Yurtdışında dil eğitimi almak isteyen öğrencilerin en çok merak ettiği konular arasında İrlanda’nın en iyi dil okulu listesi yer almakta. İrlanda dil okulu fiyatları da en çok araştırılan konular arasında. İşte, İrlanda’nın en iyi dil okulları

Siz de İngilizcenizin yetersizliğinden şikayet edip İrlanda’da dil okuluna gitmek istiyor ancak hangi dil okulunu seçeceğinize karar veremiyor musunuz? Bu liste tam size göre! Sizler için İrlanda’daki en iyi İngilizce dil okullarını derledik. İşte, İngilizce öğrenebileceğiniz İrlanda’nın en iyi dil okulları.

Griffith College

Griffith College Dil Okulu, 1974 yılında Dublin’de kurulmuştur. Okul, 1.500’ü uluslararası olmak üzere 7.000 öğrenciye ve üç ayrı kampüse sahiptir. Bu kampüsler Cork, Limerick ve Dublin’de bulunmaktadır. Griffith College’da dil eğitiminin yanı sıra, lisans, yüksek lisans ve sertifika programı eğitimleri de verilmektedir. Griffith, dil yeteneklerinizi geliştirmeye yönelik ders ve olanaklarıyla İrlanda’daki en iyi dil okulları arasındadır.

Atlas Language School

Dublin’in en iyi İngilizce dil okulları arasında yer alan Atlas Dil Okulu, İngilizce konuşulan bir ortamda İngilizce öğrenmeniz için ihtiyaçlarınıza özel çözümler sunmaktadır. Mükemmel bir kampüs, deneyimli ve profesyonel eğitmen kadrosu ve farklı ihtiyaçlara yönelik program alternatifleriyle, Dublin şehir merkezinde kaliteli bir dil öğrenimi isteyen öğrenciler için ideal bir seçenek. Atlas, ACELS tarafından tanınan bir İngilizce okuludur.

Kaplan International Languages

Dublin’de Liffey Nehri’ne bakan ve mükemmel bir konuma sahip olan Kaplan International Dil Okulu, yoğun İngilizce kursları ve IELTS Sınavına hazırlık da dahil olmak üzere tüm ihtiyaçlarınıza yönelik İngilizce kursları düzenlemektedir. Kaplan’ın Üniversite Yerleştirme Hizmeti (UPS), İrlanda’da lisans ve yüksek lisans eğitimi almak isteyenlere de destek vermekte, üniversiteye kabulünüz konusunda yardımcı olmakta. Kaplan International, İrlanda’daki en dil okulları arasında.

Emerald Cultural Institute

Emerald Cultural Institute Dil Okulu, 60’tan fazla ülkede, her yaş grubundan öğrenciye yüksek kaliteli İngilizce dil eğitimi ve mesleki gelişim programları sunmaktadır. Okul, dil eğitimi konusunda 30 yıllık tecrübeye sahiptir. Genel İngilizce Kursları, Akademik Yıl Programları, Öğretmen Kursları, Mesleki İngilizce Kurslarını içeren çok zengin bir kurs çeşitliliğine sahiptir. Emerald Cultural Institute Dil Okulu, Cambridge ESOL, IELTS, TOEFL, vb uluslararası sınavlara öğrenci hazırlama konusunda da uzmandır.

Centre of English Studies (CES)

Dublin’in tarihi kent merkezinin tam kalbinde yer alan Centre of English Studies (CES); Trinity College, Dublin Kalesi ve Temple Bar ile aynı cadde üzerinde mükemmel bir konuma sahiptir. İrlanda’daki en iyi İngilizce okullarından biri olarak kabul edilen CES Dublin, dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilere 30 yılı aşkın süredir İngilizce eğitimi vermektedir. CES Dil Okulu, İngiltere’deki British Council ve İrlanda’daki ACELS (İrlanda Eğitim Bakanlığı) tarafından akredite edilmiştir. İrlanda’daki en iyi dil okullarından biridir.