğu imkanlar bunlarla da sınırlı kalmamaktadır. Paris’in eşsiz tarihi, sanatı, müziği ve modayı yaşamak için Eurocentres Paris Dil Okulu size yoğun ve hareketli bir sosyal aktivite programı sunmaktadır. Bu aktiviteler sayesinde sadece şehri tanıma değil aynı zamanda pratik yapma imkanı da bulacaksınız.

Bir Paris sinemasında altyazılı film izlemek, Bir sanat tarihi dersi, Museuu de Parfum gezisi, peynir pasta tadım atölyelerine ziyaret bu keyifli aktivitelerden sadece birkaçı.

KONAKLAMA

Eurocentres Paris Dil Okulları öğrencilere üç çeşit konaklama imkanı sunmaktadır. Okulun eğitiminin yanı sıra konforlu, temiz ve modern konaklama seçenekleri de oldukça dikkat çekmektedir. Merkezi konumlarda yer alan konaklama yerleri öğrencilerin okul hayatı dışında kalan zamanlarını da kaliteli bir şekilde geçirmelerini sağlamaktadır.

Davout Residence

Öğrencilere mutfak, wifi, çamaşırhane, nevresim takımı, özel tesisler gibi imkanlar sunan bu residence konaklaması okula toplu taşıma ile 30 dakikalık mesafede yer almakta. Modern tarzı ile öğrenciler tarafında rağbet görmektedir.

St. Mande Residence

Marketler, bankalar, restoranlar, fırınlar, barlar gibi pek çok ihtiyaç alanlarının yakınında yer alan bu konaklama türünde öğrencilere mutfak, wifi, çamaşırhane, özel tesisler, nevresim takımı, oda temizliği, buzdolabı gibi imkanlar sunulmaktadır. Okula toplu taşıma ile 32 dakikalık mesafede yer almaktadır.

Aile Yanı Konaklama

Her öğrenciye uygun emekli aile, çocuklu aile, genç aile gibi pek çok aile ile bu konaklama türünde konforu ve uygun maliyeti yakalama şansınız bulunmakta. Konaklamalar okula toplu taşıma ile 15-60 dakikalık mesafede yer almaktadır. Bu konaklama türü ile Fransa aile kültürünü yaşama ve tanıma imkanı bulacak güler yüzlü ve misafirperver aileniz ile keyifli zamanlar geçireceksinizdir.

PARIS ŞEHRİ

Fransa’nın başkenti olan Paris aynı zamanda İle-De-France bölgesinin merkezinin merkezidir. Tüm dünyada tarihi, sanatı, kültürel yapısı ve modası merkezi olması ile tanınmakta ve dikkatleri üzerinde çekmektedir. Paris konumu ile uluslararası taşımacılığın geçiş noktalarından birini oluşturmuştur.

Paris’teki eğitiminiz boyunca eşsiz tarihinden dünyaca bilinen Notre Dame Katedrali, Louvre Müzesi, Eyfel Kulesi gibi eserlerini ziyaret etme imkanı bulacaksınızdır. Sanat, müzik ve tarih ile bezenmiş büyülü sokaklarında gezerken zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Paris aynı zamanda eşsiz modası ile de dünya genelinde tüm gözleri üzerine çekmekte ve alışveriş merkezi olarak rağbet görmekte.

Paris sadece tarihi, modası ve sanatı ile değil aynı zamanda nefis 400 çeşit peyniri ile de bilinmektedir. Okulunuzun sizin için hazırlamış olduğu tadım günlerinde bu tatları deneyimleme imkanı bulacaksınız.

ULUSLARARASI ÖĞRENCİ ORANI

Eurocentres Dil Okulları 70 yılı aşkın eğitim geçmişi ile Dil Eğitiminde tüm dünyada tanınmış bir okuldur. Bu sayede her sene çok fazla sayıda farklı ülkelerden gelen uluslararası öğrencilere ev sahipliği yapmaktadır. Bu sayede öğrenciler eğitim arkadaşlarını tanıma merakını gidermek için gün içerisinde keyifli sohbetler ile pratik yapma imkanı bulmakta ve farklı kültürleri tanıma imkanı bulmaktadır.

SOKAK GÖRÜNTÜSÜ

HARİTA