GENEL BİLGİLER

Stafford House Dil Okulları, genel, akademik ve profesyonel amaçlar için İngilizce dil eğitimi almak isteyen öğrencilere hizmet vermek amacı ile ilk olarak 1952 yılında Cats College grubunun bir parçası olarak faaliyetine başlamıştır. Dil eğitimi alanında 60 yıllık deneyimi, 3 ülkede bulunan 10 okulu ile öğrencilerinin kişisel potansiyellerini ortaya çıkarmaları konusunda teşvik ederken, keyifli bir öğrenme deneğimi sunmayı hedefler.

Öğrenmenizi kolaylaştırarak keyifli bir öğrenme deneyimi yaşamanızı önemseyen Stafford House International San Diego’da ki merkezinde öğrencilerine yüksek hızlı ücretsiz Wi-Fi, öğrenci salonu, bireysel çalışma alanı, global öğrenim merkezi, BT salonu, öğrencilerin kullanımı için dizayn edilmiş mutfak sunarken son teknoloji ekipmanlarla derslerinizde başarı sağlamanız için havadar ve aydınlık sınıflarında interaktif olarak dil eğitimi vermektedir.

STAFFORD HOUSE SAN DIEGO DİL OKULU FİYATLARI

Her yıl binlerce öğrencinin İngilizce dili alanında gelişimi için eğitim veren Stafford House International San Diego’da şehrin tadını çıkartırken İngilizce dili alanındaki hedeflerinizi gerçekleştirmek için alacağınız dil eğitiminin fiyatları, seçeceğiniz dil programı ve süre bakımından değişiklik gösterecektir.

Sunulan dil programları, konaklama seçenekleri ve kayıt ücretleri ile ilgili detaylı bilgiye ulaşmak için tüm ücretleri içeren tablomuzu inceleyebilir veya danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

SUNULAN PROGRAMLAR

Stafford House International San Diego’da ki merkezinde çalışmalarınızın sonucunda başarıya ulaşmanız için uzman eğitimci kadrosu ve San Diego’da ki dil eğitimi serüveniniz boyunca her konuda size destek olmak adına yardımcı bir ekip vardır.

Genel İngilizce, İş İngilizcesi, Üniversite Hazırlık, Profesyonel ve mesleki sertifika programları, Cambridge ve TOEFL sınavlarına hazırlık kursları ve birebir ders seçenekleri ile Stafford House San Diego Dil Okulu, öğrencilerin ihtiyaçlarına göre tüm İngilizce seviyelerine uygun bir program sunabilmektedir.

SOSYAL AKTİVİTELER

Stafford House San Diego, kilometrelerce uzanan plajları ve yılın her mevsimi güneşli havası ile Kaliforniya yaşamını deneyimlemeniz ve bolca eğlenceli aktivite yapabilmeniz için harika bir yerdir.
Okul, öğrencilerinin aldıkları dil eğitiminin yanı sıra Kaliforniya kültürünü öğrenmeleri ve şehrin tadını doyasıya çıkarabilmeleri adına sosyal aktivetelerle destekler. Spor aktiveteleri, öğrenci geceleri, çeşitli lokasyonlara ve müzelere geziler düzenleyerek öğrencilerine sosyalleşerek pratik yapma imkanı sunarken eğlenme imkanı da tanımaktadır.

San Diego’da görülecek en iyi yerlerden doğanın harika göründüğü Balboa Park ve içinde yer alan 4.000 canlı ve 800’den fazla türe ev sahipliği yapan dünyanın en büyük hayvanat bahçesi olan San Diego Zoo’yu ziyaret edebilir, Liman Köyü’ne gezi yapabilir veya Gaslamp Mahallesi’nde gece hayatını ve turistik yerleri keşfedebilirsiniz. San Diego’da keşfedeceğiniz şeyler asla bitmeyecek ve daima eğlenceli bir şeyler bulabileceksiniz. Şayet eğitiminiz Comic Con International fuarı zamanına denk gelirse bu çizgi roman festivalinin eğlencesi size unutulmaz bir deneyim yaşatabilir.

KONAKLAMA

Stafford House San Diego, öğrencilerinin konaklamalarını önemser ve eğitimleri süresince Kaliforniya hayatını doyasıya yaşamaları için onları destekler. Eğitiminiz süresince konaklamanızın rahat ve size uygun olması için size farklı alternatifler sunan okulda ihtiyaçlarınıza uygun konaklama tipini seçebilirsiniz.

Aile Yanı Konaklama

Amerika’da yaşayan bir ailenin yanında kalarak Kaliforniya hayatını deneyimleme, Amerikan kültürüne tanıklık etme ve ev konforunda konaklama imkanına sahip olursunuz. Aile yanı konaklama tercihinizse, Stafford House ekibi tercihlerinize en uygun aileyi güvenilirliği dikkate alarak sizin için bulacak ve tek kişilik veya oda arkadaşı ile kalacağınız şekilde sizin için hazırlatacaktır. Kahvaltı ve akşam yemeğiniz yanında kaldığınız aile tarafından ev ortamında hazırlanır. Bu seçenekte yanında kalacağınız aileden şehir hayatını öğrenebilir, evde de bolca pratik yapma imkanına sahip olabilirsiniz.

Rezidans Konaklama

Öğrencilerine State Street’te ve Gaslamp mahallesinde residence konaklama imkanı sağlayan Stafford House San Diego, özel veya ortak odalarla daha bireysel olarak konaklamak isteyen öğrencilerinin ihtiyaçlarını karşılamayı hedeflemektedir. Okula ortalama 20 dakika yürüme mesafesinde olan residence konaklamaları tercih ederseniz sizinle aynı tutkuyu paylaşan farklı kültürlerden öğrencilerle bir arada olabilir, sosyalleşebilir hatta dünyanın farklı yerlerinden dostluklar edinebilirsiniz.

SAN DIEGO ŞEHRİ

San Diego nüfusu sebebiyle Amerika’nın 9. , Kaliforniya’nın 2. en büyük şehridir. Güney Kaliforniya’da bulunan şehir Meksika ve ABD sınırındadır ve her mevsim güneşli olmasıyla tanınır. Hatta öyledir ki, bu şehirde yaşayan kişiler şehre Sun Diego demektedir. Güneşli havası ve uzun kumsallarıyla Amerika’nın en iyi tatil destinasyonlarından biridir ve Amerika’nın en iyi şehri olarak anılır. Meksika şehrine yakınlığı sebebi ile şehir nüfusunun yaklaşık %60’ı hispanik yani İspanyol kültürünü yaşayan kişilerden oluşmaktadır. Bu da İspanyol kültürünün sıcak havasının şehirde hissedilmesine ve çok kültürlü bir yapıya sahip olmasına yol açmaktadır.

Amerika’da dil eğitimi almak aynı zamanda da tatil yapmak isteyen birçok öğrencinin gözde şehri olan San Diego tam bir cazibe merkezidir. Burada sosyalleşerek pratik yaparken aynı zamanda unutulmaz bir tatil deneyimi yaşama şansına erişebilirsiniz.

ULUSLARARASI ÖĞRENCİ ORANI

Dünyanın dört bir yanında gelen uluslararası öğrencileri sayesinde çok kültürlü bir yapıya sahip olan Stafford House International Dil Okulları’nda ki kültür çeşitliliği sayesinde farklı kültürleri tanıma şansı elde edebilir ve dünyanın her yerinden arkadaşlar edinebilirsiniz.
Geniş bir milliyet karışımına sahip olan Stafford House International Dil Okulları’nı en çok tercih eden 10 milliyetten biriside Türk öğrencilerdir. Stafford House International Dil Okulları’nı en çok tercih eden öğrencilerin ülkeleri ise Brezilya, Kolombiya, Fransa, İtalya, Japonya, Kore, İsviçre, Tayvan ve Tayland’tır.

SOKAK GÖRÜNTÜSÜ

HARİTA