Delfin English School

Delfin English School

Delfin Dil Okulu – Delfin English School

Dublin’de yer alan Delfin English School alanında oldukça profesyoneldir. Kadrosu genç ve dinamik öğretmenlerden kurulu olan Delfin, Dublin’in en merkezi konumunda yer almaktadır. Eğlenerek öğrenmeyi vadeden okul, İrlanda’da İngilizce eğitimi almak isteyenlere, öğrenci memnuniyetini garanti etmektedir. ACELS tarafından akredite edilen Delfin English Dublin, her yaştan ve her seviyeden öğrenciye dil eğitimi vermektedir. ACELS’in yanı sıra MEI’ye üye olan okul, iş hayatına profesyoneller de yetiştirmektedir. Okul; Bildungsurlaub, IRISH Exporters Association, Cambridge English Language Assessment ve Trinity College ile işbirliği halindedir.

Dublin’in merkezinde yer alan okul binası, O’Connell’in ana caddesinde yer almaktadır. Spire Anıtı ve Templebar’a oldukça yakın olan okul, Trinity College ve St. Stephen Parka yürüyerek ulaşılabilecek uzaklıktadır. Okul binasında son teknoloji ile donatılmış 27 sınıf bulunmaktadır. 16 yaşından büyük herkesi öğrenci olarak bünyesine kabul eden okul oldukça gelişmiş bir altyapıya sahiptir. Okulda bilgisayar laboratuvarı, öğrenci yurdu, çalışma ve etüt sınıfları, kafeler ve sinema odaları yer almaktadır. Öğrencilerin rahat bir eğitim süreci geçirmeleri esastır. Öğrenciler derslerinin sonundaki aktivitelere katılarak Dublin ve çevre şehirleri tanıma fırsatı bulur. Sosyal bir program sunmak Delfin English School‘un önceliklerindendir.

Delfin English School, öğrencilere uygun ders materyalleri ve öğrenme ortamları sağlanarak maksimum fayda sağlanmaktadır. İrlanda dil okulları arasında önemli bir yere sahip olan Delfin English School hem eğitim programlarıyla, hem de lokasyon ve sosyal altyapısıyla öğrencilerin en çok tercih ettiği dil okullarının başında gelmektedir.

Delfin English School Eğitim Seçenekleri

Genel İngilizce Kursu
Haftada 15, 20 veya 25 saat ders yapılan bu kurslarda öğrenciler okuma, dinleme ve konuşma becerilerini geliştireceklerdir. 16 yaşından büyük herkesin katılacağı bu kurslarda öğrenciler başlangıçta seviye tespit sınavına katılacaklardır. Daha sonra uygun oldukları seviyede ders sınıfına katılım sağlayacaklardır. Gelişmeler ara sınavlar sayesinde takip edilmektedir.

Yoğun İngilizce
Haftanın beş günü toplamda 30 saat ders yapılan bu kurslarda kısa sürede büyük aşama kaydetmek isteyen öğrenciler için idealdir. İngilizceyi profesyonelce kullanma becerisi bu kurslarda geliştirilmektedir. Başlangıç seviyesinden akademik seviyeye kadar her aşamadan öğrenci kabul edilmektedir.

Mesleki İngilizce Kursları
Profesyonel hayattaki başarılarını arttırmak isteyen, her meslekten kişiye verilen bu derslerde öğrencilere iş hayatında karşılaşabilecekleri durumlar üzerinden eğitim verilmektedir. Öğrenciler iş hayatlarına uygun bir ders programı dahilinde derslere katılım sağlayabileceklerdir. Dileyen öğrencilerin birebir dersler ile başarılarını daha da fazla arttırabilecekleri bu programlar kuşkusuz kariyerinizde önemli bir yere sahip olacaktır.

Yarı Zamanlı İngilizce Kursları
Haftalık programları oldukça yoğun olan bireylere yönelik hazırlanan bu kurslarda öğrenciler haftada 2 veya 3 gün derslere katılabilirler.

Birebir İngilizce Dersleri
Öğrencinin program ve hedeflerine göre değişiklik gösteren bu eğitimlerde gelişme öğrencinin tekelindedir. Başlangıçta yapılacak olan seviye tespit sınavından sonra nelere ihtiyacınız olduğu belirlenir ve dersleriniz başlar. Öğrenciler en az bir saat olmak üzere diledikleri kadar birebir ders alabilirler. Genel İngilizce ve iş İngilizcesi sınıflarına ek olarak da alınabilmektedir. Sınıflarda maksimum 2 öğrenci bulunacaktır.

Delfin English School’da Konaklama

Delfin English School yurtlarında konaklamak oldukça makul görünmektedir, ancak öğrenciler konaklama seçeneği olarak aile yanında kalmayı tercih ederlerse daha fazla rahat edebilirler. Öğrencilere sunulan aile yanı konaklama seçeneği ile kahvaltı ve akşam yemeği imkanı da olmaktadır. Öğrenciler yanlarında konakladıkları aileler ile kesintisiz iletişim halinde olacakları için sürekli pratik yapma fırsatı bulacaklardır.

Aile yanında konaklama seçeneği aynı zamanda güvenlik ve rahatlık açısından da oldukça pratiktir. Bunun yanı sıra dileyen öğrenciler kendi kiralık dairelerini de tutabilirler. Kendi dairelerinizde konaklamanın yanı sıra bütün gider faturalarınızın yükünün de kendinize ait olacağını hatırlamanızda fayda vardır