GENEL BİLGİLER

İlk olarak 1965 yılında Londra’nın Kensington bölgesinde faaliyetine başlayan LSI Dil Okulu, 50 yıl içerisinde yaşadığı küreselleşme ile günümüzde 15 okulu ile 8 ülkede dil eğitimi vermeye devam etmektedir. Hepsi şehir merkezlerinde bulunan geniş okul ağıyla LSI Dil Okulları, dünyanın birçok yerinde öğrencilerine güvenilir ve arkadaş canlısı bir ortamda dil eğitimi sunmaktadır.

LSI Dil okulları, son teknoloji ile donatılmış modern okullarında her yıl binlerce öğrencisini ağırlarken, öğrencilerinin hedeflerini göz önünde bulundurur. İstikrarlı başarısını dil eğitimi ilkesine ve her bir öğrencisinin yanında olmaya hevesli oluşundan kaynaklandığına bağlayan LSI Dil Okulları, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki en güzel iklime sahip olan San Diego şehrinde ki okulunda masmavi pasifik okyanusu ve canlı şehir merkeziyle alacağınız eğitiminin harika bir deneyime dönüşmesine olanak tanır.

LSI San Diego dil okulu, öğrencilerine konforlu ve donanımlı bir eğitim sunmak için ücretsiz Wi-Fi, bireysel çalışmalarınız için özel odalar, bilgisayar odası, yemek odası, sınav merkezi, online eğitim imkanı, öğrencilerin kullanımı için buzdolabı, mikrodalga ve öğrenci odası sunmaktadır. Maksimum 16 kişilik modern sınıflarda eğitim veren okulda materyaller ücretsizdir. LSI San Diego, öğrencilerinin gelişimini desteklemek amacıyla tüm derslerini interaktif bir şekilde yürütür.

LSI SAN DIEGO DİL OKULU FİYATLARI

Amerika Birleşik Devletleri’nin en sıcak ve canlı şehri olan San Diego’yu keşfederken İngilizce dil eğitimi almak istiyorsanız dil eğitimi fiyatları tercih ettiğiniz kursun türü, kayıt ücreti, seçeceğiniz konaklama tipi ve süre bakımından değişiklik gösterecektir.

Dil programları, konaklama seçenekleri ve kayıt ücretlerinin detaylarını tüm ücretleri içeren tablomuzdan inceleyebilirsiniz.

Dil Okulu Fiyatları

Katalog Fiyatıdır İndirimli Fiyat Al
OkulProgram2 Hafta8 Hafta12 Hafta16 Hafta24 Hafta36 HaftaKur
LSI (San Diego)
Eğitim
İş İngilizcesi 1090 4120 5820 7760 10680 16020$
PATHWAYS 5820 7760 10680 16020$
Akademik İngilizce 5820 7760 10680 16020$
TOEFL 1090 4120 5820 7760 10680 16020$
Konaklama
Aile Yanı TK - BB54021603240432064809720$
Aile Yanı ÇK - BB48019202880384057608640$
Aile Yanı ÇK YP590236035404720708010620$
Aile Yanı TK YP690276041405520828012420$
Diğer
Kayıt Ücreti 175 175 175 175 175 175$
Konaklama Kayıt Ücreti 150 150 150 150 150 150$
Kurye Ücreti 85 85 85 85 85 85$

SUNULAN PROGRAMLAR

LSI San Diego Dil Okulu, öğrencilerine İngilizce dil eğitimini en iyi öğrenme deneyimiyle sunmayı hedefler. LSI San Diego Dil Okulu, eğitiminizin ilk gününde yazılı sınav ve sözlü mülakat yardımıyla seviyenizi belirleyerek sizi ihtiyaçlarınıza uygun sınıfa yerleştirir. Seviyenizde alacağınız dil eğitimi ile LSI Dil okullarının deneyim ve tecrübesi birleşince hedeflerinizdeki başarıya daha kolay ulaşabilirsiniz. Genel ve Yoğun Kurslar, Genç Öğrenciler için Kurslar, Akademik Kurslar ve Sınav Hazırlık Kursları (IELTS, TOEFL, Cambridge) sunan okulda, en çok tercih edilen kurslar;

