Başar’ı Almanya’ya Uğurluyoruz!

Başar, Bremen Üniversitesi, İnformatik bölümünde öğrenim görecek.

🎓 Danışmanlığını Beşiktaş ofisimizden Can Beyin yaptığı Başar’a, çıktığı bu eğitim yolculuğunda yürekten başarılar diliyoruz. 👏

Bremen’de üniversite deneyimi benzersizdir!

Almanya’da üniversite eğitimi alın, başarılı bir gelecek için güven, bireysellik ve olaylara farklı bakış açısı kazanın.

Bremen Üniversitesi, yaklaşık 20 bin öğrenciye sahiptir ve Almanya’nın en iyi üniversitelerinden biri olarak kabul edilir. Üniversite, 100’den fazla lisans ve yüksek lisans programı ile geniş bir yelpazede eğitim fırsatı sunmaktadır.

Üniversitede, 270’i profesör olmak üzere 2.500 öğretim üyesi, çok çeşitli disiplinlerde eğitim vermekte ve araştırma yapmaktadır. Disiplinler arası işbirliği ve araştırma tabanlı çalışmaları ile bilinen Bremen Üniversitesi, “İddialı ve Çevik”, “Mükemmellik Üniversitesi” unvanlarını almaya hak kazanmıştır.

Bremen Üniversitesi, tıpkı ülkemizdeki devlet üniversiteleri gibi herhangi bir eğitim ücreti almadan dilediğiniz bölümde öğrenim görme fırsatı sunan okullardan biridir.

Danışmanlarımız Sizi Geleceğe Hazırlar

ELT’nin akademik kariyer uzmanları, başvuru sürecinizden, kabul alıp ülkeden ayrılıncaya kadar hatta eğitim gördüğünüz ülkede dahi size mentörlük yapmakta; en doğru üniversite ve bölüm seçiminden, gideceğiniz ülkenin kültürünü benimsemenize kadar her konuda size destek olmaktadır.

Almanya üniversiteleri konusunda ücretsiz danışmanlık hizmeti almak için size en yakın ofisimizi arayabilir veya bilgi formunu doldurabilirsiniz.

Ücretsiz Bilgi Al

Hangi ülkeler hakkında bilgi almak istiyorsunuz?