GENEL BİLGİLER

1948 yılında İngiltere’nin Bournemouth şehrinde kurulan Eurocentres dil okulları; Avrupa, Kuzey Amerika, Güney Afrika ve Avustralya’daki okullarıyla, öğrencilere aradıkları dil eğitimini sunmaktadır. Eurocentres’ın vizyonu, bir dil öğrenmenin kültürler arasındaki anlayışı arttıran eğlenceli, zenginleştirici ve kişisel bir deneyim olması gerektiğidir. Tüm Eurocentres okulları Eaquals ve British Council gibi bir veya daha fazla kuruluş tarafından akredite edilmiştir. 72 yıllık eğitim tecrübesiyle İngilizce ve Fransızca dillerinde eğitim vermektedir. Eurocentres öğretmenleri; deneyimli ve arkadaş canlısıdır. Eurocentres öğrencilerinin %87’si aldıkları eğitimi mükemmel olarak nitelendirmiştir.

Okul, “Amerika’nın en iyi şehri” olarak da bilinen San Diego’nun hareketli Gaslamp semtinde bulunmaktadır. Restoranlar, tiyatrolar, gece kulüpleri, mağazalar ve hediyelik eşya dükkanları ile San Diego Körfezi’nin kıyısında yer alan küçük bir cennet olan Seaport Village’a sadece 10 dakikalık yürüme mesafesindedir. Ayrıca San Diego, öğrencilerin okulda tanıştıkları diğer uluslararası öğrencilerle hafta sonu gitmek isteyecekleri Los Angeles’a oldukça yakındır. Eurocentres San Diego dil okulu size yüksek kaliteli eğitim, konaklama ve sosyal programlar sunar ve böylece gerçekten eşsiz bir deneyim yaşarsınız. Okul; geniş, aydınlık sınıflar ve son teknoloji öğrenme teknikleri ile donatılmıştır. Çalışma alanları ve ücretsiz Wi-Fi içeren ortak odalar öğrencilerin ders saatleri dışında da keyifli vakit geçirmesini sağlar.

EUROCENTERS SAN DIEGO DİL OKULU FİYATLARI

Eurocentres San Diego dil okulu, öğrencilerine sunduğu kaliteli eğitimi ve yılların tecrübesiyle San Diego’nun en çok tercih edilen dil okullarından birisidir. Amerika’da dil eğitimi almak isteyen öğrenciler için kaliteli ve ekonomik bir eğitim sunmayı amaçlamaktadır. Dil okulu ücretleri, seçilen kurs programına ve eğitim alacağınız süreye göre değişkenlik göstermektedir. Eurocentres ile San Diego’da İngilizce dil eğitiminizi daha ekonomik hale dönüştürebilirsiniz. Yıl içerisinde belirli dönemlerde Türkiye’ye özel promosyonlar yapılmaktadır. Aşağıda okulun sunduğu dil programlarını, konaklama, kayıt ve diğer tüm ücretlerini sizin için hazırladığımız tablodan inceleyebilirsiniz.

SUNULAN PROGRAMLAR

Eurocentres San Diego dil okulu, İngilizce öğrenmek isteyen öğrenciler için geniş bir kurs yelpazesi sunmaktadır. Her Eurocentres kursu, sınıf çalışmalarınızı desteklemek ve ilerlemenizi takip etmek için benzersiz bir çevrimiçi öğrenme platformuyla entegre edilmiştir. My.Eurocentres isimli öğrenme platformuna erişiminiz ilk gününüzden önce başlar ve okulunuzdan ayrıldıktan sonra bile devam eder. Portal, öğretmeninizin size testler verebileceği ve puanlarınızı kontrol edebileceği yerdir. İngilizce dil becerilerinizi geliştirmek için pratik egzersizlerle doludur.

Yeni Başlayanlar için İngilizce Kursu

İngilizce bilgisi başlangıç seviyesinde olan öğrenciler için tasarlanmıştır. Maksimum 14 kişilik sınıflarda, haftada 20 ders olarak eğitim verilmektedir. Öğrenciler tercihlerine göre ek dersler alarak haftada 25-30 derse kadar eğitim alabilir. Ek dersler öğleden sonraları sunulmaktadır. Başlangıç seviyesindeki öğrenciler, İngilizce dil becerilerinin yanı sıra iletişim becerilerini de sağlam temeller üzerine kurabilmektedir.

Genel İngilizce Kursu

Genel İngilizce kursunun amacı öğrencilerin İngilizce okuma, yazma, dinleme, konuşma ve iletişim becerilerini geliştirmektir. Öğrenciler, yeni başlayanlardan ileri seviyeye kadar tüm seviyelerde eğitim alabilirler. Sınıf mevcudu en fazla 14 kişi olmakla beraber, haftada 20 ders eğitim verilmektedir. Öğleden sonraları için ek dersler alınarak haftalık ders sayısı 25 veya 30 olabilmektedir. Eurocentres dil okulunun en popüler kurs programıdır.

Sınav Hazırlık Kursları

TOEFL, IELTS, TOEIC ve Cambridge sınavlarına öğrencileri özel olarak hazırlayan ve sınav stratejileri üzerine yoğunlaşan bir programdır. Uluslararası alanda geçerliliği olan bu sınavlar, eğitim ve iş hayatında önemli rol oynamaktadır. Öğrencilerin hedeflerine uygun olarak en iyi sonucu alması hedeflenmektedir. Seçilen sınav hazırlık kursuna göre haftada 20,25 veya 30 ders eğitim verilmektedir. Sınıf mevcudu maksimum 16 kişiden oluşmaktadır. Öğrencilerin direkt olarak sınav hazırlık kurslarına katılabilmeleri için minimum B1 seviyesinde İngilizce bilmeleri gereklidir.

İş İngilizcesi Kursu

İş İngilizcesi; uluslararası pazara katılmak, iletişim kurmak ve rekabet etmek için gereklidir. İş hayatında mükemmel bir İngilizce bilgisine sahip olmak, herhangi bir çalışanın kariyerinde başarı için hayati önem kazanmıştır. Bu nedenle İngilizce’nin önemi, yeni küresel iş piyasası çağında göz ardı edilemez. Program, minimum B1 İngilizce seviyesine sahip olan öğrencileri kabul etmektedir. Sınıflar maksimum 14 kişiden oluşmaktadır.

Ara Yıl İngilizce Kursu (Gap Year)

Uzun vadeli dil öğrenme planına sahip olan öğrenciler için idealdir. Programa 22 hafta ve daha üzerinde kayıt yaptırmak gereklidir. Kayıt olan öğrenci eğer isterse her 12 haftada bir farklı ülkedeki ya da farklı şehirdeki Eurocentres okuluna transfer olabilir. Her dil seviyesinden öğrenci programa katılabilmektedir.

Birebir İngilizce Kursu

Birebir İngilizce kursları, tamamen öğrencinin ihtiyaçlarına ve hedeflerine göre özelleştirilebilir kurslardır. Bu programda kişisel öğretmeninizle çalışarak; geliştirmek istediğiniz özel dil alanlarını ve becerilerini belirleyecek, birlikte kendi özel öğrenme programınızı oluşturacaksınız. Birebir özel dersler; dinleme, konuşma, okuma ve yazma becerilerini geliştirir, kelime dağarcığını genişletir ve size çalışma özgürlüğü verir.

VİDEO

SOSYAL AKTİVİTELER

Eurocentres San Diego dil okulu, dil öğrenmenin sınıf ile sınırlı kalmaması gerektiğine inanıyor. Sözlü iletişimde gelişme sağlamak için kültürü sağlam bir şekilde anlamak gerektiğini bilen San Diego dil okulu, öğrencilere çok çeşitli sosyal ve kültürel aktiviteler düzenlemektedir. Öğrenciler, San Diego’nun sunduğu sayısız manzara, etkinlik ve aktivitenin tadını çıkarması için teşvik edilir. Amaç; öğrencilerin keşif yapması, yeni arkadaşlıklar kurması ve İngilizce pratik yapmasıdır. San Diego Hayvanat Bahçesi, SeaWorld Tema Parkı, Old Globe Theater, Balboa Park gibi cazibe merkezlerine günlük geziler düzenlenmektedir.

Hafta sonları Los Angeles’a, Meksika’ya, Disneyland’e veya Las Vegas’a heyecan verici turlar planlanmaktadır. Öğrenciler, belirli günlerde yapılan plaj etkinlikleri ile kilometrelerce uzanan San Diego sahillerinde harika vakit geçirebilir. San Diego’da heyecan verici aktivitelerle bir İngilizce dil okulu arayan öğrenciler Eurocentres’ın tadını çıkaracaklar!

KONAKLAMA

Güvenli ve konforlu bir konaklama seçimi, yurtdışında dil eğitimi almanın en önemli parçalarından birisidir. Eurocentres San Diego dil okulu, öğrencilerin ihtiyaçlarına ve isteklerine uygun olabilecek farklı konaklama seçenekleri sunmaktadır. Aile yanı, rezidans ve paylaşımlı daire konaklaması sunulmaktadır. Konaklamaların hepsi güvenlidir ve devamlı olarak kontrol edilirler.
Aile yanı konaklamada, anadili İngilizce olan Amerikalı bir ailenin yanında kalırsınız. İngilizce pratik yapabilir ve Amerikan kültürünü daha yakından deneyimleyebilirsiniz. Aile yanında, öğrencinin sessiz bir çalışma ortamına sahip olabilmesi adına tek kişilik odalar mevcuttur.

Daha özgür hareket etmek isteyen öğrenciler ise rezidans veya paylaşımlı daire konaklamalarını tercih edebilir. ‘Pinnacle on the Park’ ve ‘Bay Pointe’ isimli paylaşımlı öğrenci daireleri tamamen mobilyalı olup bir oturma odası, iki banyolu iki yatak odası ve tam donanımlı bir mutfaktan oluşmaktadır. Tüm dairelerde en fazla dört öğrenci konaklayabilir ve veranda / balkon vardır. ‘Vantaggio Suits’ rezidansı ise üstün standartlarda tek ve çift kişilik konaklama seçenekleri sunmaktadır.
Eurocentres San Diego dil okuluna başvuru yaparken, ELT’nin size özel belirlediği bir danışman ile başvuru işlemlerini beraber yürütebilirsiniz. Bu süreçteki her türlü soru, görüş ve problemlerinizi ELT’ye ileterek çözüme ulaştırabilirsiniz. Başvurudan Amerika’ya gidene kadarki sürecin tamamında ve eğitiminiz esnasında ELT size her zaman destek olacaktır.

SAN DIEGO ŞEHRİ

Plajları, parkları ve sıcak iklimi ile tanınan San Diego, California kıyısında bulunan güzel bir şehirdir. Meksika sınırına oldukça yakın olan San Diego, California eyaletinin en büyük 2. şehridir. Şehirde; çarpıcı Balboa Park, ünlü San Diego Hayvanat Bahçesi’nin yanı sıra çok sayıda sanat galerisi, müze ve bahçe bulunur. 70 kilometrelik muhteşem sahil şeridi ile ünlüdür. Yıl boyunca süren mükemmel iklimi, dünyaca ünlü plajları, çarpıcı manzarası, birinci sınıf restoranları ve kültürel mekanları ile San Diego, Amerikan kültürünü güvenli ve canlı bir şehirde deneyimlemek isteyen uluslararası öğrenciler için ideal bir yerdir. San Diego dil okulları, California bölgesinde en çok tercih edilen seçeneklerden birisidir.

San Diego’da dil eğitimi almak; derslerden sonra kumlu plajlarda yürüyebileceğiniz, istediğiniz zaman yüzmeye gidebileceğiniz ve güneşin tadını çıkarabileceğiniz anlamına gelir. Dünyanın dört bir yanından gelen uluslararası öğrencilerle İngilizce öğrenme fırsatını kaçırmayın!

ULUSLARARASI ÖĞRENCİ ORANI

SOKAK GÖRÜNTÜSÜ

HARİTA