Work and Travel Şirketleri

Work and Travel Şirketleri

ELT, Türkiye’deki Work and Travel öğrencilerinin çok büyük bir bölümü tarafından tercih ediliyor. Neden mi?

ELT’nin Work and Travel programında Türkiye’nin en çok tercih edilen birkaç şirketinden biri olmasının ardında yatan bazı önemli özellikleri var. Bunlardan hiç şüphesiz en önemlisi köklü ve çok prestijli bir kuruluş olmasının yanı sıra, Work and Travel programına öğrenci tercihlerini ön plana alarak büyük bir esneklik kazandıran hizmet anlayışıdır. Size neden ELT’yi tercih etmenin doğru bir karar olacağını daha iyi anlatabilmek için basit bir kontrol listesi (Check-list) hazırladık. Bu sayede ELT’yi diğer seçeneklerle daha iyi karşılaştırıp, gerçek farkları görebileceksiniz.

CHECK LIST

Şirketiniz sektöründe kendini kanıtlamış, güvenilir bir markaya sahip mi?

Evet. 2000 yılında kurulan ELT, yurtdışı eğitim ve kariyer danışmanlığı alanında Türkiye’nin en prestijli markalarından biridir ve binlerce öğrencinin farklı programlarla eğitim ve kariyer programlarına katılmasını sağlamıştır. ELT Work and Travel programında dünyanın en büyük öğrenci değişim program sponsorları ile ortak çalışmaktadır.

Şirketiniz verecek olduğu tüm hizmetleri sözleşme ile taahhüt ediyor, sizi güvenceye alıyor mu?

Evet. ELT tüm hizmet alanlarında müşterilerine sözleşme ile taahhütte bulunur ve güvence verir.

Şirketiniz size istediğiniz iş ve bölgeyi seçme imkanı veriyor mu?

Evet! ELT kayıt sözleşmesinde tercih ettiğiniz iş türlerini ve tercih ettiğiniz eyaletleri seçme imkanınız var. Ve bunu da Türkiye’nin en geniş içerikli iş listeleriyle destekliyoruz. ELT sizin tercihlerinize göre şekillenen bir Work and Travel olanağı veriyor.

Şirketiniz konaklama ihtiyacınız için size uygun bir çözüm öneriyor mu?

Evet! ELT olarak size konaklama konusunda istekleriniz ve tercihlerinize uygun bir danışanlık hizmeti veriyoruz. Zaten ELT Work and Travel programını tercih etmenizin en büyük gerekçelerinden biri de bu. Program sözleşmede de belirtildiği gibi, sizin tercih ve taleplerinize göre şekilleniyor. ELT’nin en önemli özelliklerinden biri her tür tercihe göre geniş seçenekler üretip sunabilen bir şirket olmasıdır. Dilerseniz konaklamasını işverenin sağladığı işlerimizi tercih edebilirsiniz. Ya da diğer birçok öğrencimiz gibi kendinize ev tutmayı tercih edebilirsiniz. Bu durumda da size çok doyurucu bir danışmanlık hizmeti vereceğiz.

Şirketiniz arkadaşlarınızla aynı yerde çalışabilmenizi sağlıyor mu?

Evet! ELT sözleşmenizde birlikte gidecek olduğunuz arkadaşlarınızın ismini yazmanız yeterli. ELT aynı işyerinde çalışmanızı sağlayacaktır.

Şirketiniz Amerikalı işverenlerle yüz yüze görüşüp doğrudan işe alınabileceğiniz iş fuarları düzenliyor mu?

Evet! Türkiye’nin en kaliteli Work and Travel iş fuarları ile her yıl çok sayıda ELT öğrencisi, Amerika’nın en popüler şirketleriyle doğrudan görüşerek işe alınıyor.

Şirketiniz oldukça karmaşık ve yorucu olan Work and Travel işlemlerinde size güçlü, kaliteli ve hızlı bir hizmet verebiliyor mu?

Evet! ELT bunu Türkiye’de en iyi yapan şirketlerden biridir. ELT Work and Travel programı boyunca tüm işlemlerinizi ELTON adı verilen interaktif bir internet programıyla yönetiyor. ELTON ile Work and Travel işlemlerinizin tümünü evinizden yönetebilecek, güncel ve geçerli iş listelerini, mevcut kontenjanlarını ve tüm detaylarını, ELT danışmanlarıyla aynı ekranda görebilecek, istediğiniz iş için doğrudan rezervasyon başvurusu yapabileceksiniz.

Şirketiniz size vize başvurusu aşamasında kaliteli bir danışmanlık hizmeti verebiliyor mu?

Evet! ELTON ile her şey online olarak gerçekleşiyor. Öğrencilerimizin vize başvurusu için gereken tüm belgeleri elektronik ortamda hazırlanıyor, dosyalanıyor ve öğrencimizin adresine postalanıyor. Vize randevuları istedikleri tarihlerde ELT tarafından alınan öğrencilerimiz, hazır dosyalarıyla vize başvurusu yapıyorlar.

Şirketiniz size özel hizmet üretip, size özel çözümler sağlayabiliyor mu?

Evet! ELT her öğrencisine doğrudan onunla ilgilenecek olan bir danışman atar ve öğrencilerimiz bütün işlemleri boyunca aynı danışmandan hizmet alırlar. Bu sayede öğrencilerimizi bireysel olarak tanıyıp, özel ilgi gösterebiliyoruz.

Şirketiniz vizeden red almanız durumunda ücret iadesi yapıyor mu?

Evet! ELT öğrencileri vizeden red almaları durumunda, hiçbir ücret kesintisi yapılmaz, ödemiş oldukları tüm program ücretini iade alırlar. Öğrencilerimizin bu hakları sözleşmeyle garanti altına alınmaktadır.

Şirketiniz size Amerika’da ihtiyaç duyabileceğiniz acil yardım desteği için bir güvence veriyor mu?

Evet! ELT ile Amerika’da da asla yalnız değilsiniz. Size özel olan linkinizden yazacağınız şikayet, istek ya da yardım mesajları, danışmanınız tarafından hemen işleme alınıyor ve gerekli işlemler başlatılıyor. Sponsor şirketle işbirliği içinde ELT her zaman yanınızda.