Toronto School of Management (TSoM)

Toronto School of Management (TSoM), dünya standartlarında eğitim fırsatları sunan bir okuldur. TSoM, iş dünyasına adım atmak isteyenlere, farklı sektörlerde uzmanlaşmış eğitmen kadrosuyla ve son teknolojik ürünleri kullanarak interaktif eğitim programları sunar.

Toronto School of Management yüzden fazla kariyer odaklı programın bulunduğu bir kolejdir. Programların çoğu Amazon Web Services, Tableau, Oracle Hospitality ve daha birçok endüstri partneri tarafından desteklenmektedir. Program içerikleri, alanında yetkin profesyoneller tarafından hazırlanır.

Kanada, dünya çapında bilinen yüksek eğitim standartları, zengin iş imkanları ve kültürel varlıkları ile öne çıkan bir ülke. Toronto School of Management (TSOM), Kanada’nın önde gelen öğretim kurumlarından biridir. TSOM, sektör deneyimine sahip, teori ve pratiği harmanlamış öğretim kadrosuna sahiptir ve öğrencilerine dünya standartlarında eğitim sunar.

Kanada’nın iş dünyasının merkezi olan Toronto’da bulunan TSOM, öğrencilerine uluslararası bir bakış açısı kazandırmak için kültürel çeşitlilikten faydalanır. Kanada’da eğitim almak, kayireniz açısından birçok fırsat sunar ve TSOM’da öğrenciler bu fırsatlardan sonuna kadar yararlanır.

TSoM mezunları, almış oldukları derslerin kredilerini bir devlet koleji olan Niagara College-Toronto’ya aktararak Undergraduate Diploma in Business – General programına devam edebilir ve devlet kolejinde eğitim alan öğrencilerin haklarından yararlanmaya başlayabilirler.

Mezuniyetlerinden sonra istihdam oranları da oldukça yüksek olan Toronto School of Management (TSoM) aynı zamanda birçok ödüle sahiptir.

Siz de TSOM’da yerinizi alarak, Kanada’da harika bir eğitim deneyimi yaşayabilirsiniz.

Başvuru ve Kabul Şartları

Toronto School of Management diploma ve sertifika programlarına başvurmak isteyen adayların 18 yaşını doldurmuş olması gerekir. Lise diploması ve/veya üniversite diploması başvurulacak programa göre istenirken, aday öğrencinin İngilizce dil yeterliliğini belgelemesi gerekmektedir. IELTS ya da dengi bir yeterlilik belgesi geçerli olacaktır.

Toronto School of Management Bölümleri ve Fiyatları

PROGRAMLAR2023 Fiyat- Day Time2023 Fiyat-Day Time (Burslu Tutar)2023 Fiyat-Evening2023 Fiyat-Evening (Burslu Tutar)
BUSINESS
Diploma in Business Administration Co-Op (66 Hafta)12,495$10,100$12,495$8,000$
Diploma in Business Management Co-Op (109 Hafta)20,250$15,250$20,250$13,250$
Diploma in Business Management (76 Hafta)14,745$14,250$14,745$12,250$
Diploma in Digital Business Management Co-Op (97 Hafta)20,250$13,750$20,250$10,740$
Diploma in Digital Marketing Specialist Co-Op (51 Hafta)14,745$12,250$  
Certificate in Business Essentials Co-Op (31 Hafta)9,750$6,750$9750$5,750$
Certificate in General Business Management (34 Hafta)  19,250$10,750
HOSPITALITY AND TOURISM
Diploma in Hospitality and Tourism Management Co-Op (66 Hafta)12,500€10,100$12,500$8,000$
Advanced Diploma in Hospitality and Tourism Management Co-Op (109 Hafta)20,250$15,250$20,250$12,250$
Advanced Diploma in Hospitality and Tourism Management (78 Hafta)17,995$14,250$17,995$11,250$
Certificate in Customer Service Excellence Co-Op (31 Hafta)9,750$6,750$9750$5,750$
Diploma in Fundamentals of Hospitality and Tourism Co-Op (94 Hafta)  15,995$10,740$
BIG DATA
Diploma in Data Analytics Co-Op (52 Hafta)14,925$13,250$  
ACCOUNTING
Prepatory Course for ACCA Examination (115 Hafta)18,100$14,590$  
INFORMATION TECHNOLOGY
Diploma in Cybersecurity Specialist Co-Op (51 Hafta)14,745$13,250$  

*Okul fiyatlarına kitap ve kayıt ücretleri dahildir ve fiyatlar yıllıktır.

*Burs almaya hak kazanan öğrencilerin Toronto School of Management’a karşı sorumluluğu bulunur ve Toronto School of Management’ı temsil ederler ve mezuniyetlerinden sonra bulunduğu yerde sosyal yardımlara ve mezun toplantılarına katılması gerekir.

Neden Toronto School of Management

Toronto School of Management (TSoM), 100’den fazla Co-op partneri ile sunduğu Co-op programlarıyla öğrencilerine önemli markaların bünyesinde sektörel tecrübe kazandırarak, Kanada’da iş yaşamını deneyimleme imkânı sunmaktadır.

Programların pek çoğu Amazon Web Services, Tableau, Oracle Hospitality, QuickBooks, CompTIA, Digital Marketing Institute, Knowledge Matters, Perlego ve Trailhead (Salesforce) gibi tanınmış Endüstri Öğrenim Ortakları tarafından desteklenmektedir.

