ELT Yurtdışı Eğitim Adana: Güven ve güler yüzün adresi

blank

ELT, yurtdışı eğitim ve kariyer danışmanlığı alanında geniş bir yelpazede hizmet sunmaktadır. İstanbul Beşiktaş, İstanbul Kadıköy, Ankara, İzmir, Bursa, Adana ve Sakarya şubeleriyle toplam 6 şehirde 7 ofis ile hizmet veren ELT Yurtdışı Eğitim, her yıl düzenlediği onlarca yurtdışı eğitim semineri ile Türkiye’nin bir çok farklı noktasında öğrencilere bilgi ve birikimlerini aktarmaktadır.

Özellikle Adana, Mersin, Hatay, Osmaniye ve çevre illerde profesyonel yurt dışı eğitim danışmanlığı eksikliğinin yoğun olarak hissedilmesi, bu illerdeki ailelerin ve öğrencilerin yurtdışı eğitim planlamasına fazlasıyla açık olması, ELT’yi bu bölgede profesyonel olarak hizmet vermeye itmiştir.

Adana ofis yöneticilerimiz; sahip oldukları deneyimleri, gençlik enerjileri ve başarılı eğitim geçmişleriyle sektöre farklı bir bakış açısı kazandırmaktadır.

ELT, 20 yıllık tecrübesi ile Adana yurtdışı eğitim danışmanlığında kalite ve güvenin adresi olmakta; yurtdışında üniversite, yüksek lisans, dil okulları, sertifika programları ve yurtdışında staj konularında en doğru danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

ELT Yurtdışı Eğitim Adana şubesi adres ve iletişim bilgileri

  • Adres: Toros Cad. Saadettin Yeşil İş Merkezi Kat:4 Seyhan
  • Tel: 0322 911 09 61
  • E-mail: adana@elt.com.tr
  • Konum
Adana yurtdışı eğitimi
Adana yurtdışı eğitimi
Adana yurtdışı eğitimi
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank