IBS International Business School

Macaristan’ın başkenti Budapeşte‘de ve Avusturya’nın başkenti Viyana‘da olmak üzere 2 ayrı kampüsü bulunan IBS Business School özellikle İşletme, Yönetim, Uluslararası İlişkiler bölümlerinde lisans ve yüksek lisans yapmak isteyen öğrenciler için üst düzey bir üniversitedir.

***IBS – İNGİLTERE BUCKINGHAM ÜNİVERSİTESİ DİPLOMASI VERİYOR***

IBS, University of Buckingham işbirliği ile hazırladığı programlardan başarı ile mezun olan öğrencilere, hem İngiltere University of Buckingham diploması hem de Macaristan (Avrupa Birliği) diploması veriyor.

IBS Budapeşte (*Yeni Kampüs*)

Budapeşte’de merkezi konumda bulunan IBS, İngilizce Hazırlık, Lisans ve Yüksek Lisans programlarıyla uluslararası öğrencilerin Macaristan’da en çok tercih ettiği üniversitelerden biridir. 60 farklı ülkeden 1300’den fazla öğrenciye ev sahipliği yapan IBS, %40’lık uluslararası öğrenci oranıyla çok uluslu bir ortamda eğitim alma imkanı sunar.

Dünya çapında saygın bir işletme okulu olan IBS, tüm Lisans ve Yüksek Lisans programlarını İngiltere’deki Buckingham Üniversitesi işbirliği ile hazırlamıştır. Bu sayede, IBS diploması global iş piyasasında da büyük kabul görmektedir.

Modern kampüs binalarında eğitim veren IBS, öğrencilerine yurt olanağı da sağlamaktadır. En önemli avantajlarından biri ise, öğrencilerin üçüncü yıllarında uluslararası bir şirkette staj yaparak eğitimlerini tamamlamalarıdır. Bu uygulama, öğrencilerin teorik bilgilerini pratiğe dökmelerine ve iş deneyimi kazanmalarına olanak tanır.

IBS International Business School, Macaristan’da yüksek kaliteli ve avantajlı bir eğitim almak isteyenler için ideal bir seçimdir.

IBS Viyana

Budapeşte’ye göre çok daha yeni olan IBS Viyana kampüsü, Buckingham Üniversitesi işbirliği ile hazırlanan Master programlarını sunmaktadır.  Dünyanın en yaşanılabilir şehirlerinden biri seçilen Viyana’da İngilizce lisans eğitimi sırasında boş zamanınızı Almanca eğitim alarak değerlendirebilirsiniz. İngilizceniz yeterli değilse, IBS Budapeşte’de İngilizce hazırlık eğitimi alarak, sonraki yıl Viyana’ya geçiş yapabilirsiniz.

IBS'te Yüksek Lisans – Master

IBS’de yüksek lisans yapmak, hem zaman hem de maliyet açısından birçok avantaj sunar. IBS yüksek lisans programları bir yıl sürer ve üç sömestr halinde düzenlenir. Bu sayede, daha kısa sürede yüksek lisansınızı tamamlayabilir ve iş hayatına hızlı bir şekilde giriş yapabilirsiniz.

IBS master fiyatları da oldukça avantajlıdır. Program ücretini dilerseniz peşin, dilerseniz de iki taksit halinde ödeyebilirsiniz.

TOEFL veya IELTS gibi sınav sonuçlarınız yoksa endişelenmeyin. IBS’in kendi İngilizce yeterlilik sınavını ELT ofislerinde alarak seviyenizi belirleyebilirsiniz.

IBS’de yüksek lisans yaparak, hem zamandan hem de paradan tasarruf edebilir, uluslararası bir diploma alabilir ve geleceğinize yatırım yapabilirsiniz.

Bölümler ve Fiyatları

Önkayıt Ücreti (AB vatandaşı olmayanlar için): € 900
Başvuru Ücreti: € 100

IBS BUDAPEŞTE KAMPÜS

Bölümler

Süre (Sömestr)Ücret (Yıl/Euro)Başlangıç
Hazırlık Programı
İngilizce Hazırlık Programı (Eylül ve Şubat Başlangıç)2€ 5.500Eylül / Şubat
Lisans Bölümleri – BSc (İngilizce)
Kurumsal Finansman (BSc in Corporate Finance)6€ 7.400Eylül / Şubat
İşletme (BSc in Business Management)6€ 7.400Eylül / Şubat
İşletme ve Pazarlama (BSc in Business Management with Marketing)6€ 7.400Eylül / Şubat
İnsan Kaynakları ve İşletme Psikolojisi (BSc in Business Management with HRM and Business Psychology)6€ 7.400Eylül / Şubat
İşletme ve Diplomasi Çalışmaları ( BSc in Business and Diplomatic Studies)6€ 7.400Eylül / Şubat
İşletme ve Turizm ( BSc in Business Management with Tourism)6€ 7.400Eylül / Şubat
İşletme ve Sanat Yönetimi ( BSc in Business Management with Arts)6€ 7.400Eylül / Şubat

