Ankara Work and Travel Şirketleri

Ankara Work and Travel Şirketleri

Work and Travel, Ankara’da ilk kez bir Ankara şirketi olan ELT ile tanıtıldı…

ELT, 2000 Yılından beri Ankara’nın en popüler Work and Travel şirketi oldu.

ELT Yurtdışı Eğitim Hizmetleri, 2000 yılında kurulmuş olan Ankara kökenli bir akademik danışmanlık şirketidir. 2003 yılından itibaren İstanbul ve İzmir şubelerinin de faaliyete geçmesiyle ulusal çapta hizmet vermeye başlayan ELT, yurtdışı eğitim danışmanlığı alanında Türkiye’nin en büyük ve prestijli kuruluşları arasında yer almaktadır.

ELT’nin kurucusu olan ve halen yönetimini üstlenen idari yetkililer yabancı dil eğitim sektöründe yıllarca deneyim sahibi olan uzmanlardır. ELT’nin önerdiği programlar bu tecrübe ve ilkelerle belirlenmekte, Türkiye öğrencisinin imkan ve ihtiyaçları göz önünde bulundurularak özenle seçilmektedir.

ELT Ankara, İngiltere ve ABD başta olmak üzere, dünyanın birçok ülkesinden çok sayıda üniversite, kolej ve dil okulunun resmi temsilciğini başarı ile yürütmekte, her yıl yüzlerce öğrencinin yurtdışında eğitim almasında ve kariyerlerini oluşturmasında kilit rol oynamaktadır. Türkiye’de başladığı günden beri Work and Travel programının Türkiye’deki en önemli şirketlerinden biri olan ELT, binlerce öğrenciyi de Work and Travel programıyla ABD’ye göndermiştir.

Eğitim kararları, kişilerin hayatlarına doğrudan tesir eden önemli kararlardır. Biz, ELT olarak, bu önemli görevin bilincindeyiz. Bu nedenle “Kariyer Danışmanlığı” alanında, öğrencilerimize doğru yönlendirmeler yapmayı ve sorumluluk almayı bir görev olarak görüyor, bu görevi en iyi biçimde yerine getirmek için elimizden geleni yapıyoruz.

ELT Ankara Öğrencisi olarak Türkiye’nin Prestijli Work and Travel fuarlarına Katılmaya Hak Kazanacaksınız!

ELT Ankara ile birbirinden farklı ve popüler Work and Travel iş fuarlarına katılarak, işverenlerinizle doğrudan iletişim kuracak, tüm bilgi ve detayları birinci elden öğrenerek, sorunsuz bir Work and Travel deneyimini garantiye alacaksınız. ELT iş fuarları, ELT’nin sponsorları tarafından sadece ELT öğrencileri için düzenlenir. ELT iş fuarlarına başka hiçbir şirketin öğrencileri alınmaz ve işverenler sadece ELT öğrencilerini işe alırlar.

ELT Ankara size aradığınız tüm Work and Travel iş seçeneklerini ABD Dışişleri Bakanlığına bağlı Resmi Sponsor Kuruluşlar denetim ve güvencesinde sunuyor! Hemen başvurun, en iyi iş seçeneklerinden yararlanın.

Work and travel programının en önemli aşamalarından biri olan işe yerleştirme aşamasında ELT öğrencilerine uzun yıllardır ortaklaşa hizmet vermekte olduğu ABD Dışişleri Bakanlığına bağlı resmi sponsor kuruluşları ile destek vermektedir. Tüm ELT işleri resmi sponsor kuruluşların denetim ve onayından geçmiş olarak öğrencilere sunulmakta, öğrenciler işverenleriyle yüz yüze görüştürülerek program güvenliği ve hizmet kalitesi en üst düzeye çıkartılmaktadır. ELT’nin sunduğu hiçbir iş seçeneği, ELT tarafından doğrudan bulunan ya da temin edilen işler değildir. ELT’yi tercih etmeniz için en önemli sebeplerden biri de bu güvenlik ve kalite unsurudur.
Detaylar için tıklayınız.

ELT Ankara size aradığınız tüm Work and Travel iş seçeneklerini ABD Dışişleri Bakanlığına bağlı Resmi Sponsor Kuruluşlar denetim ve güvencesinde sunuyor! Hemen başvurun, en iyi iş seçeneklerinden yararlanın.

Work and Travel programının en önemli aşamalarından biri olan işe yerleştirme aşamasında ELT öğrencilerine uzun yıllardır ortaklaşa hizmet vermekte olduğu ABD dışişleri Bakanlığına bağlı resmi sponsor kuruluşları ile destek vermektedir. Tüm ELT işleri resmi sponsor kuruluşların denetim ve onayından geçmiş olarak öğrencilere sunulmakta, öğrenciler işverenleriyle yüz yüze görüştürülerek program güvenliği ve hizmet kalitesi en üst düzeye çıkartılmaktadır. ELT’nin sunduğu hiçbir iş seçeneği, ELT tarafından doğrudan bulunan ya da temin edilen işler değildir. ELT’yi tercih etmeniz için en önemli sebeplerden biri de bu güvenlik ve kalite unsurudur.