KAPLAN BRISBANE DİL OKULU

Kaplan International Brisbane Dil Okulu, geniş ve yeni bir kampüsü Kaplan Business School ile paylaşımlı olarak kullanır, İngilizce öğrenen öğrenciler aynı zamanda işletme derslerini alma fırsatını da değerlendirmektedir. Ferah, aydınlık sınıfları ve tesisleriyle modern ve yeni bir binada yer alır.

 Okulun yeni kampüsünde 52 adet bilgisayarı olan 2 farklı multimedya laboratuvarı ile eğitim vermektedir.

Kampüs içerisinde öğrenci için dinlenme salonları, çalışma salonu, spor olanakları, wifi nin yanı sıra, okula yakın mesafede birçok açık hava kafesi bulunmaktadır.

Kampüs içerisinde bulunan bu ortak alanlarda, öğrencilerin sosyalleşmesi, ders çalışması için uygun ortamların olması ve istediklerinde dinlenebilecekleri özel bir alanın olması, öğrencilere farkındalık sunuyor.

Kaplan Brisbane Dil Okulu şehrin eteklerindeki Spring Hill’dedir. Brisbane’in merkez bölgelerine erişim kolaydır, okulun yakınlarında tren istasyonu ve otobüs durakları vardır.

38 farklı ülkeden öğrencinin katılım sağladığı Kaplan Brisbane’de ortalama 130 öğrenciye 10 farklı sınıfta eğitim sunulmaktadır.

Ayrıca okul bünyesinde üniversite yerleştirme servisi bulunmaktadır, bu imkan sayesinde dil eğitimi sonrası akademik eğitim almayı planlayan öğrenciler kendilerine yol çizerken destek alabilirler.

KAPLAN BRISBANE DİL OKULU FİYATLARI

Kaplan Dil okulu yıl boyunca ELT öğrencilerine %30 a yakın indirimli fiyatlarla kayıt olma fırsatı sunuyor.

Aşağıda okulun sunduğu programlara göre fiyatları, konaklama, kayıt ücreti ve diğer tüm hizmetler için hazırladığımız tabloyu inceleyebilirsiniz.

SUNULAN PROGRAMLAR

Kaplan dil okullarının Brisbane merkezi, İngilizce kursları için öğrencilere 3 farklı seçenek sunuyor.

Genel İngilizce Programları

Kaplan Brisbane’deki genel İngilizce kursları, 1 haftadan 52 haftaya kadar İngilizce eğitimi almak isteyen öğrencilerin, kendi ihtiyacına yönelik süre ile programını belirlemesine olanak tanır. Dil seviyesi başlangıçtan başlayarak, orta ve ileri seviyede olan öğrenciler katılım sağlayabilir. Genel, Yarı Yoğun ve Yoğun İngilizce kursları olmak üzere ders saatine göre değişen programların içeriği aşağıda ki gibidir.

Genel İngilizce Kursu

16 yaş ve üzeri öğrencilerin katılım sağlayabileceği genel İngilizce kursu haftada 20 Derslik 15 saat eğitimi içeriyor. Türk öğrenciler için Avustralya öğrenci vizesine başvuru kuralı gereği , bu kursu tercih eden öğrenciler 12 hafta katılım sağlayabiliyor. 12 Hafta ve üzeri eğitim almak isteyen, aynı zaman da Avustralya da ki 16 Hafta üzeri dil eğimi alan öğrencilere sunulan yarı zamanlı çalışma izninden faydalanmak isteyen öğrencilerin, ders saati fazla olan yoğun kursları tercih etmesi gerekmektedir.

Yoğun İngilizce Kursu

16 Yaş ve üzeri öğrencilerin katılım sağlayabileceği bu kurs, 28 Ders + 7 Seans K+ online ders alma imkanı sunuyor. K+ Online dersler, Kaplan International dil okulu öğretmenleri eşliğinde okulda alınan eğitimlerinizi pratiğe dökmek için kullanılan online eğitim platformudur. Yoğun İngilizce kurslarına 1 haftadan 52 haftaya kadar katılım sağlanabiliyor.

Uzun Dönem İngilizce Programları

Öğrencilere İngilizce kursundan daha fazlasını sunan uzun dönem kurslar, İngilizce hakimiyetinizin yanı sıra kendine güveni ve geleceğinize akademik alanda çeşitli başarılarla ilerlemenizi sağlar. Akademik Sömestr, Akademik Yıl  ve Univertsity Experience Year olarak 3 farklı dönem seçme şansınız bulunur.

