GENEL BİLGİLER

1983 yılında açılan Sprachcaffe Dil Okulu, deneyimli ve yenilikçi kadrosu ile öğrencilere hizmet vermektedir. Otuzdan fazla zincir okula sahip olan Sprachcaffe, Fransa’da doğru seçenekler ve zengin içerikler ile eğitim imkanı sunmaktadır.

Sprachcaffe Nice Dil Okulunda eğitim alarak bu eşsiz şehrin zenginliklerini tanıma imkanı bulabilirsiniz. Dil okulunun eşsiz konumu ile harika bir sahil şehri olan Nice’in tadını çıkarabilir ve aynı zamanda pek çok turistik yere rahatlıkla ulaşabilirsiniz. 

Nice, Fransa’nın en büyük beşinci şehri olmakla beraber Fransız kültürünü tam anlamıyla yaşayacağınız bir sahil şehridir. 17. yüzyıldan beri bozulmamış tarihi dokusuyla birlikte turistlerinde çok fazla tercih ettiği bir lokasyondur. Sprachcaffe Nice Dil Okulu şehir merkezine yakın mesafede olup tarihi döneme ait Belle Epoque binasında eğitim vermektedir. Okul çıkışında 10 dakika yürüme mesafesi ile kumsalın tadını çıkarabilirsiniz.

SPRACHCAFFE NICE DİL OKULU FİYATLARI

Sprachcaffe Dil Okulları deneyimli ve zengin içerikli eğitiminin yanı sıra uygun fiyatlama sistemi ile öğrencilerin ilgisini çekmektedir.
Uygun maliyetli eğitim ve konaklama sağlamak için yıl içerisinde kampanya ve indirimler yapan okul oldukça cazip imkanlar sunmaktadır.

SUNULAN PROGRAMLAR

Okul yetişkinler ve gençler için ayrı ayrı zengin programlar ve kurs içerikleri sunmaktadır. Geniş ve yeni teknoloji ile donatılan 12 kişilik sınıflarda aşağıda yer alan kurslara katılma imkanınız bulunmaktadır.

Standart Fransızca Kursları
Bu dil kurslarında haftada 20 ders eğitim alarak Fransızca’yı başlangıç seviyesinden başlayarak dilediğiniz seviyeye kadar akıcı ve etkili bir şekilde öğrenme imkanı bulabilirsiniz. Standart kursların her bir ders süresi 45 dakikadır.
Yoğun Fransızca Kursları: Fransızcayı daha hızlı ve yoğun şekilde öğrenmek isteyen öğrenciler için okulu yoğun Fransızca Kurs seçeneği de bulunmaktadır. Bu kurs seçeneği öğrencilerin hızlı öğrenimi için haftada her biri 45 dakikalık 30 ders sunmaktadır.

Sınav Kursları
Sınav kursları ile iş hayatı ve eğitiminiz için gerekli olan sertifikaları elde etme imkanı bulabilirsiniz. Bu kurslara 8 haftadan başlayan süreler ile haftada 20 ders eğitim alacak şekilde katılmak mümkündür.
Delf sınavı Fransız Eğitim Bakanlığı tarafından tanınan bir sınavdır.

Çalışma Kulübü
Ücretsiz olan çalışma kulüplerine katılarak eğitiminize katkı sağlama imkanı bulmaktasınız. Haftada 2 ders olarak planlanmış bu kursların ders süresi 45 dakikadır ve 1 haftadan başlayan süreler ile katılım sağlanmaktadır.
Seçmeli Dil Kursları: Haftada 10 ek ders ve iş Fransızcası olarak tercih edebileceğiniz kurslardır.

Birebir Kurslar
Online olarak kalış süresinin öncesi ve sonrası olacak şekilde alınabilmektedir. Haftalık günde iki, dört ya da altı ders olacak şekilde planlanmıştır.

Gençler İçin Kurslar
Genç öğrencilerin eğitim alabildiği bu kurslarda özgüven sahibi olmayı teşvik eden eğlenceli ve aktif ders imkanları sunulmaktadır. Gençlerin dinleme, okuma ve anlama becerilerini geliştirirken kelime dağarcığını da genişletme imkanı vardır. Dil bilgilerini geliştirirken pek çok zengin ve seçenekli aktivitelere katılabilirler.

SOSYAL AKTİVİTELER

Keyifli bir sahil kenti olan Nice’da öğrenciler eğitim alırken tatil tadında güzel zamanlar geçirebilmektedir. Sprachcaffe Dil Okulları öğrencilerin eğitim alırken bu eşsiz ve güzel şehri gezme ve tanıma imkanı sunmaktadır.

Salı:Şehir Turu
Perşembe:Chagal Müzesi Gezisi
Cumartesi:Monaka Gezisi (tüm gün)
Pazar:Antibes Gezisi (tüm gün)

KONAKLAMA

Sprachcaffe Dil Okulları Nice’da öğrencilere üç tür konaklama seçeneği sunmaktadır.Bunlar otel, aile yanı ve standart daire konaklamadır.

Aile Yanı Konaklama: Okula toplu taşıma ile 10-30 dakikalık ulaşım mesafesinde yer alan bu konaklama seçeneğinde öğrenciler dilerlerse yemek de alabilmektedirler. Yarım Pansiyon ve Oda Kahvaltı olarak yemek planı sunulmaktadır. Tek ve ya çift kişilik konaklama seçenekleri ile konaklama maliyetinizi en aza indirme imkanı bulabilirsiniz. Yanında kalacağınız güler yüzlü ve misafir perver aileler ile Fransız kültürünü tanıma ve yaşama imkanı bulabilirsiniz.

Otel: Konforlu otel konaklaması ile okula sadace 5-15 dakikalık mesafede olacak ve yemek planınız ile konaklama seçeneğinizi en cazip hale getirebilirsiniz. Özel banyo,tv ve telefon imkanları ile oteliniz sizi en iyi şekilde misafir edecektir.

Standart Daire: Bu konaklama türünde paylaşımlı banyo ve mutfaklar bulunmaktadır.Bu konaklama seçeneği okula 5-20 dakikalık yürüme mesafesinde yer almaktadır. Tv ve telefon imkanlarınız bu konaklama seçeneğinde de yer almaktadır. Uygun maliyetli bu seçenek ile konforlu bir konaklama imkanı bulacaksınız.

NICE ŞEHRİ

Coted Azur’un başkenti olan Nice Fransa’nın beşinci büyük şehridir. Eşsiz mimarisi, kültürel geçmişi ve ilginç tarihi ile göz kamaştıran bir sahil kentidir. Akdeniz’in kıyısında yer alan şehir çok sayıda harabeleri, müzeleri, mağazaları ve Venedik tarzı ile oldukça ilgi görmektedir.

Güzel Plajları ve muhteşem Akdeniz suları ile ünlü olan Nice şehri harika bir tatil kentidir. Kültürel farklılıkları ile Fransa’nın rağbet gören ve merak edilen şehirlerindendir. Akdeniz’in kıyısındaki bu büyüleyici şehirde eğitim alırken aynı zamanda şehrin ferah ve rahat ambiyansı ile ruhunuzu dinlendirme imkanı bulabilirsiniz.

Oldukça eski ve tarihi olan Nice şehri çok zengin kültürel ve sanatsal bir mirasa sahiptir. Böyle bir ortamda Fransızca öğrenmenin ne kadar kolay ve keyifli olduğunu deneyimlemiş olacaksınız.

ULUSLARARASI ÖĞRENCİ ORANI

Sprachcaffe Dil Okulları 37 yıllık tecrübesi ile geçmişten günümüze çok sayıda uluslarası öğrenciye eğitim vermektedir. Uluslararası öğrenci çeşitliliğinin çok olması nedeni ile Sprachceffe Nice’de eğitim almak isteyen örenciler tarafından oldukça popülerdir.

Farklı kültürlerden gelen öğrenciler ile keyifli ve eğlenceli zaman geçirmeniz mümkündür. Sizlerle birlike eğitim alan arkadaşlarınızla uzun yıllar sürecek dostluklar kurmanız olasıdır.

SOKAK GÖRÜNTÜSÜ

HARİTA