IBS BUDAPEŞTE ve DUBLIN KAMPÜS

Bölümler

Süre (Sömestr)Ücret (Yıl/Euro)Başlangıç
Lisans Bölümleri – BSc (İngilizce)
Uluslararası İşletme ve Ekonomi (BSc in International Business Economics)8€ 7.400Eylül
İşletme ve Yönetim (BSc in Business Administration And Management)7€ 7.400Eylül
Pazarlama – Dijital Medya (BA in Marketing – Digital Media)7€ 7.400Eylül
Psikoloji (BA in Psychology)6€ 7.400Eylül

IBS BUDAPEŞTE KAMPÜS

Master Bölümleri – MSc (İngilizce)

Süre (Sömestr)Ücret (Yıl/Euro)Başlangıç
IBS’te Master 1 yıldır, 1 yılda 3 sömestr olarak ders görülür.
Finansal Yönetim (MSc in Strategic Finance)1 yıl5.900 X 2 = 11.800 €Eylül / Şubat
İnsan Kaynakları Yönetimi (MSc in Strategic Human Resource Management)1 yıl5.900 X 2 = 11.800 €Eylül / Şubat
Stratejik Pazarlama (MSc in Strategic Marketing)1 yıl5.900 X 2 = 11.800 €Eylül / Şubat
Uluslararası Yönetim (MSc in Strategic International Management)1 yıl5.900 X 2 = 11.800 €Eylül / Şubat
Master in IT For Business Data Analytics1 yıl5.900 X 2 = 11.800 €Eylül / Şubat
Master in Strategic Data Driven Management (MBA)1 yıl6.200 X 2 = 12.400 €Eylül

IBS VİYANA KAMPÜS

Master Bölümleri – MSc (İngilizce)

Süre (Sömestr)Ücret (Yıl/Euro)Başlangıç
IBS’te Master programları bir yıldır. Bir akademik yılda üç sömestr olarak ders görülür.
Uluslararası Yönetim ( MSc in International Management)1 yıl5.900 X 2 = 11.800 €Eylül / Şubat

Neden IBS International Business School'da Eğitim Almalısınız?

IBS International Business School, Macaristan’ın büyüleyici başkenti Budapeşte ve Avusturya’nın kültür merkezi Viyana’da bulunan, tam anlamıyla uluslararası bir eğitim kurumudur. Lisans ve Yüksek Lisans programlarıyla geniş bir yelpaze sunan IBS, size hem akademik başarı hem de global bir bakış açısı kazandırmayı hedefler.

Peki, neden IBS’i tercih etmelisiniz? İşte IBS’i tercih etmeniz için bazı önemli nedenler:

İngiltere veya İrlanda Diploması ile Avantajlı Kariyer: IBS’ten mezun olduğunuzda, Macaristan diplomasının yanı sıra İngiltere’den The University of Buckingham veya İrlanda’dan Dublin Business School tarafından verilen ikinci bir diplomayı almaya hak kazanırsınız. İki diplomaya sahip olmak, dünya çapındaki iş piyasasında size önemli bir avantaj sağlayacak.

Uygulama Odaklı Eğitimle İş Hayatına Hazırlanın: IBS, teorik bilgiler ezberlemek yerine, öğrencilerin gerçek iş hayatında ihtiyaç duyacakları becerileri geliştirmeye odaklanır. Deneyimli öğretim kadrosu sayesinde, öğrenciler kritik düşünce yeteneğine ve iş dünyasının aradığı yetkinliklere sahip olur.

Küçük Sınıflarda Etkili Öğrenim: IBS’de kalabalık amfilerde kaybolmazsınız. En fazla 12 kişilik interaktif sınıflarda eğitim görür, hocalarınızla birebir iletişim kurma imkanı yakalarsınız. Bu sayede sorularınıza rahatça cevap bulabilir, aktif katılımla öğrenimi gerçekleştirirsiniz.

Küresel ortam, uluslararası deneyim: IBS, uluslararası öğrenci ağı ile 100’den fazla ülkeden arkadaş edinebilirsiniz. Bu sayede farklı kültürleri deneyimlerken, geleceğin iş dünyasında size fayda sağlayacak uluslararası bir ağ kurma fırsatı yakalarsınız. Erasmus+ programı sayesinde 21 ülkedeki 62 ortak üniversitede değişim öğrencisi olarak eğitim de alabilirsiniz.

Destekleyici Ortam ve Öğrenci Memnuniyeti: IBS’de kendinizi asla yalnız hissetmezsiniz. IBS öğrencilerine özel Öğrenci Danışmanlığı hizmeti sunmakta. Akademik ya da kişisel herhangi bir konuda destek alabilir, sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz. Okul, öğrenci memnuniyetine önem vermekte ve hemen her konuda öğrenci görüşünü almaktadır.

Uygun Maliyetli Eğitim: Macaristan’da eğitim ve yaşam masrafları, İngiltere gibi diğer Avrupa ülkelerine kıyasla çok daha ekonomiktir. IBS’in sunduğu burs imkanları ile kariyer hedeflerinize daha kolay ulaşabilirsiniz.

SOKAK GÖRÜNTÜSÜ

HARİTA