İngilizce Sınav Hazırlık Kursları

Uluslararası alanda kabul edilen bir sınav skoru ile İngilizcesinin belgelemek isteyen ve kariyerinde sağlam adımlarla ilerlemek isteyen öğrencilerin tercih ettiği kurslardır.

Toefl Hazırlık, Ielts Hazırlık, Cambridge Sınavına Hazırlık, GRE Sınavın Hazırlık ve GMAT Sınavına hazırlık olarak, ihtiyacınıza yönelik sınav için profesyonel hazırlanmanızı ve sınav tekniklerini öğrenirken aynı zamanda var olan İngilizce becerilerinizi de ilerletebilirsiniz.

VİDEO

SOSYAL AKTİVİTELER

Avustralya’da dil eğitimi almak için Kaplan Brisbane‘e giden öğrencilerimize, şehri keşfetmelerine ve yeni arkadaşlıklar kurmalarına yardımcı olacak,  günlerini dolu dolu yaşamalarını sağlayacak farklı etkinlikler sunulmaktadır.

Öğrenciler dilerse; South Bank’te şehir içi köpüklü bir lagünün kumlu kıyılarında, doğa ve hayvan sevenlerin Avustralya’nın vahşi yaşamında ki koala ve kanguruları keşif ederek ya da Gold Coast’un altın plajları ve tema parklarında geziler yapabilirler.

Kaplan dil okulu Brisbane merkezinde pazartesiden hafta sonuna kadar farklı takvimlerde oluşturulmuş bu aktivitelere öğrencilerimiz yaş gruplarına, zevklerine ve keyif alacakları programlara göre tercih yapıp katılım sağlayabilirler. Eğitim aldıkları farklı kültürlerden gelen öğrenciler ile bir arada vakit geçirirken aynı zamanda bulundukları şehrin farklı noktalarını keşfetme imkanı bulacaklar.

KONAKLAMA

Kaplan dil okulları Brisbane merkezinde eğitim almak isteyen öğrencilere, öğrenci yurdu ve Aile yanı konaklama imkanı sunulmaktadır.

Öğrenci yurdu; özel olarak seçilmiş öğrenci apartmanları, hostel ve yurtlardan oluşan bu seçenek, öğrenci arkadaşlarıyla birlikte kalmak isteyen, size özel mutfakta kendi yemeğinizi yapmanıza imkan veren, tek kişilik, çift kişilik oda seçenekleri bulunan, özgürlüğü ve yeni arkadaşlarıyla sosyalleşmeyi tercih eden öğrenciler için sunulmaktadır.

Aile yanı konaklama, Kaplan dil okullarının yetkilileri tarafından özenle seçilmiş yerel bir aile ile yaşama olanağı tanır. Kahvaltı ve akşam yemeğinizi kaldığınız aile ile birlikte yiyip, kendinizi yeni bir kültürün içinde İngilizce pratiği yapmanıza olanak tanır. Sıcak bir aile ortamından, ev yemeklerine kadar sunulan seçenekler size bir aile ortamı sunar.

BRISBANE ŞEHRİ HAKKINDA

Avustralya’nın altın kumsallara ve Gold Coast’a açılan kapısı Brisbane‘de yıl boyunca masmavi gökyüzü altında eğitim almak isteyen öğrenciler için en doğru tercihtir.

Brisbane’ni keşfetmek isteyenler için şehrin kalbinden geçen nehirde ücretsiz olan feribot yolculuğunu mutlaka deneyimlemesiniz. Coot-tha Dağının yemyeşil yamaçları, parıldayan gökdelenleri, Victoria tarzı evleri mutlaka görülmesi gereken önemli noktalardır.

Sörf severler, sörfçüler cennetine hafta sonu giderek vakit geçirebilirler.

Brisbane’nin dünya standartlarında eğlencelerine ev sahipliği yapan South Bank’ı keşfedebilir veya Moreton Adasına giderek kaplumbağaları , balina ve yunusları keşfedebilirsiniz.

ULUSLARARASI ÖĞRENCİ ORANI

Avustralya’da dil eğitimi almak için her yıl yüzlerce öğrenci Kaplan International Brisbane merkezini tercih etmektedir. Farklı uluslardan gelen öğrenciler, çok kültürlü bir atmosferde eğitim alma şansını yakalarlar.

SOKAK GÖRÜNTÜSÜ

HARİTA