Genel ve Yoğun Kurslar

Genel ve Yoğun Kurslar tercihiniz ise grup ortamında dil eğitimi alabilir ve her alanda dil becerilerinizi geliştirebilirsiniz. Genel Kurs öğrencilere 20 haftalık bir program olarak sunulurken, Yoğun Kurslar 25 ve 30 hafta olarak sunulmaktadır. Ayrıca, 10 haftalık öğleden sonra kurslarına katılabilirsiniz. Öğleden sonra kursları orta, orta üstü ve ileri seviye öğrencilerin katılımına uygundur. Genel ve Yoğun Kurslarla, dil öğrenimi için gerekli olan tüm becerilerinizin eşit olarak geliştirilmesi hedeflenirken farklı alanlarda da uzmanlaşmayı seçmeniz mümkündür.

Genç Öğrenciler Kursu (6-17 yaş)

Genç yaştaki öğrencileri için San Diego şehrinin büyüleyici havasında harika bir yaz tatili yaşatırken aynı zamanda da İngilizce dilini öğrenmelerini sağlayan program, iki farklı yaş aralığına bölünerek öğrencilerinin yaşına göre farklı eğitim vermektedir. Kurslar, 7-11 yaş aralığındaki daha küçük yaşlardaki öğrenciler için karışık yetenek sınıflarında sabah dersleri şeklinde gerçekleşirken, 12-17 yaş aralığındaki genç öğrenciler için İngilizce dil eğitimi ve çeşitli aktivitelerle harmanlanmış bir programda gerçekleşmektedir. San Diego şehrinin ABD’de ki en iyi tatil destinasyonlarından biri olması avantajıyla çocuk ve gençler için sıcak ve eğlenceli bir öğrenme deneyimine dönüşmektedir.

Profesyoneller için İş İngilizcesi Kursları

LSI San Diego, iş hayatında aktif çalışan ve iş İngilizcesine ihtiyaç duyan öğrencileri için özel olarak tasarlanan kursları, birebir İngilizce ve özel geliştirilmiş İş İngilizcesi programları, aktif ve yoğun iş hayatına sahip öğrencileri için Kompakt kurslar ve Mini Grup Executive İngilizce kursları olarak çeşitlendirilmiştir. LSI San Diego, öğrencilerinin iyi dil eğitimi almalarını sağarken iş hayatındaki meşguliyetini de göz önünde bulundurur. Dil eğitiminiz süresince San Diego’nun canlı ve hareketli yapısının da tadını çıkartma olanakları da bulabilirsiniz.

VIDEO

SOSYAL AKTİVİTELER

LSI San Diego Dil Okulu, öğrencilerine dil eğitiminin yanı sıra sosyal aktivelerde sunmaktadır. Plaj partileri, sinema geceleri, rock konseri, barbekü partisi, dans geceleri ve basketbol maçları gibi öğrenci etkinliklerinin yanı sıra LSI San Diego’da hafta sonu etkinliği olarak jet ski eğlencesine katılabilir, Miramar uçak gösterisini izleyebilir ve şnorkelle dalmayı öğrenebilirsiniz. Ek olarak, San Diego alışveriş gezisi, hayvanat bahçesi turu ve Las Vegas gezisi gibi gezilerle turistik yerleri de görme deneyimi yaşama imkanı da sağlayan okul sosyal aktiviteler ile sizin gibi dil eğitimi alan arkadaşlarınızla sosyalleşerek pratik yapma ve bolca eğlenceli anı biriktirmenize olanak tanır.

LSI San Diego, okul binasının şehir merkezindeki konumu nedeniyle mağaza, restoran ve ulaşım hatlarına oldukça yakın olma avantajına sahiptir. LSI San Diego’da alacağınız eğitim sırasında okula yürüme mesafesinde bulanan tarihi Symphony Hall’da düzenlenen temsilleri izleyebilir, Balboa parkında bulunan ve 4.000 canlı ve 800’den fazla türe ev sahipliği yapan dünyanın en büyük ve gelişmiş hayvanat bahçesi olan San Diego Zoo’yu ziyaret edebilir ve San Diego Bay’ın nefes kesiciliğine hayran olabilirsiniz.

KONAKLAMA

Konaklama, yabancı bir ülkede eğitim almak isteyen her yaştan öğrenci için büyük bir öneme sahiptir. Konforlu ve tercihlerinize uygun seçilmiş bir konaklama tipi dil eğitimi sürecinizi unutulmaz bir deneğime dönüştürecektir. LSI San Diego Dil Okulu, öğrencilerine aile yanı, yurt ve Residence konaklama tipleri sunmaktadır.

Aile Yanı Konaklama

Yanında konaklayacağınız aile, LSI San Diego Dil Okulu tarafından tercihlerinizi ve ihtiyaçlarınız göz önünde bulundurularak güvenilir aileler arasından seçilir. Kaliforniya hayatını deneyimlerken, Amerikan kültürünü tanımanıza olanak tanıyan bu konaklama tipi ev konforunda konaklamak isteyen öğrenciler için vazgeçilmezdir.

Yurt Konaklama

Yurt konaklama tipinde dünyanın dört bir yanından eğitim almak için San Diego’ya gelen öğrencilerle birlikte konaklarken, kültür çeşitliliğinin yurt konaklama tipinde fazla olması sebebiyle farklı kültürleri tanıma şansı edinebilir, yeni arkadaşlar edinebilir ve İngilizce dilinizi sosyalleşerek geliştirme imkanı bulabilirsiniz.

Residence Konaklama

Mahremiyetine önem veren ve daha özgür bir konaklama isteyen öğrencilerin tercihi olan Residence konaklama tipinde, derslerinize daha fazla yoğunlaşabilir ve şehirde özgür olmanın tadını doyasıya yaşayabilirsiniz.

SAN DIEGO ŞEHRİ

Güney Kaliforniya’da, Amerika Birleşik Devletleri ile Meksika sınırında bulunan şehir, nüfus bakımından Kaliforniya’nın en büyük 2., Amerika Birleşik Devletlerinin en büyük 9.şehridir. Bir sahil şehri olan San Diego, coğrafi açıdan yıl boyunca güneşli olmasıyla yerel halk tarafından Sun Diego olarak anılır. Ayrıca, şehir ABD’de Amerika’nın en güzel şehri olarak da nitelendirilmektedir. Kilometrelerce uzanan plajları, her mevsim güneşli ve sıcak olan iklimi, göz alıcı çölleri ile adeta bir rüyaya dönüşebilen bir destinasyondur. ABD’nin en iyi tatil yerlerinden biri olan şehir, canlı ve hareketli bir yapıya sahiptir.

Cazibe merkezi olan San Diego’nun uzun kumsallarında masmavi okyanusun tadını çıkartırken, 1 saatlik uzaklıkta bulunan kayak merkezlerinde kayak yapma imkanı bulabilir, Büyük Kanyon, Los Angeles ve Las Vegas’a kolay ulaşım olmasını Kaliforniya’da dil eğitimi almanın avantajlarından birine dönüştürebilirsiniz.

ULUSLARARASI ÖĞRENCİ ORANI

LSI Dil Okulları, 8 ülkede bulunan 15 merkezinde her yıl binlerce uluslararası öğrenciye eğitim vermektedir. Eğitiminiz süresince pek çok farklı millet, din ve ırktan öğrenci ile tanışabilir ve onlarla yabancı dil öğrenme deneyimini paylaşma şansına sahip olabilirsiniz.

Dünyanın dört bir yanından LSI Dil Okulları’nı en çok tercih eden öğrenciler Brezilya, İsviçre, İtalya ve Japonya ülkelerindendir. Türk öğrenci oranı ise merkeze göre değişiklik gösterebileceği gibi genel istatistiklere göre %8 oranındadır.
Aşağıda LSI Dil Okulları’nın uluslararası öğrencilerin oranlarını inceleyebileceğiniz grafiği görebilirsiniz.

SOKAK GÖRÜNTÜSÜ

HARİTA