British Study Centers Edinburgh

British Study Centers, İngiltere’de 6, Dublin’de bir ve İskoçya’da bir şubesi olan, köklü dil okullarından biridir. Eğitimde gelişimi prensip olarak edinmiş, öğrencilerine geniş kurs yelpazesi sunan bir dil okuludur.

British Study Centers Dil Okulu, İskoçya’da Edinburgh şehrinde yer alıyor. Edimburgh şehri tarihi bir kalenin etrafına inşa edilmiş bir şehir olduğu için öğrencilere dil eğitiminin yanı sıra ülkenin kültürünü hissetme fırsatı da veriyor.
British Study Centers, 2002 Yılından bu yana Edinburgh’un merkezinde yer alan şık binasında hizmet vermektedir.

Okul bünyesinde TOEFL, IELTS Hazırlık, Genel İngilizce, Yarı-yoğun ve Yoğun İngilizce, +50 yaş grubu öğrenciler gibi çeşitli kurslar açıyor ve her pazartesi yenilenen sınıflarda isteğinize göre bir eğitim seçip kayıt olabiliyorsunuz.

Okul binasında öğrencilerin vakit geçirebileceği geniş çalışma alanları,kütüphane bulunmaktadır. Bunun dışında geniş sınıflarda interaktif tahtalar kullanılarak öğrencilerin derse adaptasyonlarını arttırmak amaçlanmaktadır.

Konaklama seçenekleri arasında yurt ve aile yanı konaklamalar mevcut. Yurt konaklamalar okula 30dakika yürüme mesafesinde, otobüsle ise sadece 10 dakika sürmektedir. Ayrıca özel oda içi banyo seçeneği bulunan odaları tercih edebilirsiniz. Paylaşımlı mutfaklarda ortalama 6 kişi aynı anda yemek yapabilmektedir. Odalar tek kişiliktir, bulunduğu bölgede market ve kafeler bulabilirsiniz.

British Study Centers’tan Görüntüler

British Study Centers
British Study Centers
British Study Centers
British Study Centers
British Study Centers
British Study Centers
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank