Sprachcaffe Dil Okulları

blank

Sprachcaffe Almanya Dil Okulu

1983 yılından beri faaliyet gösteren Sprachcaffe Dil Okulu, dünyanın çeşitli bölgelerinde dil eğitimi vermek üzere uzmanlaşmıştır. Almanca, İngilizce, İspanyolca, Çince, Arapça, Fransızca ve İtalyanca dilleri üzerinde uzman eğitici kadrosu ile uluslararası bir üne sahip zincir bir dil okuludur. Almanya Sprachcaffe dil okulları, Almanya’da dil kursuna gitmek isteyen öğrenciler için çok kapsamlı Almanca eğtim programları hazırlamaktadır.

Sprachcaffe’de yetişkinler, gençler ve iş uzmanlıkları üzerinde dil öğrenmek isteyen meslek sahipleri için eğitim seçenekleri bulunmaktadır. Dil eğitimini turlar sayesinde de vermektedirler. Sprachcaffe birçok kalite onayına sahiptir.

Uluslararası Akreditasyonlar

ISO 9001:2000 belgesi, British Council Akreditasyonu, ALTO, FDSV, ASILS, WYSE, FELTOM, English UK bu sertifikaları Sprachcaffe’ye layık görülen akreditasyonlardan bazılarıdır. Sprachcaffe Türkiye’de birçok kuruluşla ortak çalışmalar yürütmektedir. Bunlardan bazıları; YEDAD, YEDAB, UED, TEAG, EDUDER’dir.

Sprachcaffe Almanya

Sprachcaffe dil okullarının farklı ülkelerdeki eğitim merkezlerinin yanında Almanya’da Frankfurt ve Münih şehirlerinde merkezleri bulunmaktadır. Almanya’da Almanca dil eğitimi alacak öğrenciler bu merkezlerden dilediklerini seçerek eğitimlerine başlayabilirler.

Almanya’daki ilk merkezi 1983’de açılan kurs şehir merkezine oldukça yakındır. Haftada 30 derse kadar eğitim verilebilen merkezlerde dersler maksimum 15 öğrencinin bulunduğu sınıflarda devam ettirilir. Her ders yaklaşık 45 dakika sürer. Almanya’ya dil öğrenimi için gelen öğrenciler öğrenci yurtlarında veya aile yanında kalabilmekteler.

Sprachcaffe, öğrencilere derslere başlamadan önce eğitimini alacakları dilde hangi seviyede olduklarını belirleme amacı ile sınav yapıyor. Daha sonra öğrenciler kendi seviyelerine uygun olan programlarda eğitime başlıyorlar. Eğitim sırasında düzenli aralıklarda sınava tabi tutulan öğrencilerin ilerleme kaydedip kaydedemediği de bu sayede denetleniyor.  Eğitim sistemini sınıfla sınırlı tutmayan okul, dil kullanımını öğrencinin yaşamının her anına yayıyor. Yüksek standartlı eğitimler sırasında öğrencilere her ders için uygun materyaller sunuluyor. Çeşitli etkinlikler ve aktiviteler sayesinde öğrenciler öğrendiklerini pratikleştirme fırsatı yakalıyorlar. Sprachcaffe, her yaştan öğrenciye dil eğitimi veren bir okuldur.

blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank