GENEL BİLGİLER

The Language Gallery, 50 yılı aşkın bir zamandır alanında uzman öğretmeleri ile üst seviye kalitede de verdiği ingilizce dil eğitimi sayesinde İngiltere’de dil eğitimi almak isteyen öğrencilerin ilk tercih ettiği okullardan biridir. Okulda eğitim veren öğretmenlerin hepsi CELTA veya TESOL öğretim eğitimi almıştır.

Okulun İngiltere’nin en büyük ikinci şehri olan Birmingham’da bulunan şubesinin şehrin merkezinde olması öğrencilerin her türlü ihtiyacını kolay bir şekilde karşılamasına olanak sağlar.  Ortalama kişi sayısı 10-12 kişilik sınıflarda, her seviyedeki öğrencilerin ihtiyacına göre İngilizce eğitimi verilmektedir. Uluslararası pek çok öğrenciye ev sahipliği yapan The Language Gallery Birmingham ders dışı zamanlarda öğrencilerin eğlenceli vakit geçirebileceği aktiviteler düzenleyerek hem İngiliz kültürünü hem de birbirlerinin kültürünü tanıma fırsatı verir.

The Language Gallery dil kursu İngilizce dil kursları dışında, Almanca, İspanyolca, Fransızca, Çince, Arapça dil kursu da vermektedir.

Okul öğrencilerine eğitim dışında konaklama, havaalanı karşılaması gibi hizmetleri de sunmaktadır.

The Language Gallery Birmingham, British Council ve TrinityCollegeLondon tarafından akredite edilmiş olup English UK üyeliği de bulunmaktadır.

The Language Gallery Birmingham Dil Okulu Fiyatları

The Language Gallery Birmingham dil okulunda, öğrenciler yüksek kalite dil eğitimini uygun fiyat seçenekleri ile almış olurlar. Okul yıl boyu sürdürdüğü uygun fiyat politikası ile birlikte ELT öğrencilerine eğitim fiyatı üzerinden promosyonlar sunmaktadır. Okulun fiyatları ve ELT öğrencilerine sunduğu promosyonlar hakkında daha fazla bilgi almak için ofislerimize danışabilirsiniz.

Aşağıda okulun sunduğu İngilizce dil programları, konaklama, kayıt ve diğer tüm ücretler için hazırladığımız tabloyu inceleyebilirsiniz.

SUNULAN PROGRAMLAR

 İngiltere’de dil okulu denildiğinde uygun fiyatları ve kaliteli eğitimi ile bütçe dostu okullardan biri olan The Language Gallery Birmingham,öğrencilerin ihtiyacı ve seviyesine göre İngilizce programlar sunmaktadır.

Genel İngilizce
Öğrencilerin İngilizce okuma, yazma, konuşma, dinleme becerilerini geliştiren programa her seviyeden öğrenci katılabilmektedir. Tecrübeli öğretmenler eşliğinde öğrenciler eksiklerini hızlı bir şekilde kapatabilirler. Haftada 15 saat olarak verilen derslerde eğer öğrenci yeterli derecede İngilizcesini geliştiremediği takdirde ek dersler ile birebir çalışma programını genel İngilizce programı ile birleştirebilir.

IELTS Hazırlık
En az B1 İngilizce seviyesine sahip öğrenciler katılabilmektedir. Özelikle yurtdışında üniversite eğitimi alacak öğrenciler, gitmek istedikleri üniversitenin istediği IELTS skorunu, derslerde öğreneceği sınav ile ilgili ipuçları sayesinde hızlı bir şekilde elde ederler.

Akademik İngilizce
Okuma, yazma, konuşma, dinleme genel becerileri dışında akademik anlamda da öğrencilerin İngilizcesini geliştirebileceği programa her seviyeden öğrenci katılabilmektedir.

İş İngilizcesi
Genel İngilizce dışında mesleğiniz ile ilgili İngilizce becerilerinizi geliştirebileceğiniz derslerde ayrıca İngilizce CV hazırlama, Mülakat becerileri,Eposta hazırlama gibi konularda da kendinizi geliştirebilirsiniz. Sadece bu programa katılabileceğiniz gibi genel İngilizce ile de kombin şeklinde ders alabilirsiniz.

