GENEL BİLGİLER

1955 yılında kurulan St.Giles International, her yılı 100 farklı ülkeden yaklaşık 12.000 öğrenciye dil eğitimi vermektedir. English UK üyesi olan St Giles dil eğitiminde 50 yıllık tecrübeye sahip, kaliteli dil eğitimi sunan, İngiltere, Amerika ve Kanada da dil eğitim merkezleri bulunan okullarındandır.
St Giles College Cambridge şubesi en yeni merkezlerinden biridir. 2017 yılında tarihi binası yenilenerek öğrencilerin hizmetine açılmıştır. St Giles Cambridge Dil Okulu tarihi binasında, en yeni teknolojilerle donatılmıştır.
St Giles Cambridge Dil Okulu; 12 adet derslik, kütüphane, kafe, teras bahçe, öğrenci kitabevi, çalışma salonu, bilgisayar odaları, sınırsız ve ücretsiz internet bağlantısı gibi imkanları bünyesinde barındırmaktadır.

St Giles Cambridge’de Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, İş İngilizcesi, Akademik İngilizce, IELTS Hazırlık Programı, Sertifika programları gibi birçok eğitim programını öğrencilere sunmaktadır.
Londra’ya bir saat mesafedeki şehir, öğrencilerine kolay ulaşım ağıyla İngiltere’yi keşfetmek için de güzel bir fırsat sunuyor.

ST GILES CAMBRİDGE DİL OKULU FİYATLAR

St. Giles merkezinde dilediğiniz haftaya kadar dil eğitimi alabilirsiniz. Seçtiğiniz program ve konaklama seçeneğine göre fiyatlar değişiklik gösterecektir. Aşağıda St.Giles Cambridge dil okulu fiyatlarını, hafta, program, konaklama bilgisi ve diğer tüm ücretleri kapsayacak şekilde inceleyebilirsiniz.

Dil Okulu Fiyatları

Katalog Fiyatıdır İndirimli Fiyat Al
OkulProgram2 Hafta8 Hafta12 Hafta16 Hafta24 Hafta36 HaftaKur
ST GILES INTERNATIONAL (Cambridge)
Eğitim
Genel İngilizce (28) 926 3144 4440 5920 7536 11304GBP
Genel İngilizce(20) Sabah 724 2464 3480 4640 6120 9180GBP
Genel İngilizce(20) Öğleden Sonra 542 1848 2616 3488 4896 7344GBP
Ielts Hazırlık (28) 3144 4440 5920 7536 11304GBP
Konaklama
Aile Yanı ÇK Oda YP36614642196292839365904GBP
Aile Yanı TK Oda YP43417362604347247047056GBP
Diğer
Kayıt Ücreti 80 80 80 80 80 80GBP
Ders Materyal Ücreti (Okulda ödenir) 50 50 50 50 50 50GBP
Konaklama Kayıt Ücreti 45 45 45 45 45 45GBP

SUNULAN PROGRAMLAR

Genel İngilizce

İngilizceyi günlük yaşamında da rahatlıkla kullanmak isteyen öğrencilerin tercih ettiği program, temel İngilizce bilgileri üzerine odaklı Genel İngilizce programıdır.
Haftada 20 ders olarak hazırlanan programda, konuşma, yazma, okuma ve dinleme derslerinin yanında İngilizce telaffuz dersleri de verilmektedir. Genel İngilizce programında sınıflar maksimum 12 kişiliktir ve öğrenciler derslerini sabah veya öğleden sonra tercih edebilir.

Yoğun İngilizce

Yoğun İngilizce derslerinde ise genel İngilizce programı ile aynı konular işlemektedir fakat işlenen ders sayısı haftada 28 saat ders işlenmektedir Yoğun İngilizce programında öğrenciler kısa zamanda İngilizceyi teorikten pratiğe dökme fırsatı yakalamaktadırlar.

IELTS Sınav Hazırlık

IELTS Hazırlık Programı İngiltere’deki bütün kurumlar tarafından kabul edilen bir sınavdır. Bunun dışında birçok akademik ve iş alanında kabul gören İngilizce yeterlilik sınavların başında gelir.
İngilizce seviyesini akademik bir düzeye getirmek isteyen ve ileriye üniversite veya iş hayatında kullanmak isteyen öğrenciler için farklı yoğunluklarda sunulan programlardır. Haftalık ders saati 28 ders olarak hazırlanmıştır.

