GENEL BİLGİLER

Yabancı öğrencilere Fransızcalarını en iyi şekilde geliştirme imkanı sunan Accord Paris Dil Okulu 1988 yılından bu yana hizmet veren Paris’in önde gelen okullarından biridir.
30 yıllık geçmişi ile her yaş grubuna uygun, aile programları, grup programları, bireysel programlar gibi pek çok seçenek ile öğrencilerine eğitim vermektedir. Eğitim programlarının çeşitliliği ile öğrencilerin eğitim ihtiyaçlarına karşılık vermektedir. Paris’in göbeğinde yer alan okul tarihi bir Fransız binasıdır. Ferah ve konforlu 20 sınıf ile hizmet vermektedir.

SUNULAN PROGRAMLAR

Accord Paris Dil Okulu sunmuş olduğu program ve kurs içerikleri ile Paris’in en zengin içeriklerine sahip okullarından biridir. Fransızcayı en iyi düzeyde öğrenmek isteyen öğrencilerin ağırlıklı olarak tercih ettiği bir okuldur. Kurslar yetişkinler, aile grupları, genç gruplar gibi pek çok kesime hitap etmektedir. Bu eğitim çeşitliliği sayesinde size en uygun kursu bulma ve dil becerinizi geliştirme imkanı bulabilirsiniz.

Yetişkinler İçin Fransızca Kursları

Yoğun Dil Kursları
Bu Kurslar yoğun ve süper yoğun dil kursları olarak iki gruba ayrılmaktadır. Yoğun kurslar ile öğrenme becerilerinizi en hızlı şekilde geliştirebilme imkanı bulabilirsiniz. Bu kurslarda haftada 30 ders alarak keyifli ve yoğun bir eğitim süreci geçirebilirsiniz.

Yarı Yoğun Dil Kursları
Haftada 20 ders olarak planlanmış kurslarda öğrenciler Fransızca dil becerilerini geliştirmektedir.

Odaklanmış Dil Kursları
Fransız Kültürü ve Uygarlığı Kursu, Fransızca Sözlü İletişim Kursu ve Fransızca Dil Bilgisi ve Yazma Kursu olarak üç farklı türde programlanmış bu kurslarda öğrenciler belli konulara ve becerilere yönelik eğitimler almaktadır.

Delf-Dalf Dil Kursları
Bu kurs türü Delf-Dalf sınavına yönelik hazırlanmıştır. Bu kursla öğrenciler iş hayatında ve eğitim hayatında artı sağlayabilecek sınav başarısına yönelik eğitim almaktadır.

Akşam Dil Kursları
Çeşitli sebepler ile gün içerisinde eğitimine zaman ayıramayan öğrenciler için hazırlanmış kurslar Salı ve Perşembe günleri saat 18:00 den sonra 4 derslik periyotlar ile verilmektedir.

Mesleki Dil Kursları
Bu kurslarda öğrenciler belirli spesifik alanlarda detaylı eğitimler almaktadır. Bunlardan bir kaçından bahsedecek olursak İş Fransızcası, Hukuk Fransızcası’ dır.

Sınava Hazırlık Dil Kursları
ABITUR Hazırlık Kursu ve İrlanda Ayrılma Sertifikası Kursları olarak iki farklı alanda planlanmış bu kurslarda öğrenciler başarı elde etmesi gereken bu sınavlara yönelik kapsamlı bir eğitim almaktadır.

Junior Kursları ve Aile Kursları
6-11 ve 12-17 yaşındaki genç öğrencilerin katılabileceği bu kurslarda öğrenciler dil becerilerini geliştirirken aynı zamanda yaşıtları ile keyifli ve eğlenceli aktiviteler ile dolu dolu zaman geçirmektedir. Aileler dilerlerse bu eğitimi çocukları ile birlikte Aile Programlarına katılarak deneyimleyebilir.

Grup ve Okul Grup Kursları
Her yaştan öğrenci grubuna hitap eden kurslar grup halinde eğitim almak isteyen öğrenciler için keyifli bir eğitim programı sunmaktadır.

ACCORD PARİS DİL OKULU FİYATLARI

Accord Paris Dil Okulu öğrencilerin eğitim için maliyetlerini tıpkı onlar gibi en ince ayrıntısına kadar düşünmüş ve bu kapsamda öğrencilerin bütçesini zorlamayacak bir fiyatlandırma ile hizmet vermektedir.
Bu kapsamda okul yıl içerisinde oldukça avantajlı indirim ve kampanyalar yapmaktadır. Bu sayede öğrenciler hem eğitim hem de konaklama maliyetlerini uygun bir şekilde karşılama imkanı bulmaktadır. Fransa dil okulu ücretleri ve indirimli okullar için size en yakın ELT şubesinden ücretsiz bilgi alabilirsiniz.

SOSYAL AKTİVİTELER

Accord Paris Dil Okulu öğrencilerin dil becerilerini pekiştirmeleri ve Paris şehrinin eşsiz güzelliklerini tanıma imkanı sunmaktadır.
Fransız tarihinin büyülü eserlerine ziyaretler, Fransız mutfağının nefis lezzetlerini tatma, sanat ve müzikle ruhunuzun şenlenmesi bu aktivitelerden sadece bir kaçı.
Okulun yoğun aktivite programı ile ders saatleri dışında pratik yapma ve arkadaşlarınız ile iletişimlerinizi ilerletme imkanı bulabilirsiniz.

KONAKLAMA

Accord Paris Dil Okulu öğrencilere konforlu ve merkezi konumlarda yer alan konaklama seçenekleri sunmaktadır.
Bu konaklama seçenekleri yurt ve aile yanı konaklamadır. Uygun maliyetli ve rahat konaklamaları ile öğrenciler tarafından dikkat çekmektedir. Konaklama seçeneklerini ve detaylı bilgileri şu şekildedir;

Aile Yanı Konaklama
Güler yüzlü ve misafirperver ailelerin yanında konaklamak oldukça konforlu. Öğrencilerin rahatı ve huzuru göz önünde bulundurularak düzenli olarak denetlenmektedir. Aile yanı konaklamada yarım pansiyon ya da kahvaltı dahil olmak üzere yemek planı seçebilmektesiniz. Bu konaklama türü hem uygun hem de aileler ile geçirilen keyifli zamanlar ile öğrenciler tarafından tercih edilmektedir.

Yurt Konaklaması
Cıps ve ya St. Martin Residence’ da tek kişilik odalarda aradığınız konforu bulabilirsiniz. Yurt konaklamasında size özel banyo imkanı sunulmaktadır. Bu konaklama türünde eğitim arkadaşlarınız ile ders saatleri dışında da yurdun sosyal alanlarında zaman geçirme imkanı bulabilirsiniz.

PARİS ŞEHRİ

Paris sadece Fransa’nın başkenti değil aynı zamanda Avrupa’nın incilerinden biridir. Sanat tarih ve moda ile tüm dünyanın ilgisini çekmekte ve merak uyandırmaktadır.
Paris her yıl bu ilgi çekici güzellikleri ile çok sayıda turist tarafından ziyaret edilmektedir. Eyfel kulesi Notre Dame Katedrali gibi 7 den 70’e herkesin görmek için can attığı güzellikleri ile büyülü bir havaya bürünmektedir. Paris aynı zamanda ekonomik gücü ile de dikkat çekmektedir ve bu sayede Avrupa’nın en gözde şehirlerinden biri niteliğindedir.
Eğitim süreniz boyunca bu büyülü şehrin keyfine varacak ve Fransa kültürünü tanıma, mutfağındaki lezzetleri deneyimleme imkanı bulacaksınız.

ULUSLARARASI ÖĞRENCİ ORANI

Accord Paris Dil Okulu Paris’in önde gelen okullarından olması, her bütçeye ve talebe uygun çok çeşitli programlar sunması nedeni ile uluslararası öğrencilerin dikkatini çekmektedir.
Okul 30 yılı aşkın tecrübesi ile 50 den fazla ülkeden öğrenciyi eğitim için misafir etmektedir. Bu sayede öğretmenler sadece yıllar ile değil farklı kültürden öğrencilere eğitim vermekle de tecrübelerine tecrübe katmaktadır. Siz de bu sayede Accord Paris Dil Okulu’nda deneyimli kadro ile eğitim alma imkanı bulabilirsiniz.

SOKAK GÖRÜNTÜSÜ

HARİTA