Birebir Dersler
Sınıf ile birlikte alacağınız grup dersler olduğu gibi okul, eksiklerinizi giderebileceğiniz tecrübeli öğretmenler ile birebir ders hizmeti de sunmaktadır.

Akşam Kursları
İngilizce dışında The Language Gallery Birmingham dil okulunda Arapça, İspanyolca, Fransızca dersleri de alabilirsiniz. Akşam kursları farklı dillerde eğitim dışında, iş İngilizcesi programını da akşam kursları içerinde verebilmektedir.

VİDEO

SOSYAL AKTİVİTELER

İngiltere’de dil eğitimi almak isteyen öğrencilerin en fazla tercih ettiği dil okullarında biri olan The Language Gallery Birmingham, sunduğu kaliteli eğitim dışında, sosyal aktiviteleri ile de öğrencilerin memnuniyetini üst seviyede tutar. Okulun düzenlediği geziler ile hem Birmingham kentini hem de İngiltere’nin diğer popüler kentlerini tanıma fırsatı elde etmiş olursunuz.

Birmingham kentinde görmeye değer oldukça fazla müze, kilise, katedral ve tabii güzelliklerin olduğu mekanlar İngiliz kültürünü daha yakından tanımanızı sağlar.

Genç nüfusun fazla olduğu Birmingham’da festivallere de ilgi büyüktür. Festivaller sayesinde sadece İngiliz kültürü değil uluslararası pek çok kültürü de öğrenmiş olursunuz.

Konaklama

The Language Gallery Birmingham dil eğitiminde verdiği kusursuz hizmet dışında, öğrencilerine güven ve konfor içerisinde konaklama hizmeti de sunmaktadır. Aile yanı ve yurt olmak üzere iki tür konaklama seçeneği mevcuttur.

Okulun özenle seçtiği ailelerde öğrenciler kendilerine ait odalarında kalıp, mutfak banyo gibi ortak alanları ailenin kuralları çerçevesinde kullanabilmektedirler. Öğrenciler aile ile kahvaltı ve akşam yemeği saatlerinde zaman geçirerek İngilizce pratiği yapabildiği gibi ailenin kültürünü de öğrenerek daha samimi ilişkiler kurabilirler.

Aile yanında kalmak istemeyen öğrenciler için okul, diğer öğrenciler ile paylaşımlı olarak kullanabilecekleri yurt konaklama hizmeti sunmaktadır. Yurtta uluslararası pek çok öğrenci ile daimi arkadaşlıklar edinilebilmektedir.

Yurt ya da aile konaklamalarında öğrencinin kişisel ihtiyaçları dışındaki her türlü eşyalar kendisine okul tarafından temin edilmektedir. Konaklamada temel hedef öğrencinin huzurlu ve güvenli bir şekilde kalmasıdır.

Birmingham Şehri

Birmingham şehri, her yıl Dünya’nın pek çok ülkesinden öğrenciye ev sahipliği yapmaktadır. Şehirde bulunan üniversiteler dışında dil okulları ile de İngiltere’nin öne çıkan kentlerinden biridir. Gelişmiş bir sanayisi vardır. Birmingham müzeleri, tarihi yapıları, parkları ve tabii güzellikleri ile yerli ve yabancı birçok turistin ziyaretin merkezidir. William Shakespeare’nin doğduğu şehir Stratford’un Birmingham kentine oldukça yakın olması, tiyatro ve edebiyata düşkün olan öğrenciler için şehri ayrıcalıklı kılar.

Şehirde düzenlenen festivaller yerli yabancı pek çok kişinin eğlenceli vakit geçirmesine ve farklı kültürler tanımasına olanak sağlar. 

Şehirde ülke genelinin aksine ılıman okyanus ikliminin olması sayesinde yaz kış dış mekanlarda vakit geçirebilirsiniz.

SOKAK GÖRÜNTÜSÜ

HARİTA