Öğrencilerimiz Ulushan ve Bahaettin, Polonya en iyi teknik üniversitelerinden olan Varşova Teknoloji Üniversitesinde (PW) eğitimlerine başlıyorlar.

Bursa ofisimizden Zülal Hanımın danışmanlığında Polonya’ya giden Ulushan ve Bahaettin‘e eğitim ve kariyer hayatlarında başarılar dileriz.

Varşova Teknoloji Üniversitesi

1826 yılında kurulan Varşova Teknoloji Üniversitesi, ağırlıklı olarak mühendislik ve uygulamalı bilimler alanlarında eğitim vermektedir.

Okul, Polonya’nın sadece en eski değil, aynı zamanda en iyi teknik üniversitedir. Varşova Teknoloji Üniversitesi, Polonya üniversiteleri arasında, kendi kategorisinde, son on beş yıldır birinciliğe sahiptir.

Üniversite, sadece Polonya’nın değil aynı zamanda Orta Avrupa’nın önde gelen yüksek öğrenim kurumları arasındadır. Üniversitede 350’si profesör olmak üzerek yaklaşık 2.450 akademik personel görev yapmaktadır. Üniversitede öğrenci sayısı otuz binin üzerindedir.

Varşova Teknoloji Üniversitesinde öğrencilere ondan fazla yurt seçeneği sunulmaktadır. Öğrencilere; tek, iki ya da üç kişilik oda veya apart daire seçeneği sunulmaktadır. Yurt binalarında; spor salonu, yüzme havuzu, kütüphane, dinlenme odası, çamaşırhane ve mutfak bulunmaktadır.

Polonya’da üniversite eğitimi konusunda bizimle görüşmeden kararınızı vermeyin!

Ücretsiz Bilgi Al

Hangi ülkeler hakkında bilgi almak istiyorsunuz?