ELS

ELS

ELS DİL OKULLARI – KANADA

ELS Dil Okulları, uluslararası dil okulları arasında prestijli bir yere sahip olması, dil eğitiminin ardından Kanada’da üniversite eğitimi almak isteyen öğrencilere yönelik çalışmaları ile öne çıkan zincir bir dil okulu kuruluşudur. 12 farklı seviyede eğitim veren ELS Dil okulları, eğitimini en üst seviyede tamamlayan öğrenciler için anlaşmalı olduğu üniversitelere başvuru asistanlığı da yapmaktadır.

ELS Language Centers’da en fazla 15 kişilik sınıfları ile eğitiminizi daha özel bir şekilde tamamlayabilrsiniz.

ELS CANADA 

ELS, Toronto ve Vancouver’daki dinamik şehir koşulları ve üniversitelerle olan bağlantıları ile bu iki yaşam kokan şehri deneyimlemenize, hem doğu  hem de batı yakasının kültürünü tanımanıza olanak sağlar ve öğrencilerine bu iki popüler şehirde eğitim alma imkanı sunar.

ELS TORONTO

Ontario eyaletinin başkenti olan Toronto, Kanada’nın en büyük şehir ve aynı zamanda ticaret merkezidir. Çoğunlukla İngilizce konuşulan Toronto Kanada’nın ve dünyanın en güvenli şehirlerindedir. Aynı zamanda Niagara şelalaeri bağlantısıyla Amerika’ya çok yakındır.

Toronto’nun merkezinde yer alan ELS Dil Okulu, Toronto’nun en büyük alışveriş merkezi olan Eaton’s Centre’a sadece 5 dakika yürüme mesafesinde, King Street metro istasyonuna sadece 1 dakika uzaklıktadır.

ELS VANCOUVER

Batı yakasının en güzel merkez şehirlerinden Vancouver , doğal güzellikleri ve kozmopolit yapısıyla ön plana çıkmaktadır. Amerika kıtasının en önemli film üretme merkezlerinden olan Vancouver, aynı zamanda bir çok olimpiyat ve spor etkinliğine ev sahipliği yapmıştır. Şehirde İngilizcenin yanı sıra Fransızca ve farklı dillerde konuşulur.

ELS Dil Programları

  • Semi intensive
  • General English
  • English for business
  • Akademik İngilizce
  • IELTS ve TOEFL
ELS Dil Okulu Fiyat Listesi
8 hafta12 hafta20 hafta32 Hafta
3.925 CAD5.505 CAD8.785 CAD13.245 CAD

ELS Konaklama

Toronto ve Vancouver lokasyonunda tam ve yarım pansiyon aile konaklaması sunan ELS Dil Okulları, aynı zamanda tek kişilik konaklama olanakları da sağlamaktadır. Öğrenci rezidansına göre daha hesaplı olan aile yanı konaklamalar, hem okul hem de yerel idare tarafından kontrol edilir ve aileler uzun yıllardır yabancı öğrenci ağırlama deneyimine sahiptir.

Aynı aile yanında birden çok öğrenci kalabileceği gibi bu evlerde konaklayan öğrencilerimiz farklı milletlerden öğrenciler ile de İngilzice pratiği yapma ve aynı evde yaşama deneyimi elde ederler.