LSI San Diego

1965 yılında Londra’nın Kensington bölgesinde faaliyetine başlayan LSI Dil Okulları, yıllar içinde büyümeye devam ederek günümüzde 8 farklı ülkede 15 şubesiyle dil eğitimi sunmaktadır. Şehir merkezlerinde konumlanmış geniş okul ağıyla LSI, öğrencilerine güvenilir ve samimi bir ortamda dil becerilerini geliştirme imkanı sunmaktadır.

Son teknolojiyle donatılmış modern okullarda her yıl binlerce öğrenciyi ağırlayan LSI Dil Okulları, her öğrencinin bireysel hedeflerini göz önünde bulundurmaktadır. Başarısını dil eğitimine olan tutkusu ve her öğrenciye sunduğu kişiye özel yaklaşımdan alan LSI, Amerika Birleşik Devletleri’nin en güzel iklimlerinden birine sahip San Diego şehrinde de faaliyet göstermektedir. Masmavi Pasifik Okyanusu ve canlı şehir merkezi ile San Diego şubesi, dil öğrenimini unutulmaz bir deneyime dönüştürmektedir.

LSI San Diego, öğrencilerine konforlu ve donanımlı bir eğitim ortamı sunmak için ücretsiz Wi-Fi, bireysel çalışma odaları, bilgisayar odası, yemekhane, sınav merkezi, online eğitim imkanı, buzdolabı, mikrodalga fırın ve öğrenci salonu gibi olanaklar sunmaktadır. Maksimum 16 kişilik modern sınıflarda eğitim verilen okulda tüm ders materyalleri ücretsizdir. LSI San Diego, interaktif dersler aracılığıyla öğrencilerinin gelişimini aktif bir şekilde desteklemektedir.

LSI Dil Okulları, farklı dil becerilerini geliştirmek isteyen her yaştan öğrenciye hitap eden geniş bir program yelpazesi sunmaktadır. Genel İngilizce kurslarından akademik hazırlık programlarına, iş İngilizcesi kurslarından gençlere özel programlara kadar birçok farklı seçenek arasından seçim yapabilirsiniz.

LSI Dil Okulları ile dil öğrenimi, sadece dil becerilerinizi geliştirmenin ötesinde, farklı kültürleri keşfetme ve yeni insanlarla tanışma imkanı da sunmaktadır. LSI, dil öğrenimini keyifli ve unutulmaz bir deneyime dönüştürmeyi amaçlamaktadır.

LSI San Diego Dil Okulu Fiyatları

Amerika Birleşik Devletleri’nin en sıcak ve canlı şehirlerinden biri olan San Diego’da İngilizce dil eğitimi almayı mı düşünüyorsunuz? O zaman dil eğitimi fiyatlarının, seçtiğiniz kurs türüne, kayıt ücretine, konaklama seçeneğinize ve sürenize göre değişebileceğini bilmeniz önemlidir.

LSI San Diego eğitim programları, konaklama seçenekleri ve kayıt ücretleri hakkında detaylı bilgiyi aşağıdaki tablomuzda bulabilirsiniz. Tabloda, farklı kurs türleri, konaklama seçenekleri ve süreler için fiyat bilgileri yer almaktadır.

Dil Okulu Fiyatları

Katalog Fiyatıdır İndirimli Fiyat Al
OkulProgram2 Hafta8 Hafta12 Hafta16 Hafta24 Hafta36 HaftaKur
LSI (San Diego)
Eğitim
Genel İngilizce (20) 890 3400 4800 6400 8880 13320$
Akademik İngilizce 6060 8080 11160 16740$
PATHWAYS 6060 8080 11160 16740$
Yarı Yoğun İngilizce (25) 1010 3840 5460 7280 10080 15120$
İş İngilizcesi 1140 4320 6060 8080 11160 16740$
TOEFL / IELTS 1140 4320 6060 8080 11160 16740$
Yoğun İngilizce (30) 1140 4320 6060 8080 11160 16740$
Konaklama
Aile Yanı TK - BB560224033604480672010080$
Aile Yanı ÇK - BB*50020003000400060009000$
Aile Yanı TK YP720288043205760864012960$
Aile Yanı ÇK YP*630252037805040756011340$
Diğer
Kurye Ücreti 90 90 90 90 90 90$
Kayıt Ücreti 175 175 175 175 175 175$
Konaklama Kayıt Ücreti 150 150 150 150 150 150$