TSoM, öğrencileri için en yüksek kalitede öğrenme ve kaynak sağlamaya kendine misyon edinmiştir. Program içeriğini güçlendirmek için birçok tanınmış ve küresel endüstri öğrenme ortağıyla kesintisiz çalışmalar yürütmektedir. Bu, öğrencilerin, en güncel eğitimi almalarını ve kariyerlerinin geleceğe dönük olmasını sağlar.

TSoM mezunları, almış oldukları derslerin kredilerini, bir devlet koleji olan Niagara College-Toronto’ya aktararak Undergraduate Diploma in Business – General programına devam edebilir ve devlet kolejinde eğitim alan öğrencilerin tüm haklarından yararlanabilir.

TSoM’un eğitim kalitesi, Association of Chartered Certified Accountants (ACCA) tarafından Altın Öğrenim Ortağı ile tescillenmiştir. TSoM, Kanada’da bu prestijli konumu kazanmış tek eğitim kurumudur. Okul, muhasebe eğitiminde en yüksek standartlarda eğitim vermeyi taahhüt etmektedir.

TSOM öğrencileri, University Canada West ve Yorkville Üniversiteleri lisans, işletme bölümlerine kredi transferleri yapabilmektedir.

TSOM dijital işletme, dijital pazarlama, sibergüvenlik ve data analizi bölümleri en fazla rağbet gören bölümlerdir.

TSoM, eğitim kalitesi ve öğrenci memnuniyetiyle bugüne kadar bir çok önemli ödülü almaya hak kazanmıştır. Okula verilen ödellerden bazıları:

  • Fair’in 2022 Eventeer Ödülleri’nde üçlü yarışmacı olarak kabul edilme
  • Toronto Star okuyucuları tarafından üst üste iki yıl ‘En İyi Yetişkin Eğitimi’ ve ‘En İyi İş ve Kariyer Eğitimi’ ödülü
  • 2021 Çalışma Portalı Küresel Öğrenci Memnuniyeti Ödülleri’nde ‘Bölgesel Kazanan’
  • Corporate Vision tarafından “Eğitim ve Öğretim Ödülleri”nde “Doğu Kanada – En Yenilikçi Yönetim Programı Okulu”
  • ‘ST Yıldız Meslek Yüksekokulu’ kategorisinde prestijli ‘Yıldız Ödülleri’ finalisti
  • Corporate Vision tarafından ‘Eğitim ve Öğretim Ödülleri’nde Ontario’daki ‘En İyi Ağırlama ve Turizm Ortaöğretim Sonrası Eğitim Kurumu’
  • Profesyonel Hizmetlerde Yetişkin Eğitimi kategorisinde ‘Elmas Kazanan’
  • Fantastik bir site örneği olarak 2020 Web Ödülleri’nde Eğitim sektörü içinde ‘Üstün Web Sitesi’

Konaklama

Toronto School of Management’ın kendine ait yurdu bulunmamaktadır. Okul bünyesinde bir konaklama hizmeti olmasa da okulun Off-campus Housing takımı anlaşmalı oldukları konaklama sağlayıcılarla öğrencilerin Toronto’da kalacağı yer seçeneğini güven ve tecrübe içinde her bütçeye uygun şekilde gerçekleştirir. Öğrenciler, paylaşımlı dairede oda, öğrenci rezidansı, aile yanı ve kiralık ev gibi konaklama seçeneklerine sahiptir.

Video

Toronto'da Yaşam

Toronto, Ontario eyaletinin başkenti ve Kanada’nın en kalabalık nüfusa sahip şehridir. 2021 verilerine göre yaklaşık 3 milyon insanın yaşadığı Toronto aynı zamanda Kuzey Amerika’nın da dördüncü büyük kentidir. Toronto nüfusunun yarısını göçmenler oluşturur. Dolayısıyla şehirde her kültürün ve dilin etkilerini görmek de mümkündür. Toplu taşıma ve ulaşım ağı gelişmiş olan Toronto; suç oranları düşük olan hayli güvenli bir şehirdir. Ottawa ve Montreal şehirlerine ortalama 4,5 saat ve Niagara Şelalelerine 1,5 saat mesafede olan Toronto aynı zamanda Ontario Gölü’ne de komşudur. Yaşam standartlarının oldukça yüksek olduğu Toronto hem iyi bir eğitim almak hem de farklı kültürleri tanımak ve kısa mesafelerde eğlenceli deneyimler kazanmak için en iyi seçeneklerden bir tanesidir.

Özgürlüklerin ülkesi Kanada’nın en güzel şehirlerinden birinde yaşamayı deneyimleyebilmek büyük bir ayrıcalıktır. Bu ayrıcalığı yaşarken bir taraftan da kendinizi profesyonel hayata hazırlıyor olmak ise sizin farkınızı ortaya koyacak. Öğrenci nüfusunun da fazlalığıyla her bütçeye göre restoran, kafe, barlar bulabileceğiniz gibi operadan, jazz konserlerine birbirinden farklı sanat etkinliklerine ve spora kadar her türlü alanda envai çeşit etkinliği de takip edebilirsiniz. Yapmak istediğiniz ya da aklınızdan geçen şeylere ister öğrenci ister çalışan olun ulaşabilmeniz mümkün. Çalışma izniniz ile de okul dönemlerinde part-time tatillerde full-time çalışarak yaşam masraflarınızı karşılayabilir, hatta okul ücretinizin bir kısmını da ödeyebilirsiniz. Toronto, Ontario gölüne bakan manzarası, güler yüzlü insanları, yüksek kalitede eğitimi ve sosyal olanaklarıyla sizi bekliyor.

Toronto School of Management ile “ayakları yere basan başarılı bir geleceğe” siz de gecikmeden adım atın.

SOKAK GÖRÜNTÜSÜ

HARİTA