Kanada’da MBA Hayal Değil!

Kanada’da MBA Hayal Değil!

ELT ile Hayallerinizi Gerçekleştirebilirsiniz.

Kanada’da MBA programına katılmak artık sizin için hiç zor değil… Kanada, öğrencilerine yüksek kalitede eğitim ve prestijli bir diploma vadediyor!

Yıllardır hem ekonomik hem de toplum refahı olarak dünyanın en yaşanılası ülkelerinden biri olarak gösterilen Kanada, aynı zamanda eğitim almak için de çok iyi bir seçenektir. Sahip olduğu çok uluslu toplum, nitelikli ve geniş vizyona sahip bireylerin yetişmesine olanak sağlarken, zengin ve sürekli büyüyen ekonomisi, üniversite mezunlarına geniş seçenekler sunar. Kanada’da yabancı öğrencilerin prestijli bir eğitim ve ekonomik fiyatlarla farklı alanlarda yüksek lisans yapmaları mümkündür. Kanada’da yüksek lisans eğitimi, okulların şartlarına göre bir veya iki yıl sürebilir. Özellikle MBA gibi pratik master programları sadece 1 yıl sürer. Aynı zamanda Kanada’da eğitimin tercih edilmesindeki bir başka avantaj ise hükumet tarafından öğrencilere, öğrencilik hayatları süresince sunulan ve mezun olduktan sonra Toronto, Montreal ve Vancouver gibi büyük şehirlerde 1 yıl, diğer şehirlerde 2 yıl boyunca verilen çalışma iznidir. Eğitim alanları çok çeşitlidir.

Eğitimde sınıflandırma yapılamayan birkaç ülkeden biri olan Kanada, her yıl binlerce öğrencinin yurtdışında eğitim konusunda tercih ettiği bir ülkedir. İki resmi dili olmasından dolayı da ayrıca avantajlıdır.

Siz de ELT ile Hayallerinizin Eğitimini Ertelemeyin!