Deniz Can, Kanada Yolcusu!

Öğrencimiz Deniz Can, Kanada, Vancouver’da bulunan ILAC COLLEGE’da Sales and Marketing bölümünde lisans eğitimine başlıyor.

Danışmanlığını, Kadıköy ofisimizden Duygu Hanımın yaptığı Deniz Can’a, eğitim ve kariyer hayatında başarılar dileriz.

Kanada’da Üniversite Eğitimi Ayrıcalıktır

Kanada’nın birçok büyük şehri, dünyanın en yaşanılır kentleri arasında ilk sıralarda gelmektedir. Bu sıralama; ülkelerin eğitim imkanları, milli gelirleri, yaşam standartları, doğal güzellikleri, iş imkanları gibi kriterler dikkate alınarak yapılır. Kanada düşük suç oranı ile oldukça güvenilir bir ülkedir.

Kanada’nın eğitim sistemi, diğer birçok ülkeye örnek olmuş, Dünyanın en iyi eğitim sistemleri arasında sayılmaktadır. Kanada üniversitelerinden alacağınız diploma dünya genelinde tanınırlığa sahip olacaktır. Üstelik Kanada üniversiteleri, düşük eğitim giderleri ile İngiltere, ABD, Avustralya gibi ülkelerde bulunan üniversitelerden çok daha ekonomiktir.

Kanada, uluslararası öğrencilere, mezuniyetlerinden sonra çalışma izni de vermektedir. Yurtdışında edineceğiniz çalışma deneyimi, kariyerinize şekil verecektir.

Kanada’da üniversite okumanın en güzel yanlarından biri de İngilizce ve Fransızcayı akıcı şekilde konuşma şansınıza sahip olmanızdır. Birçok üniversitede her iki dilde de eğitim imkanı tanınmaktadır.

Siz de ideallerinizdeki eğitimi ELT ile alabilirsiniz.

Ücretsiz Bilgi Al

Hangi ülkeler hakkında bilgi almak istiyorsunuz?