Sunulan Programlar

LSI San Diego Dil Okulu, öğrencilere en iyi İngilizce dil öğrenme deneyimini sunmayı hedefler. Eğitimlerin ilk gününde yapılan yazılı sınav ve sözlü mülakat ile seviyeniz belirlenir ve ihtiyaçlarınıza uygun bir sınıfa yerleştirilirsiniz. LSI’nin deneyim ve tecrübesi ile birleşen bu eğitim, hedeflerinize daha kolay ulaşmanızı sağlar. Genel ve Yoğun Kurslar, Genç Öğrenciler için Kurslar, Akademik Kurslar ve Sınav Hazırlık Kursları (IELTS, TOEFL, Cambridge) gibi çeşitli programlar sunulmaktadır.

Okulun Sunduğu Dil Eğitimi Programları:

Genel ve Yoğun Kurslar: Genel ve Yoğun Kurslar, grup ortamında dil eğitimi almanızı ve tüm dil becerilerinizi geliştirmenizi sağlar. Genel Kurs, öğrencilere 20 haftalık bir program olarak sunulurken, Yoğun Kurslar 25 ve 30 hafta olarak sunulmaktadır. Ayrıca, 10 haftalık öğleden sonra kurslarına da katılabilirsiniz. Öğleden sonra kursları, orta, orta üstü ve ileri seviye öğrenciler için uygundur. Bu kurslarla, tüm becerilerinizi eşit olarak gelirtirirsiniz. Ayrıca, farklı alanlarda uzmanlaşmayı seçebilirsiniz.

Genç Öğrenciler Kursu (6-17 yaş): Genç öğrenciler, San Diego’nun büyüleyici ortamında harika bir yaz tatili yaparken İngilizce öğrenebilirler. Program, iki farklı yaş grubuna göre farklı eğitimler sunar. 7-11 yaş aralığındaki öğrenciler, karışık yetenek sınıflarında sabah dersleri alırken, 12-17 yaş aralığındaki öğrenciler İngilizce dil eğitimi ve çeşitli aktivitelerle harmanlanmış bir programda eğitim görürler. San Diego, ABD’nin en iyi tatil destinasyonlarından biri olarak çocuklar ve gençler için rahat ve eğlenceli bir öğrenme deneyimi sunar.

Profesyoneller için İş İngilizcesi Kursları: LSI San Diego, iş hayatında olanlar ve iş İngilizcesine ihtiyaç duyanlar için özel olarak tasarlanmış eğitim programları sunmaktadır. Bu programlar; birebir İngilizce dersleri, özel geliştirilmiş İş İngilizcesi programları, yoğun iş hayatına sahip kişiler için Kompakt kurslar ve Mini Grup Executive İngilizce kursları olarak çeşitlendirilmiştir. LSI, öğrencilerin iyi bir dil eğitimi almalarını sağlarken iş hayatındaki meşguliyetlerini de göz önünde bulundurur. Eğitim süresince San Diego’nun canlı ve hareketli yapısının da tadını çıkarabilirsiniz.

Video

Sosyal Etkinlikler

LSI San Diego, öğrencilere dil eğitiminin yanı sıra çeşitli sosyal aktiviteler de sunar. Plaj partileri, sinema geceleri, rock konserleri, barbekü partileri, dans geceleri ve basketbol maçları gibi etkinliklerin yanı sıra, hafta sonu jet ski eğlencesine katılabilir, Miramar uçak gösterisini izleyebilir ve şnorkelle dalmayı öğrenebilirsiniz. Ayrıca, San Diego alışveriş gezisi, hayvanat bahçesi turu ve Las Vegas gezisi gibi etkinliklerle turistik yerleri keşfetme fırsatı bulabilirsiniz. Bu sosyal aktiviteler, dil eğitimi alan arkadaşlarınızla sosyalleşerek pratik yapmanıza ve bolca eğlenceli anı biriktirmenize olanak tanır.

