ÇİN’de Dil Eğitimi

blank

Dünyanın en eski ve köklü dillerinden biri: Çince

Dünyadaki her beş kişiden biri Çince konuşuyor! Aslında Çince tek bir dil değildir. Birbirinden büyük oranda farklı beş dilden oluşan Çince’nin, teknik anlamda bir dil değil, dil ailesi olduğu da söylenebilir. Bu beş Çin dilinden en çok konuşulanı ve uluslararası olarak öğrenileni Mandarin’dir.

Çin’de dil eğitiminiz size göre şekilleniyor

Çin’de alacağınız dil eğitimini ihtiyaçlarınız, tercihleriniz ve bütçenize uygun biçimde şekillendirebilirsiniz. Dilerseniz haftalık 20 ders içerikli Çince kurslarına katılabilir, dilerseniz yoğunlaştırılmış Çince kurslarına katılarak daha kapsamlı eğitim alabilirsiniz. Çin dil okullarında eğitime 2 hafta ile 36 hafta arasında değişen sürelerle devam edebilirsiniz.

Çin dil okulu işlemlerinizde ELT güvencesinde olacaksınız.

Çin’deki dil okulları genellikle yıl boyu kayıt kabul etmektedir. Ancak yine de alacak olduğunuz eğitimi önceden planlayıp rezervasyon yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. Çin’de eğitim vermekte olan dil okulları ve vize süreçleri devlet kontrolünde olduğundan başvuru ve resmi işlemleriniz için gereken zamanı ayırmalısınız. ELT size tüm bu süreçlerde profesyonel destek sağlıyor.

Çin Dil Okulları Listesi

Okullar Şehir Açıklama
SPRACHCAFFE PEKİN Çince dil eğitimi için en doğru adres. Çinceyi Pekin’de öğrenin!
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank