Clubclass Dil Okulu Malta

Clubclass Dil Okulu Malta

Clubclass Malta

Clubclass Malta Dil Okulu, Malta’da hizmet veren, modern ve kapasitesine göre yüksek özellikler gösteren bir dil okuludur.

Swiegi’nin merkezinde yer alan okul, Paceville’ye 10 dakika yürüme mesafesinde yer alıyor. Okulun en önemli özelliği tatil kompleksi şeklindeki yapısı.

Geniş bir terası, açık yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu, fitness salonu, sauna ve jakuzi, restaurant, oyun salonu, tv odası mevcut.

Okulun konaklaması (Rezidans) merkezi bir yerde olup, St George Plajına, Paceville’ye ve St Julian’a yürüme mesafesindedir. Yol boyunca geçen otobüslerle Sliema’ya ve Valletta’ya gidilebilir.

Okulun konaklama seçenekleri ise apartman daireleri, residence, aile yanı, hostel ve öğrenci evleri. Öğrenciler tarafından en fazla tercih edilen konaklama seçeneği ise öğrenci evleri. Bunun sebebi ise diğer konaklama türlerine göre oldukça ekonomik olması, aynı zamanda okulun hemen karşı sokağında yer alması da öğrenciler için oldukça avantajlı. Bu öğrenci evlerinde talebe göre çift kişilik ya da üç kişilik odalarda kalınabiliyor. Her öğrenci evi toplamda 10 odaya sahip, 5 ortak banyosu ve ortak mutfağı bulunuyor.
Özellikle 24 hafta ve üzeri dil eğitimi almak isteyen öğrenciler için okulun konaklama dahil paket fiyatları oldukça uygun.

Clubclass Eğitim Bakanlığı tarafından onaylıdır ve resmi olarak Malta Turizm Otoriteleri tarafından Clubclass’ın yabancı öğrencilere İngilizce Kursları düzenleme yetkisi tanınmıştır. Clubclass sırasıyla FELTOM’un, ALTO’nun ve WYSE Seyahat Konfederasyonu’nun onaylı üyesidir. Onaylı üye demek, tüm öğretmenlerin ve kurumun yüksek kalite standartları ile düzenli olarak denetlenmesi ve konaklamanın belli bir standartta olması anlamına gelir.

Ancak tecrübelerimiz ve giden öğrenclerimizden de bildiğimiz üzere Clubclass’ın paylaşımlı konaklamaları çok konforlu olmayabiliyor, bu sebeple Clubclasss’ı fazla lüks aramayan, kalabalık oda paylaşımlarında sıkıntı yaşamayacak öğrencilerimizin daha çok tercih etmesini öneririz.

Clubclass İngilizce Kursları

Yetişkinler İçin Kurslar (+16)

 • Genel İngilizce
 • İş İngilizcesi
 • Sınav Hazırlık
 • Kapalı Gruplar
 • Özel Kurslar

Çocuklar için Kurslar (10-16)

 • 10-13 yaş arası çocuk grupları
 • 14-16 yaş arası çocuk grupları
 • Aile ve Çocuk Programı

Clubclass Malta Dil Okulu Fiyatları 2017 (İndirimli)

SüreÜcret
4 Hafta960 Euro
4 Hafta (11 Haziran – 28 Ağustos)1500 Euro
8 Hafta1540 Euro
8 Hafta (11 Haziran – 28 Ağustos)2140 Euro
12 Hafta2065 Euro
12 Hafta (11 Haziran – 28 Ağustos)2965 Euro
8 Hafta (11 Haziran – 28 Ağustos)3340 Euro

* Parantez içerisindeki tarihler yoğun sezonu belirtir, yoğun sezonda ücretler daha yüksektir. Clubclass Malta Dil Okulu fiyatlarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Yukarıdaki fiyatlara dahil olanlar:

 • Haftada 20 ders genel İngilizce
 • Dil eğitimi boyunca çift kişilik oda konaklaması
 • Eğitim materyalleri
 • Kayıt Ücretleri
 • Ücretsiz Sim Card
 • Jakuzi, Havuz, Sauna

Clubclass Konaklama Seçenekleri

Clubclass dil okulu malta

Hostel: Okulun karşısındaki yolda yer alır. Özel duşu olan 15 yatak odasına sahiptir, mutfak ortak kullanım alanıdır. Yatak odalarında vantilatör, telefon, TV, buz dolabı, ısıtıcı mevcuttur. Haftalık temizlik ve yatak, çarşaf değişimi yapılır.  Tek kişilik, çift kişilik ve en fazla üç kişilik odalar mevcuttur.

Clubclass malta

1 Yatak Odalı Apartman: Clubclass ile aynı binada yer alır. Apartmanda klima, banyo, mutfak, TV ve telefon yer alır. Haftalık temizlik, yatak, çarşaf ve havlu değişimi yapılır. Tek kişilik, Çift kişilik ve en fazla üç kişilik olarak tasarlanmıştır.

Malta Clubclass dil okulu

2 Yatak Odalı Apartmanlar: Clubclass ile aynı binada yer alır. Klima, banyo, mutfak, TV ve telefon mevcuttur. Haftalık temizlik, yatak, çarşaf ve havlu değişimi yapılır.

clubclass dil okulu

Rezidans Apartmanlar: Okulun karşısındaki yolda yer alır. 3-4 yatak odalı 2-3 banyolu seçeneklerdir.  Mutfak, TV, telefon Rezidanstaki öğrenciler tarafından ortak kullanılır. Ekonomik Rezidans Daireler tek kişilik, çift kişilik ve en fazla üç kişilik olarak tasarlanmıştır. Haftalık temizlik, yatak, çarşaf ve havlu değişimi yapılır.

Clubclass Dil Okulu Malta

Öğrenci Evleri: Okulun karşısındaki yolda yer alır. Her ev 10 adet paylaşımlı yatak odasına ve bir adet mutfağa sahiptir. Yatak odalarında vantilatör bulunur. Yatak odasında en fazla 3 yatak bulunur.  Haftalık temizlik, yatak, çarşaf ve havlu değişimi yapılır.

malta dil okulları, malta dil okulu

Aile Yanı Konaklama: Bu seçenekte Clubclass öğrencileri, özenle seçilmiş ve okula yürüme mesafesindeki ailelerde konaklarlar. Aile yanı seçeneğinde 3 öğün yemek verilir. Kahvaltı ve Akşam yemeği evde, öğlen yemeği de paket olarak öğrenciye sunulur. Haftalık çamaşır yıkama, çarşaf vs değişikliği dahildir. Aile yanı seçeneğinde Tek kişilik, çift kişilik ve en fazla üç kişilik seçenekler mevcuttur. Superior seçenekte tek kişilik oda ve özel duş da yer alır.