LSI San Diego, şehir merkezindeki konumu sayesinde mağaza, restoran ve ulaşım hatlarına oldukça yakındır. Eğitim süresince, okula yürüme mesafesinde bulunan tarihi Symphony Hall’da düzenlenen temsilleri izleyebilir, Balboa Park’ta yer alan ve 4.000 canlıya ev sahipliği yapan dünyanın en büyük ve gelişmiş hayvanat bahçesi olan San Diego Zoo’yu ziyaret edebilir ve San Diego Bay’ın nefes kesici manzarasının keyfini çıkarabilirsiniz.

Konaklama Seçenekleri

Yabancı bir ülkede eğitim alırken konaklama, her yaştan öğrenci için büyük önem taşır. Konforlu ve tercihlerinize uygun bir konaklama, dil eğitimi sürecinizi unutulmaz bir deneyime dönüştürebilir. LSI San Diego Dil Okulu, öğrencilerine aile yanı, yurt ve residence olmak üzere çeşitli konaklama seçenekleri sunmaktadır.

Aile Yanı Konaklama

LSI San Diego, öğrencilerin tercihleri ve ihtiyaçları doğrultusunda güvenilir aileleri seçer. Bu konaklama tipi, Kaliforniya hayatını deneyimlerken Amerikan kültürünü tanımanıza olanak tanır. Ev konforunda konaklamak isteyen öğrenciler için ideal bir seçenektir.

Yurt Konaklama

Yurtlarda, dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilerle birlikte konaklayarak farklı kültürleri tanıma fırsatı bulabilirsiniz. Kültürel çeşitliliğin yoğun olduğu bu ortamda yeni arkadaşlıklar kurabilir ve İngilizcenizi sosyalleşerek geliştirebilirsiniz.

Residence Konaklama

Mahremiyetine önem veren ve daha özgür bir konaklama tercih eden öğrenciler için residence konaklama idealdir. Bu seçenek, derslerinize daha fazla odaklanmanızı sağlarken, San Diego’da özgürlüğün tadını doyasıya çıkarmanıza olanak tanır.

San Diego Şehri

Güney Kaliforniya’da, Amerika Birleşik Devletleri ile Meksika sınırında yer alan San Diego, Kaliforniya’nın en büyük ikinci, ABD’nin ise en büyük dokuzuncu şehridir. Bir sahil şehri olan San Diego, yıl boyunca güneşli olması nedeniyle yerel halk tarafından “Sun Diego” olarak anılır ve “Amerika’nın En Güzel Şehri” olarak da nitelendirilir. Kilometrelerce uzanan plajları, yılın her dönemi güneşli ve sıcak olan iklimi ve göz alıcı çölleri ile adeta bir rüya destinasyonudur. Şehir, ABD’nin en iyi tatil yerlerinden biri olarak bilinir ve canlı, hareketli yapısıyla dikkat çeker.

San Diego’nun cazibe merkezlerinden biri olan uzun kumsallarında masmavi okyanusun tadını çıkarabilir, sadece bir saatlik uzaklıktaki merkezlerde outdoor sporlarla ilgilenme sahip olabilirsiniz. Ayrıca, Büyük Kanyon, Los Angeles ve Las Vegas’a kolay ulaşım, Kaliforniya’da dil eğitimi almanın sunduğu avantajlardan biridir.

Uluslararası Öğrenci Oranı

LSI Dil Okulları, 8 ülkedeki 15 merkezinde her yıl binlerce uluslararası öğrenciye eğitim vermektedir. Eğitiminiz boyunca pek çok farklı millet, din ve ırktan öğrenci ile tanışma ve onlarla dil öğrenme deneyimini paylaşma fırsatına sahip olabilirsiniz.

LSI Dil Okulları’nı en çok Brezilya, İsviçre, İtalya ve Japonya’dan gelen öğrenciler tercih etmektedir. Türk öğrencilerin oranı ise merkeze göre değişiklik göstermekle birlikte genel olarak %8 civarındadır.

SOKAK GÖRÜNTÜSÜ

HARİTA