GV Malta

GV Malta

GV Malta English Centre

GV Malta 1993 yılında kurulmuştur. Denize 150 metre uzaklıkta bir villada eğitim veren okul toplamda 100 öğrenci kapasiteli bir okuldur. Öğrencilere birebir hizmet verebilmek için öğrenci kapasitesini sınırlı tutan okul özel eğitim hizmetleri ile ön plana çıkmaktadır. Okulda eğitim veren öğretmenler her öğrencinin eşsiz bir eğitim süreci geçirmesi için seferber olmaktadır. Aynı zamanda bütün eğitmenler profesyonel düzeyde İngilizce eğitimi verebilecek sertifikalı kimselerdir. Sürekli mesleki gelişim ilkesini benimseyen eğitimciler metodlarını sürekli geliştirmektedirler. GV Malta, Feltom, EFL, Malta Milli Eğitim Bakanlığı, Malta Turizm Otoritesi ve Bildungsurlaub tarafından akredite edilmektedir. GV Malta tüm ülkelerden öğrenci kabul etmektedir. Neredeyse her ülkede temsilciliği bulunmaktadır.

Malta’nın Turistik Bölgesinde İngilizce Eğitimi

Okul son teknoloji eğitim imkanlarına sahiptir. Okulun tamamı sürekli havalandırılmaktadır. Öğrencilerin boş vakitlerini değerlendirebilecekleri ortak salonlar, internet cafe, televizyon odası, atıştırmalık ve içecek makineleri, ücretsiz kablosuz internet bağlantısı ve etüt sınıfları bulunmaktadır. Okul 14 bin kişilik nüfusa sahip ST. Paul Köyü’nde yer almaktadır. Köy olarak adlandırılmasına rağmen aslında turistik bir beldedir. Tekne sporları, dalış sporları gibi su aktiviteleri yerliler ve turistler tarafından yılın tüm zamanlarında gerçekleştirilmektedir. Malta’nın en iyi kumsalı burada yer almaktadır. St. Paul’s mağazalar, restoranlar, barlar, kafeler, bankalar ve sinemaları olan küçük bir tatil beldesidir.

GV Matla Dil Okulu

4-11 Yaş arası öğrenciler için İngilizce
Haftada 17 saat ders yapılan bu kurslarda konuşma ve iletişim becerileri üzerinde durulmaktadır. Daha çok oyunlar ve el sanatları eğitimleri üzerinden ilerleme sağlanmaktadır. Öğrenciler yaşlarına uygun eğitim metotları ile eğitime tabi tutulurlar. Eğer okuma ve yazma biliniyorsa buna uygun dersler yapılacaktır.

10-17 Yaş arası öğrenciler için Yaz Kampı
Öğrencilere derslerle beraber kamp, egzersiz, spor olanakları sunan bu programda veli izni gerekmektedir. Öğrenciler GV Konutunda konaklama yapacaklardır. Öğrenciler okul tarafından sürekli kontrol altında tutulurlar. Kampüste kahvaltı, öğle ve akşam yemeği sunulmaktadır. Öğrencilerin uygulaması gereken özel bir diyet programı bulunuyorsa okul bunu uygulayacaktır. Tam donanımlı iki, üç veya tek kişilik odalarda kalınabilir.

Yetişkinler için Kurslar
18 yaşından büyük her seviyeden öğrenci kabul edilmektedir. İletişim İngilizcesi, Genel İngilizce (Haftada 20 veya 30 saat), Akademik İngilizce ve özel ders seçenekleri bulunmaktadır. Her kurs öğrencinin ihtiyacına yönelik olarak düzenlenmektedir.

İngilizce Yeterlilik Sınavlarına Hazırlık
GV Malta English Centre öğrencileri KET, PET, FCE, CAE, CPE, IELTS, TOEIC, TOEFL, Abiturvorbereitung ve Baccalaureate yeterlilikleri için hazırlamaktadır. Her sınava göre değişik ders müfredatı sunulmaktadır. Günlük dersler, 4 ders Genel İngilizce ve 2 ders sınava özel olarak yapılmaktadır. Kurslar sınav tarihine göre başlar ve mümkün olan en hızlı gelişimi sağlamak üzere tasarlanmıştır. Kurs süresince öğrencinin gelişimi yakından takip edilmektedir.

GV Matla Language School Konaklama

GV Malta’da konaklama için ev sahibi aileleri tercih edebilirsiniz. Sınıf dışında da pratik yapmak için oldukça uygun olan bu seçenek Malta kültürünü tanımanıza da olanak sağlamaktadır. Konaklama hizmeti veren aileler GV Malta tarafından özenle seçilmiştir. Bu evler okula en fazla 30 dakikalık yürüme mesafesinde olacaklardır. Aile yanında konaklama seçeneğinin kendi içerisinde de özellikleri bulunmaktadır. Yarım pansiyon  (kahvaltı ve akşam yemeği), tam pansiyon (kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemeği), tek veya çift kişilik oda seçeneği, çarşaf ve havlu değişimi, çamaşırhane kullanımı, internet kullanımı, oda temizliği hizmeti, özel banyo ve duş, klima gibi ek seçeneklerin bulunduğu paketler olabilir.

Öğrenciler okula geldiklerinde başlangıç olarak yerleştirme testine tabi tutulurlar. Daha sonra istedikleri derse göre uygun olan sınıfa yerleştirileceklerdir.