Stafford House San Diego

Stafford House Dil Okulları, genel, akademik ve profesyonel amaçlarla İngilizce dil eğitimi almak isteyen öğrencilere hizmet vermek amacıyla 1952 yılında Cats College grubunun bir parçası olarak kurulmuştur. 70+ yıllık deneyimi ve üç ülkedeki 10 okulu ile öğrencilerinin kişisel potansiyellerini ortaya çıkarmalarına yardımcı olurken, keyifli bir öğrenme deneyimi sunmayı hedefler.

Stafford House International, San Diego’daki merkezinde öğrencilere yüksek hızlı ve ücretsiz Wi-Fi, öğrenci salonu, bireysel çalışma alanı, global öğrenim merkezi, BT salonu ve öğrencilerin kullanımına yönelik mutfak gibi olanaklar sunar. Son teknoloji ekipmanlarla donatılmış, havadar ve aydınlık sınıflarında interaktif dil eğitimi vererek öğrencilerin derslerde başarılı olmalarını sağlar.

Stafford House San Diego Dil Okulu Fiyatları

Her yıl binlerce öğrenciye İngilizce dil eğitimi veren Stafford House International San Diego, şehrin tadını çıkarırken İngilizce alanındaki hedeflerinize ulaşmanızı sağlar. Alacağınız dil eğitiminin fiyatları, seçeceğiniz dil programı ve eğitim süresine göre değişiklik gösterecektir.

Sunulan dil programları, konaklama seçenekleri ve kayıt ücretleri hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için tüm ücretleri içeren tablomuzu inceleyebilir veya size en yakın ELT ofisi ile iletişime geçebilirsiniz.

Eğitim Programları

Stafford House San Diego’da, İngilizce dil becerilerinizi geliştirme yolculuğunuzda size her adımda rehberlik edecek uzman bir ekip ve kapsamlı bir program yelpazesi sizi bekliyor.

Stafford House’un eğitim kadrosu, alanında uzman ve deneyimli öğretmenlerden oluşmaktadır. Öğretmenler, her öğrencinin bireysel ihtiyaçlarını ve öğrenme stillerini göz önünde bulundurmakta, en etkili şekilde İngilizce öğrenmenizi sağlamaktadır.

Kapsamlı Program Yelpazesi:

Stafford House San Diego, her seviyeden ve her amaca sahip öğrenciye uygun bir dil eğitim programı sunmaktadır. İster genel İngilizcenizi geliştirmek, ister iş hayatında İngilizceyi kullanabilmek, ister üniversiteye hazırlanmak veya profesyonel bir sertifika almak isteyin, size uygun bir eğitim programı bulabilirsiniz.

Genel İngilizce: Her seviyeden öğrenciye hitap eden temel İngilizce becerilerini geliştirmeye yönelik programdır.

İş İngilizcesi: İş dünyasında ihtiyaç duyulan İngilizce becerilerini geliştirmeye yönelik programdır.

Üniversite Hazırlık: TOEFL, IELTS gibi sınavlara hazırlanmaya yönelik programdır.

Profesyonel ve Mesleki Sertifika Programları: Belirli bir meslek veya sektöre yönelik İngilizce becerilerini geliştirmeye yönelik programlar.

Cambridge ve TOEFL Sınavlarına Hazırlık Kursları: Bu sınavlarda yüksek puan almak için özel olarak tasarlanmış programlardır.

Birebir Dersler: Kişiye özel birebir dersler.

Sosyal Etkinlikler

Stafford House San Diego, kilometrelerce uzanan plajları ve yılın her mevsimi güneşli havası ile Kaliforniya yaşamını deneyimlemeniz ve bolca eğlenceli aktivite yapabilmeniz için harika bir yerdir.

Okul, öğrencilerinin aldıkları dil eğitiminin yanı sıra Kaliforniya kültürünü öğrenmeleri ve şehrin tadını doyasıya çıkarabilmeleri adına sosyal aktivetelerle destekler. Spor aktiveteleri, öğrenci geceleri, çeşitli lokasyonlara ve müzelere geziler düzenleyerek öğrencilerine sosyalleşerek pratik yapma imkanı sunarken eğlenme imkanı da tanımaktadır.