İş İngilizcesi

İş İngilizcesi Kurs Programı İngilizcenizi iş ortamınızda başarılı bir şekilde kullanmak için hazırlanan programlardır. Programa katılacak öğrencilerin İngilizce seviyelerinin minimum B1 (Pre-Intermediate) olması beklenmektedir. Örnek olaylar ve canlandırmalara dayalı derslerde İş İngilizcesi becerileri kazanabilir ve özgeçmiş yazma gibi uygulamalı aktivitelerle İngilizce yazışma yeteneklerinizi geliştirebilirsiniz.

Akademik İngilizce

24 hafta ve daha uzun süreli eğitim almak ve aynı zamanda kendilerini IELTS, Cambridge gibi sınavlara hazırlamak isteyen öğrenciler için hazırlanan uzun süreli genel İngilizce programıdır. Haftada 20 veya 28 ders alabilirsiniz. Ders saati 50 dakika olarak belirlenmiştir.

VİDEO

SOSYAL AKTİVİTELER

St. Giles Cambridge, öğrencilere dil eğitiminin yanı sıra, pek çok gezi ve aktivite seçeneği de sunmaktadır.
St.Giles hafta içi ve hafta sonu sosyal etkinlikler ve çevre gezileri düzenleyerek, öğrencilerin şehri ve farklı kültürleri tanırken bir yandan da öğrencilerin kaynaşması ve pratik yapmasına olanak sağlar.
Cambridge şehrinde genel olarak öğrenciler, dünya’nın önemli üniversiteleri arasında gösterilen Cambridge Üniversitesini ziyaret edebilir, şehirdeki meşhur botanik bahçelerinde gezebilir, Cam Nehri’nde arkadaşlarınızla punting yapabilirsiniz.

Cam nehri boyunca yürüyüşe çıkabilir, nehir kıyısında piknik yapabilir ya da nehirdeki küçük kayıklarla arkadaşlarınızla yapacağınız gezintide bu tarihi şehri baştan keşfedebilirsiniz. Eğlence mekanları, lezzetli menüleri ile kafe ve restoranları, müzeleri, tarihi yapıları yanı sıra düzenlenen hafta sonu turları ile Londra ve Oxford gibi yakın şehirleri görmeye gidebilirsiniz.

KONAKLAMA SEÇENEKLERİ

St. Giles’da dil eğitimi alan öğrencilerin aynı zamanda Cambridege’de birçok konaklama seçeneği sunmaktadır. Aile yanı konaklama ve yurt konaklama seçeneği sunar ve konaklama seçenekleri okula kolaylıkla ulaşılabilir konumdadır. Oxford’da dil eğitimi almak isteyen öğrenciler yurtlarda tek kişilik veya çift kişilik odalarda, aile yanında ise tek kişilik odalarda kalabilirler.
Farklı bir kültürü öğrenmek, İngilizce konuşmak isteyen öğrencileri için aile yanı konaklama seçeneğini idealdir. Aileler, okul tarafından özenle seçilir ve düzenli olarak denetlenirler. Öğrenci yurtları ise yine tam güvenliklidir. Farklı milletlerden gelen öğrencileri tanımak ve şehri keşfetmek isteyen öğrenciler için idealdir.

CAMBRİDGE ŞEHRİ

Şehrin adı sahip olduğu Cam nehri ve Bridge kelimelerinin birleşmesiyle oluşmuştur. Cambridge, İngiltere’nin eğitim ve mimarisi ile en meşhur şehirlerinin başında gelmektedir. Cambridge Üniversitesi dünyanın en iyi üniversiteleri arasında gösterilmektedir. Bu yüzden şehir her yıl binlerce öğrenciyi ağırlamaktadır.
Cambridge’deki önemli yapılar King’s College Kilisesi ,Saxon Kulesi, Fitzwilliam Müzesi ve Sanat Müzesi’dir. Cambridge Londra’ya olan uzaklığı 105 km’dir.
Amerika’nın en ünlü ve dünyaca tanınan dergilerinden Forbes 2009 yılında Cambridge’i dünyanın en güzel şehirlerinden biri seçmiştir.

ULUSLARARASI ÖĞRENCİ ORANI

Dil Okulları kurulduğu tarihten itibaren dünyanın birçok yerinden her yıl binlerce öğrenciyi misafir etmektedir. Bu sebeple okulda ki öğrenci çeşitliliği oldukça renklidir. Öğrenciler yeni bir dil öğrenmenin yanı sıra farklı kültürlerden yeni insanlar tanıma fırsatı yakalayabilmektedir.

SOKAK GÖRÜNTÜSÜ

HARİTA