San Diego’da görülecek en iyi yerlerden doğanın harika göründüğü Balboa Park ve içinde yer alan dört bin canlı ve 800’den fazla türe ev sahipliği yapan dünyanın en büyük hayvanat bahçesi olan San Diego Zoo’yu ziyaret edebilir, Liman Köyü’ne gezi yapabilir veya Gaslamp Mahallesi’nde gece hayatını ve turistik yerleri keşfedebilirsiniz. San Diego’da keşfedeceğiniz şeyler asla bitmeyecek ve daima eğlenceli bir şeyler bulabileceksiniz. Şayet eğitiminiz Comic Con International fuarı zamanına denk gelirse bu çizgi roman festivalinin eğlencesi size unutulmaz bir deneyim yaşatabilir.

Konaklama Seçenekleri

Stafford House San Diego, öğrencilerinin konaklamalarını önemser ve eğitimleri süresince Kaliforniya hayatını doyasıya yaşamaları için onları destekler. Eğitiminiz süresince konaklamanızın rahat ve size uygun olması için size farklı alternatifler sunan okulda ihtiyaçlarınıza uygun konaklama tipini seçebilirsiniz.

Aile Yanı Konaklama

Amerika’da yaşayan bir ailenin yanında kalarak Kaliforniya hayatını deneyimleme, Amerikan kültürüne tanıklık etme ve ev konforunda konaklama imkanına sahip olursunuz. Aile yanı konaklama tercihinizse, Stafford House ekibi tercihlerinize en uygun aileyi güvenilirliği dikkate alarak sizin için bulacak ve tek kişilik veya oda arkadaşı ile kalacağınız şekilde sizin için hazırlatacaktır. Kahvaltı ve akşam yemeğiniz yanında kaldığınız aile tarafından ev ortamında hazırlanır. Bu seçenekte yanında kalacağınız aileden şehir hayatını öğrenebilir, evde de bolca pratik yapma imkanına sahip olabilirsiniz.

Rezidans Konaklama

Öğrencilerine State Street’te ve Gaslamp mahallesinde residence konaklama imkanı sağlayan Stafford House San Diego, özel veya ortak odalarla daha bireysel olarak konaklamak isteyen öğrencilerinin ihtiyaçlarını karşılamayı hedeflemektedir. Okula ortalama 20 dakika yürüme mesafesinde olan residence konaklamaları tercih ederseniz sizinle aynı tutkuyu paylaşan farklı kültürlerden öğrencilerle bir arada olabilir, sosyalleşebilir hatta dünyanın farklı yerlerinden dostluklar edinebilirsiniz.

San Diego Şehri

San Diego nüfusu sebebiyle Amerika’nın dokuzuncu, Kaliforniya’nın ikinci en büyük şehridir. Güney Kaliforniya’da bulunan şehir Meksika ve ABD sınırındadır ve her mevsim güneşli olmasıyla tanınır. Hatta öyledir ki, bu şehirde yaşayan kişiler şehre Sun Diego demektedir. Güneşli havası ve uzun kumsallarıyla Amerika’nın en iyi tatil destinasyonlarından biridir ve Amerika’nın en iyi şehri olarak anılır. Meksika şehrine yakınlığı sebebi ile şehir nüfusunun yaklaşık %60’ı hispanik yani İspanyol kültürünü yaşayan kişilerden oluşmaktadır. Bu da İspanyol kültürünün sıcak havasının şehirde hissedilmesine ve çok kültürlü bir yapıya sahip olmasına yol açmaktadır.

Amerika’da dil eğitimi almak aynı zamanda da tatil yapmak isteyen birçok öğrencinin gözde şehri olan San Diego tam bir cazibe merkezidir. Burada sosyalleşerek pratik yaparken aynı zamanda unutulmaz bir tatil deneyimi yaşama şansına erişebilirsiniz.

Uluslararası Öğrenci Oranı

Dünyanın dört bir yanında gelen uluslararası öğrencileri sayesinde çok kültürlü bir yapıya sahip olan Stafford House International Dil Okulları’nda ki kültür çeşitliliği sayesinde farklı kültürleri tanıma şansı elde edebilir ve dünyanın her yerinden arkadaşlar edinebilirsiniz.

Geniş bir milliyet karışımına sahip olan Stafford House International Dil Okulları’nı en çok tercih eden 10 milliyetten birisi de Türk öğrencilerdir. Stafford House International Dil Okulları’nı en çok tercih eden öğrencilerin ülkeleri: Brezilya, Kolombiya, Fransa, İtalya, Japonya, Kore, İsviçre, Tayvan ve Tayland’dır.

SOKAK GÖRÜNTÜSÜ

HARİTA